Bikini giymek günah degilmiş öylemi?

Bikini giymek gunah degilmiş boyle seyler normalmiş yani allaha din ogretiyormuş gunahmi degilmi?

0|0
16|7

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlar istediğini giyer
    Günahları kendine bizi ilgilendirmez

0|1
    0|0
    • Tabiki bak sen gunah degil demiyorsun hata benim diyorsun kimse kabullenmiyor masaallah

En İyi Erkek Görüşü

• Sana sevap sen giyebilirsin.

1|0
    0|0
    • Oyle bisi dedimmi?

• Erkek kadin aynidir

• Kardeşim ne demek istediğini anlıyorum. Az mizah. Sana şöyle söyliyim bikinide mayoda herşeyde erkekle kadının mahremiyetinde helal olan şeylerdir. Yani evinde eşine karşı herşeyi giyer müslüman bir kadın. Tabi evde başka namahrem v. b kişiler yoksa. Aynı şekilde makyajda yapar süslenirde. Ama dışarda tesettüre farza uyması gereklidir.

Kızlar Ne Diyor 15

• Amaç ne bu soruyu sormandaki? Kendi aklın fikrin yok mu günahı sevabı bilmeyecek kadar?

2|4
    0|1
    • Bikini gunah degilmis onu soruyorum demekki akli yok

• Şu sitede senin kadar aptal başka birisi daha yok ya. Hangi dünyada yaşıyosun belli değil. Kemalizm dinmiş. Hehe

• Size göre söylüyorum sizin mantiginiza göre tanimadigin için söylüyorum ondan saha aptallari vardır. şekil A da ben

• Haram tabiki -,-

0|0
    0|0
  • Kadının elleri, ayakları, ve yüzü dışandaki yerleri bir başka erkeğe haram.
    Bikini nasıl haram olmasın.
    Günah yani^^

0|0
    0|0
    • bilmiyorlar işte bilmeden fetva veriyorlar kuranı okumadıkları için böyleler
      erkegin de bacaklarını göstermesi üstünün cıplak olması dinen yasak Allah kadınla erkegi eşit yaramış namus hem kadında hem erkektedir
      nur 30 31 okursan anlarsın kardeşim bayraktar bayraklı iyi anlıyor

• Günah veya değil bu giyeni ilgilendirir.

0|0
    0|0
    • Kurana ve allaha inanıyor gunah degil diyemez gunah ama benim sorunum demesi yeter butün mal ortada gunah degil diyor ya hepiniz iciniyonuz anliyorum

• Demekki islamı kafasına göre yaşıyor.

• Gunah ama benim sorunumu. Demen yeterti iyi gunler

• Kimse ne istiyorsa onu giyer buna kimsenin karışma hakkı yoktur yukarıdaki yaratıcı zaten ne yapacağını biliyordur

0|0
    0|0
  • Günah ya. Woooowwww haraamm.

0|0
    0|0
  • Normal tabiki

0|0
    0|1
  • saçın telinin görünmesi bile islamda yasakken bikini giymek 😵😵

0|0
    0|0
  • Zinada helal zaten

0|0
    0|0
  • Sırf disardami?

0|0
    0|0
  • Sanane insanların sevap defterinden? Cennete otobüs mü kaldırıyorsun?
    Allah affetsin..

0|0
    0|1
    • Allah sana beyin vermis ama kullanamiyorsun istiyen giysin ama gunah degil derse dinden cikar Allaha vayihmi yolluyoruz?

• Ya kardesim tamamda inkar etmesin diyoruz dinden cikar ayeti inkar eden delimi ne ya

• Bu kız da ayrı bir saf

• tabikide günah

0|0
    0|0
    • evet günah istiyen giyebilir ama günah degil demesi allaha iftira olur
      cogu kız degildir diyor görmedinmi :D

• Günah

0|0
    0|0
  • İslam dininde günah.

0|0
    0|0
  • İyi dalga konusu ettiniz tbrkler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...