AİLEVİ VE HAYAT MEMAT MESELESİ YARDIMM? SİZ BENİM YERİMDE OLSAYDINIZ?

Öncelikle ben babamı kaybettim abim İstanbul'da okuyor ben ve annem birlite yaşıyoruz. Bu yıl başka şehirde bir üniversitenin mimarlığını kazanıcam sanırım ama başka bölümlerde yazabilirim. Ama bunlar mimarlıktan çok daha kötü olucak şehrimde mimarlığa puanım yetmiyor. Bu durumda annem yalnız bırakmak durumundayım ama annem nasıl yalnız başına yaşar bunu ona nasıl yaparım bilemiyorum. SORUM ŞU Kİ SİZ BENİM YERİMDE OLSAYDINIZ ANNENİZİ TEK YAŞAMAYA BIRAKMAK PAHASINA BAŞKA ŞEHRE OKUMAYA GİDER MİYDİNİZ YOKSA ANNENİZ İÇİN AYNI ŞEHİRDE BAŞKA MİMARLIKTAN DAHA DÜŞÜK BİR BÖLÜMEMİ GİDERDİNİZ? NAPMALIYIM

Güncellemeler:
Arkadaşlar annemi yanıma alma gibi bir imkanım yok

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer annenle kalıp orada okurken mutsuz olacaksan kalma, şehir dışına git leydim. Çünkü sen mutsuz olursan o da mutsuz olacaktır. Eğer orada da mutlu olurum, yeter ki annemle olayım dersen en doğru karar yine seninki.

0|0
    0|0
    • kararsızlık işte çok kötü onu düşünüyorum en çok ben dışarıda yaparımda o tek başına naısl yapcak

• hala kararsızım ama yinede çok yardımcı oldun teşekkür ederim

• Rica ederim leydim. Umarım en doğru kararı verirsin. Hep mutlu ol. Sevgiler.

Erkekler Ne Diyor 6

• Eğer başka şehre gideceksen annenide yanında götürebilirsin ya da aynı şehirde daha düşük puanda bir yere yerleş

0|0
    0|0
    • yanımda götüremiyorum diğer seçenek mi doğru olan

• Ozaman geriye kalan tek seçenek ve doğru olanı

• Mimarlığa gider annemi de yanıma alırdım

0|0
    0|0
  • annenide yanına al ya da anneni abin baksın ya da annen akrabalarının yanına gitsin babasına ablasına felan

0|0
    0|0
    • anne babası yaşamıyor onun dışındada gitmem diyor zaten

• mimarlık oku faso fiso bölüm okuma mesela bende seneye mimarlık okucam annende kuş alsın konuşan kuşlardan alsın :)) papağan kanarya mesela :)

• annenin komşuları yok mu

• Ben gittim mecbur kaldım Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • Annemin bir rahatsızlığı yoksa giderdim, hatta onu yanıma alabilirdim

0|0
    0|0
  • Kac puan yaptin hangi sehirdesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• annenide al yanına

0|0
    0|0
    • öyle bir imkanımız yok düşündüm onu

• Annen yalniz yasayamayacak durumda degilse git

0|0
    0|0
    • bu biraz tezat olmamış mı kalabilecek demek istedin heralde ya kalabilecek durumda ama ne bileyim kadın başına işte aklım çok kalıcak onda

• Herkes annesini sever bu uzak kaldiginda da mumkun l

• bunun hastalığı kötü günü var bilemiyorum...

Yükleniyor...