Evlendiğimizde "bulaşık makinasına gerek yok hayatım " diyen hatunu nerde bulabilirim?

öyle bişey desin ona sözüm söz araba alıcam.. Ama ben ikaz etmeden dicek.. Ya arkadaş ne kadar boş bir icattır ya... Eve sokmıcam yeminle!!!

0|0
19|3

En İyi Kız Görüşü

• Yemin ediyorum daha 1 saat önce bulaşık yıkıyorum sonra bulaşık makinesi çarptı gözüme sonra dedim ki ne boş bir icat bulaşık makinesini hiç kullanışlı bulmuyorum onun içine yerleştirmek o kadar gün bulaşık birikmesinü beklemek açınca içinden gelen kötü koku mu dersin bitince bir ton tabağı çanağı yerleştirmesi mi bardak çatal kalmayınca içinden teker teker alıp yıkamasını mı ama eşim sen gibi düşerse eğer yine de bulaşık makinesi aldırırım özel günler için ama böyle derse araba da aldırırım 😀😀😀😀

0|1
    0|0
    • İste bu hatun benim ne demek istedigimi ozetlemis.. bide tabaklar izgaralarina girmez filan.. egilir izgaralar falan.. sepet duser pervane uzerine gidrer bakatsin baska ise gelir bakarsin yikamamis.. durulayip koyana kadar iki sunger sursen zaten yiknamis olur vs.. offff

• Aynen birde çoğunlukla yıkamıyor ne biçim ya :/ Bak birde küçükken de ablamla bulaşık makinesi icat ederdik :) Şöyle bir şey düşünmüştük tek kullanımlık bulaşık makinesi olacak en fazla 20 dakika da yıkayacak boyutu daha küçük olacak bunlardan ve çamaşır makinesi gibi yüzeyi cam olabilir biz yıkandığı görelim :)
      Buradan bunu okuyacak mühendis arkadaşlara sesleniyorum Allah aşkına bitmez çilem aklıma geldi adam gibi bir bulaşık makinesi icat edin 😂😂😂

• Manyak misin =)..

En İyi Erkek Görüşü

• bulamazdin bulasik camasir. makinasi her eve sart ;)

0|0
    0|0
    • Miki c makinasi tamamda b namikanasi gereksiz birsey.. tabi evinde bir tabur insan eksik olmuuorsa buna bisey diyemicem.. ben pisman oldum vallahi aldiima.. bide 2 progranli aldim merak edip

Kızlar Ne Diyor 18

• eşim yıkayacaksa bulaşıkları almasak da olur

0|1
    0|0
  • 😄 ne. demek boş icat sorarım sana ha olacak diye bişey yok. kur kafanda şimdi evlisin arkadaşının biri yemeğe geldi bak şimdi adam aidsli olsun ağzında açık aft var veya hadi grip olsun uçta örnek vermiyim o virüsün bakterinin dayaniklilari var buna elinin. sıcaklığı dayanmaz ama makine ne güzel kaynar kaynar yıkıyor 70 derecede 60 derecede al sana neden gerekli olduğunu açıkladım 😀

0|0
    0|0
  • aldığım ilk çeyiz, bulaşık makinesi olmuştu.:)

0|0
    0|0
  • neden boş bir icat olduğunu düşünüyosunki gayet gerekli hem eşin yorulmuyor hemde çok su harcanmamış oluyo cebede iyi

0|0
    0|0
    • Elektrik ve deterjani bidefa olumlu iki artisini yok eder orta vadede.. kadinin pratikligi ve ikimizin hemen yedikyen sonra elbirlihi ile ortadan kaldirmamiz bu makineyi gereksiz kilar bence

• he ikiniz yapacaksanız olabilirliği var tabi

• Sen yıka madem boş bir icat

0|1
    0|0
  • 😂 makinesiz olur mu hiç aaa?

0|0
    0|0
    • Ben valla esime dicem bir çıtlatcam makine bos birsey diye.. almazssa otomobil alcam ona , alirsa kendi bilir hic bahsini bile yapmicam

• Valla teklif incelikten israr piclikten gelir =).. ben bir kez almayalim derim.. oki derse kendi kazanir 😂

• Keyfisin bilir valla diyeceğim bir şey yok 😪

• sen yikarsan oyle birini bulabilirsin

0|0
    0|0
  • Sen yıkayacaksan bulursun

0|0
    0|0
  • Boş icat mı yanlız yaşıyorsunuz heralde.. Kalabalık aileye şart.

0|0
    0|0
  • aynen ya! evde var ama içim rahat etmediği için kendi bulasiklarimi elde yikiyorum tik olmus bende :D

0|0
    0|0
  • Eşim yıkayacaksa gerek yok 😂 niye masraf olsun dimi? 😀

0|0
    0|0
  • neden dusmansin bulasik makinasina😂

0|0
    0|0
  • Sen kullanmayı becerememişsindir kadın icadı sonuçta

0|0
    0|0
  • istedigimi arabayi alicaksa derim :)

0|0
    0|0
  • Saçmalamaz misiniz.. daha az su parası geliyor, elektrik de gece çalışınca daha az geliyor. Haa istemem diyen hatun tam karşında, ama karşımdaki öküz napti her şeyi ucuza getirmek istedi parası varken beni zora sokacaktı ve ayrıldım.

0|0
    0|0
    • Yuh.. bir makina icin kocayi mi bosadin helal vallahi =) sendekide kafa he

• O o zamandi.. simdi baska.. ne evlenmesi ya =)

• Ya ne anlarsınız...

• Gel l. an alcam bn seni sevmisim bulasik makinasini 😀

0|0
    0|0
  • Tövbe estağfurullah, güzelim makine ile derdin ne

0|0
    0|0
  • Doğu anadolu güney doğu anadolu doğu karadeniz iç anadolu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Misafirlik bir durum olduğunda boş değilde dolu bir icat olduğunu düşünebilirsiniz :D

0|0
    0|0
  • gerek var; elde yıkamada daha fazla su harcanıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...