Annem beni hic begenmiyo benden bekletilerini karsilayamiyorum? Kardesimide o erkek oldugu icin daha rahat?

Akrabalarina komsularina hep benim ne kadar kotu oldugumu anlatiyoo 19 yasindayim ve bu beni cok geriyor yoruyorr surekli bana kin kusuyo asagiliyoooo hic bir zaman onu memnun edemedim basina bela olarak dunyaya gelmisim onun istedigi gibi biri asla olamiycam neden annemi cok seviyorum ama sorunlarimiz hic bitmiyor

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kafanı yorma kimseye kendini beğendirmek zorunda değilsin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Anneni karşına çek ve sen beni elin kadınlarına kötülüyorsun ama ileride bu dediklerine bire bin katarak suratına geri çarpacaklar. Seni beğenmeyebilir ama bunun nedeni de kendisinden gelen kötü! genler. Yarın bir gün elden ayaktan düşünce elin yabancısının ona hiç faydası olmayacak yine senin eline bakacak annen bunu anlamalı. Bak genç kızsın annen şimdi böyle yapmaya devam ederse evleneceğin zaman da büyük problemlerle karşılaşırsın. Umarım annen kısa zamanda bunu anlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kafana takma ve duymazdan gel daha rahat edersin.

0|0
    0|0
  • Demek ki en çok seni seviyor.

0|0
    0|0
  • Aynısını banada yapıyolardı tüm sülaleye canım olarak tanıttı geçmişte sülalem bile aşaladı ama hiç takmadım kafaya sadice iyi niyetli oldum şimdi işleri düşünce benden yardım istiyorlar o ayrı konu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kaç yaşındasın bilmiyorum ama sana bir abla tavsiyesi bu hayatta kimseyi aynı anda mutlu edemezsin birini mutlu etsen diğeri hep eleştirecek birşeyler bulur sen kendin mutlu olmaya bak kendini seversen kabullenirsen herkes sana uyum sağlamak zorunda kalır

0|0
    0|0
  • Anne kız arasında olur öyle şeyler fazla takılma

0|0
    0|0
  • Zihinsel engelli , tekerlekli saldalyeye mahkum bir kızı olsaydı acaba ne yapardı annen? Sen bunu ona bir sor

0|0
    0|0
Yükleniyor...