Almanlar Almanya'da yaşayan türklere gıcık oluyormudur?

hani biz nasıl suriyelileri sevmiyorsak ( hepimiz değil tabiki ) onlarda türklere gıcık oluyormudur?

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• Neden almanların a sı büyük türkler küçük

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Olanları var ama türkler orda dilenmiyor ki neden tepki göstersinler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Ayni sey degil almanlarin talebi ustune gitti ordaki Turkler ve multeci konumunda degil isci olarak gitti pek cogu 2. Dunya savasinda yerle bir olmus nufusu azalmis Almanyayi o adamlar cok calisarak bugunlere getirdiler saygi duyulmali Turk multeci olmaz.

0|1
    0|0
  • Müslümanların müslümanlardan başka dostu yoktur

0|0
    0|0
  • Türkler vatanini ite kopuga birakip gitmedi gitti yerde dilenmedi soygun yapmadı kadinlara taciz tecavuz etmedi adam gibi gitti calsti parasini kazandi

0|0
    0|0
  • Hayır olmuyorlar, çünkü biz o araplar gibi pis ve hain değiliz. Tarih boyunca hep sırtımızdan bıçakladılar. Ama türkler almanlarla hep müttefik halindeydi.

0|1
    0|0
    • Irkçısın biliyorsun değil mi

• Genlerinde o hainlik hep var. Sen ne dersen de.

• Allah islah etsin başka bir şey demiyorum senin adına üzülüyorum

• Oluyorlar

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Essek gibi calistiriyorlar, niye gicik olsunlar

0|0
    0|0
  • Evet bazıları gıcık oluyor. Özellikle görgüsüz ve kendini beğenmiş şekilde hava atmaları Almanların gözünde değersiz gözükebiliyoruz. Ayrıca birçok alman çocuğu daha çocukken türk düşmanlığı gösterebiliyor. Bu yine biz ile alakalı bir sorun.

0|0
    0|0
  • Almanyanın a'sı büyük de TÜRK'ün Tsi neden küçük

0|1
    0|0
    • Almanya bir ülkedir türk ise bir ırk. Irk için büyük harf kullanmak zorunda değiliz eğer Türkiye yazsaydım büyük harf kullanırdım. Böyle bir soruyla karşılaşacağımı biliyordum :d

• Soysuz olan ırkından utanır ve başkalarını küçümser. TÜRK kelimesi her daim büyük harfle başlar. Senin Türkçe öğretmenini ben...

• Oluyolar tabide nufus azaldigi icin calistircak adam bulamiyolar

0|0
    0|0
  • radikal almanlar herkese gicik oluyor... zaten sveilesi insanlarda degildir...

0|0
    0|0
  • Türkleri kimse sevmez ama ben ırkıma aşığım 👍😎

0|1
    0|0
  • Aynı olabilir.

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • Gicik olsalar ne yzR birlikte yasamayi ogrenmislerdir almanyaya goc taaaa 80 li 90 li yillarda basladi o yillardan bu zamana kadar turkler resmen imparatorlk kurdu orda

0|0
    0|0
  • Oluyordur

0|0
    0|0
  • Tabi ki de.

0|0
    0|0
  • tiksiniyorlar bizden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Eger Türkler de Suriyelilerin burada yaptığı gibi ülke kendilerininmiş gibi davranıyorlarsa gıcık olmak en büyük hakları. Ama Türk insanının öyle bir şey yapacağını sanmam.

0|0
    0|0
  • Düşmanı gibi görüyorlar

0|0
    0|0
  • Evet gıcık oluyorlar

0|0
    0|0
  • Olanlar var diye biliyorum. Haksız da sayılmazlar, resmen ülkenin yarısı Türk

0|0
    0|0
Yükleniyor...