FetÖ ve chpliler yüzünden banlandım , sizce bu site adil mi , taraflı mı?

Sorduğum son soruda ne küfür ne hakaret ne provokasyon vardı. Sadece vatan , millet sevgisi ve mizah vardi. Ama bu sitenin adaletsiz olduğunu hesaba katmamıştım.
http://www.kizlarsoruyor.com/uye/bakir-erkek1905tr

Eski profilimin
görusumden sorumu görebilirsiniz.

• Site kesinlikle adil değil ve tarafı belli.
    58% (7)27% (3)43% (10)Oy Ver
  • Bence gayet adil bir site.
    42% (5)73% (8)57% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Taraflı

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bende taraflı olduğunu düşünüyorum işin gerçeği. Rus browser yandex bile buranın reklamını yapıyor ne diyebiliri ki

ama türkiye sayesinde sitenin kazandığı para varya akıllara zarar aylık 30.000-35.000 civarında sanırım

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• Yorumlarından belli provokasyon yapmadığın insanlara "izlemez bu alkolik uyuşuk beyinler. Onlar darbenin ilk gecesi bile diskolarda cafelerdeydiler vs vs" demenden. Bu hesabın da banlanır umarım.

1|0
    0|1
  • Saldırgan içerik paylaşmadığın sürece hiçbir görüşe saygısızlık yapmayan muhteşem bir site senin hatandır imlana konuşmana dikkat etsen olmaz böyle şeyler

0|1
    0|2
    • Darbe girişimi olmasina rağmen gayet ihtiyatli davrandım. Ama sitenin yeşil-sarı-kırmızı cizgisini unuttum bir an.

• Biraz baktım paylaşımlarına ve çok kural ihlali var.
    Sürekli problem çıkartan paylaşımlarından dolayı hata yok..
    Biz 4 yılı geçti buradayız ve hesabımız kapatılmıyor.
    Kendi pencerenden konuları tartışayım derken ölçüleri kaçırmışsın.

0|0
    0|0
    • Ayrıca bu sorunun başlığı bile sorunlu iken sen önceki hesabını savunman pek mantıksız..

• Darbe , iç savaş eşiğinden dönmüş sinirli öfkeli ve devletin yanında olanlara biraz daha müsamaha gosterilebilirdi. Gezi parkinda gezicilerin küfürlerini hatırlıyorum ve hiç biri banlanmamisti.

• Kimlerin engellendiğini bilemezsin ki..
      Senin düşüncende olup ölçüyü kaçırmayanlar engellendi mi?
      Site zaten çok kalabalık. İnsanların düşüncesine kimse aldırmıyor.
      Kurallara uyuyor mu uymuyor mu onlara bakılıyor.
      http://www.kizlarsoruyor.com/yardim/paylasimlar
      Buradan: Paylaşım yapma kuralları neler? başlığı altından kurallara bakabilirsin

• Bir yerin yonetimine resit olmayan veletler atandimi o yerin civigi cikar. Yaslari daha 16olan millete atarlanip hesap silen velet doldu site

0|1
    0|0
Yükleniyor...