Sadece anlatmak istiyorum?

Çalışmaya başlayalı bir ay olacak yanımda çalışan bir ablanin oğlu var benden alti yedi yas büyük. Benim erkek arkadasim var iki yıldır beraberiz onunda kız arkadaşı var bu yıl nisanlanacaklarmis. Sürekli konusuyoruz onunla konuşmak icin can atıyorum o da benimle sürekli konusuyor universite secimlerim icin ondan yardim alabilecegimi soyluyor puanlarimi soyledim bana okul bile bulmus tek tek bakmış sonuclar açıklandı ilk beni o aradı sonucumu merak etmis hep gözlerini kaçırıyor ben abi diyorum o da kardesi olarak görüyor zaten ama onunla dertlesmek konusmak iyi geliyor cok mutlu oluyorum öyle iste anlatmak istedim sadece surekli onu düşünüyorum cildiricam artık :-(

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• başka birine odaklan.

0|0
    0|0
    • Ama bana o iyi geliyor onunla oturup dertlesmek istiyorm daha ilerisi yok erkek arkadasimda bende calisiyoruz gorusemiyoruz gorussekte pek beni dinlemiyor ilgisizlikten sanirim

• seninki tamamen alışkanlık. Alıştığın için öyle gittiği için boşluğa düşüyorsun. Boşluğu başkasıyla doldurmayı dene

• Zaten erkek arkadasim var doldurulcak bir yer aramıyorum onunla oturup dertlesmek istiyorum beni anlayabilecegini dusundugum tek kisi o

• Sen seviyorum de o kardeş mardeş dinlemez hshxhdndjsj

0|0
    0|0
    • Yok oyle biri degil ben onu sevdigimi dusunmuyorum sadece dertlesmek istiyorum

• Kiz arkadasi kizar belki oturul konusmaya zamanimizda olmuyor ki gerci sana yardimci olurum dedi ama kendimi kaptirmaktan korkuyorum

• Kaptırmışsın daha ne kadar kaptırcan 😂

• opcen mı dudus lardan

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...