Neden yetim ve öksüz bir kıza basit veya kullanılacak gözüyle bakıyorsunuz?

Yetim olduğum için mi? Oysaki hep kendime sahip çıktım ama o kadar bıktım ki. Yetimlikten ziyada , iğrencin sanlar beni maffediyor. Bu toplum beni maffdiyor... Sırf annem, babam olmadığı için mi, bana sanki fahişeymişim gibi bakıyorlar?

0|1
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• heyyy sen dünyanın en iyi en tatlıı en güzel kalpli birisisin. hiç kimseyi umursama kaliteli kendini bilen insanlarla arkadaşlık et. yoksada siktret yanlızlık kalabalığın başağrısından iyidir.. bu gecenin tatlımeleği sıkma canını.

1|0
    0|0
    • dediklerimi yapıyprsun dimi. teşekkür ederim ayrıca

• öyle yapıcam, sanalda uzaklaşıp, gerçeklerle yüzleşip, kimseyi takmıycam... Ben kendimi biliyimde, başkası ne diyorsa desin...

• güzel sevindim buna bak. sanalda kendine sınır koy yani yemiyorsan bile tadına bak😉 ihtiyacın olursa bişeye mesaj bırakabilirsin. iyi akşamlar.

Erkekler Ne Diyor 18

• Merak etme Dünyanın en iyi insanların bulunduğu yere geldin. Burda mutlaka hayatını bir an da değiştirenler olacaktır. Sen gerçek hayattan kaçıp sanala yani sahte dünyaya gelip buralarda özel hayatına cevap ararsan hayatında asla iyiye doğru asla bir gelişme olmaz. Ne işin var bu sahte insanların bulunduğu yerlerde!!!

1|0
    0|0
    • Çünkü bana acıyarak bakmıyorlar

• Belki haklısın ama real hayatta insan görmek istemiyorum... Onların bana acıyan ve annem-babam olmadığı için fahişe adayımışım gibi bakan bakışları bilmiyorsun... Bende ruhsal yalnızlığımı sanal dan gidemiyorum...

• Sanalda ne kadar durursan o kadar gerçek hayattan uzaklaşırsın.

• boyle dusunen insanlardan uzak dur sahsen ben sizin gibi olan hanimlara saygi duyuyorum tek basina ayakta durmak zor

1|0
    0|0
    • tek başına ayakta durmak değil, bu insanlar beni maffediyor...

• insanlar zaten ailen olsa bile zor iken zaten zor olan hayatinda sana saygi duymayan insanlari cikar hayatindan

• Tövbe de onların nasıl baktığı senin umurunda olmasın sakın halbuki sen allah katında hepimizden özelsin yani yetimler öksüzler öyle bakan insanlar içlerindeki şeytanı ortaya çıkartıyorlar işte sen sıkma canını takma kafaya o şeytanları

1|0
    0|0
  • Ne alakasi var sende insan evladisin. Allah yardimcin olsun, yardim edebilicegim bir konu varsada cekinmeden soyleyebilirsin..

2|0
    0|0
  • Değilsin bence dik durmalısın

1|0
    0|0
  • Bakmıyorum

1|0
    0|0
  • aldırmamaya çalış onlara ve daha fazla gayret et hayata tutunmaya

1|0
    0|0
  • Öyle bakanlar Aslında kendileri bir fahişe insanlar yeterince zalim ve gaddar bizler aslimizi dinimizi unuttuğumuz için böyleyiz

1|0
    0|0
  • Şerefsiz öyle bakanlar, kesinlikle benim gözüm de kötü bir durum değil bu, takma kafana sen

1|0
    0|0
  • Ya bir dk özelden yazabilirmisin

1|0
    0|0
  • siz de kendinizi ezik göstermeyin veya bu çevreden uzaklaşın yeni sosyal ilişkiler kurun

1|0
    0|0
  • Pislik insan çok uzak dur üzme kendini yapacak bir şey yok

1|0
    0|0
  • Tam tersi o kiza asla kiyamam Allahh korusun

1|0
    0|0
  • En güzeli kardeşim kendine sahip çık derslerine çalış başarılı olmaya bak bırak erkekleri

1|0
    0|0
  • Troll mü bu soru

1|0
    1|0
    • keşke olsaydı ama gerçekler. Sadece ben değil, bir çok yetim bunun yaşıyor, heleki kızsan...

• keşke öyle olsa, sadece ben değil, bir çok kişi, bunu yaşıyor, heleki kızsan...

• Kadınlarda da var bu. Bok gibi birbtoplumuz. neresinden tutsan elinde kalıyor

• Hep erkeklerdemi suç sizde yok mu para tip varsa hemen atlıyorsunuz

1|0
    0|0
    • Senin kızında yetim kalsaydı bunları yazabilicekmiydin...

• Karakter hepsinden önemli tabiki ama insanların tabiatında kadın-erkek farketmez para ve tipte önemlidir... Bir erkek kız ne kadar karakterli olursa olsun ilk önce tipine bakar, sonra o ilişki karakterle devam eder.. Kadında tip olarak kendine denk birine bakar, sevgili olduklarında o ilişki karakterle devam eder...

• O zaman burda gelip neden ağlıyorsun

• Seni kullanmaya çalışan karaktersizdir

1|0
    0|0
    • annem-babam yok demeye o artık korkuyorum...

• Korkma ama insanlara güvenme de

• Rabbim onların cezasını verir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Beyin nakline ihtiyacı olan bu tarz insanları dikkate alma sen kendi doğrularınla hayatını idame edebilirsin.

Hayat kısa başın sağ olsun ailen için güçlü dur herkes böyle kötü değil.

1|0
    0|0
  • Öyle tiplerin anası babası olsa ne olur Allah aşkına. Anneleri onları doğurmamış s. çmış

1|0
    0|0
  • Saçmalama ya. Bu sana özgü değil. Takilacagin insanları iyi secemiyorsunuz.

1|0
    0|0
  • Ya hayır öyle düşünme kötü insanlar işte heryerde her koşulda herkese kötü.

1|0
    0|0
  • ne alaka ya öyle düşünme başın sağolsun

2|1
    0|0
  • Boşver be kuşum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...