Sinirlerim cok bozuk bir akıl verin bana?

Digun dernek sebebiyle sehir dişina ciktim eski yurt arkadasimla beraber can ciğer kuzu sarmasiyiz çok iyi arkadasiz saniyodum degilmisiz bildiğiniz beni saatti ve sevgilisine gitti kalmakta bulunduğum evde kalabalik elalemin evi rahat edemiyorum bugünde arkadasin nisani var gidicektim ama sirf arkadasim böyle yaptigi için gitmek istemiyorum hatta cantami alip geri dönücem istanbula sabahi zor ettim simdi o nişana gideyim mi yoksa bilet alip evimemi gidim?

Güncellemeler:
Hani ayip yani hic kalmadigim bir evde birakti beni kanka kalabalıkmis kalamam ben dedi halbuki ona güvenerek gelmiştim buraya cok kırıldım

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Gitme dön lavinya :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şu tip arkadaslara sinir oluyorum seni zorla ayartir sonra en ufak bir şey de gt gibi ortada bırakır tanımadığın bir yerde kalma eğer çok önemli değilse Nisan kimin nişanı o arkadaşının değil dimi

0|0
    0|0
    • Kaldigim yer uniden bir arkadasimin evi sevgilisinin evine giden meryem ilk burda kalicamizi söyledi güvendim geldim dün geldik buraya gelir gelmez sevgilisinin evine gitti utaanmadan benide davet etti bide nisani olanda başka bir kiz.. Nisan aksam köyde olacak bende arkadasin evindeyim inan dünden beri birşey yemedim yabanci yer diye odadan cikmiyorum o nişana gidimli gitmeyimmi sence

• Babasi zorba bir adam odadan disari cikmiyorum evde 2tane teyzesi var 3tane çocuk var curcuna gibi nasıl rahat edeyim ki bu kalabalikta

• Kahvaltı yap onlarla sonra arkadaşımla buluscam de çık Nisan vaktine kadar gez toz paran varsa

Erkekler Ne Diyor 14

• İstanbula geri dön. Bir güzel ortaköy de de kahvaltı yap.

Moralini bozma böyle arkadaşlar için her yerdeler.

Keyfin gıcır olsun ;)

1|0
    0|0
  • Eve git.

1|0
    0|0
  • Evine bas git aptaap aptal is yapma

1|0
    0|0
  • Gitme l topla tasini taragini gel

1|0
    0|0
  • Yapacak bir şey yok ayıp etmis

1|0
    0|0
  • boşver ya millet şrfszn teki zaten kimseye güvenme

1|0
    0|0
  • git elini yüzünü yıka

0|0
    0|0
  • Biri sizi ektiği için satığı anlamına gelmez. İç sesinizi bu kadar fazla dinlemeyin. Düğüne gidip sonra dönebilirsiniz

0|0
    0|0
  • kendi aklını kullan

0|0
    0|0
  • Bosver sen keyfine bak

0|0
    0|0
  • Eve döööön

0|0
    0|0
  • Nisana git.

0|0
    0|0
  • Sen nasil istiyosan

0|0
    0|0
  • Bosver sen keyfine bak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Nisana git cok da guzel ve mutlu git sonra donersin o arkadasinla da bir daha konusmazsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...