Kendinizi zeki, kültürlü ve bilgili olarak görüyor musunuz? Yoksa aptal mısınız?

İnsanlar olarak kendimizi çok önemsiyoruz orası kesin lakin bilgisi olmadığı konularda bu kadar konuşmak biraz aptallık değil mi? Siyaset bilimi diye bir alan var lakin hepimiz siyaset konuşabiliyoruz hatta aydı düşünce de değilse karşındakini cahil olarak görüyoruz. Psikoloji veyahut sosyoloji okumamıza gerek yok psikolojik tespitler yapıyor sosyolojik analizlerle "bu toplumundan bir bok olmaz" diyebiliyoruz sizce de çok boş konuşmuyor muyuz? alanımız dışında ağzımızı açmasak dünya daha mı güzel bir yer olur? hadi açıyoruz karşındakine biraz saygı göstersek?

1|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Aptal olan sensin bence

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aptaşım haşa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çevremdeki insanlar kültürlü ve bilgili olduğumu söylüyorlar ama kişinin kendi hakkında böyle bir çıkarımda bulunması sakat. Ben kültürluyüm, zekiyim, vs. Diyenlerin %80i değil.

0|0
    0|0
  • heryere burun sokuyoruz bilip bilmeden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bunlar kişiden kişiye değişen yargılar. Kendi zekamı bilemem o yüzden birşey diyemem. Kültür konusu çok geniş bir olay kendime göre külturluyum başkasına göre değilim.
    Bilgili olmakta ise birsürü saçma şeyi öğrenirim bilgili olurum ama futbolu bilmedigim icin bir başkasına göre bilgisiz olurum.

0|0
    0|0
  • görüyorum çünkü öyleyim

0|0
    0|0
  • İlber ortaylıyı tanıdıktan sonra bende karınca pipisi kadar zeka olmadığını anladım 😟

0|0
    0|0
Yükleniyor...