Kızlar, İş İlanı ! İzmir Alsancakta Bulunan Ofisimizde iyi derecede bilgisayar kullanabilen bayan ofis personeli?

Neden bayan? Ofiste çeşitli yazılımların kontrolünü sağlayacak ve ayrıca müşteri temsilcisi yani gelen telefonlara bakacağı için bayan olmasına karar kıldık. O yüzden neden bayan diye arkadaşlar tepki göstermesin.

İyi derecede bilgisayar kullanabilen. Amatör düzeyde de olsa photoshop bilgisi olan. Özel yazılımlarımızda ki admin panellerinde kullanım sağlayacak olması gerekmektedir.

İlk tercih sebebimiz , yazılım bilgisi olanlardır. Yazılımcı aramıyoruz ama html css ve photoshop tarzı tasarım programlarını kullanabilecek olması gerekmektedir.
Ofis İzmir alsancak sevgi yolundadır.

Daha fazla detay için , yorum atın özelden mesaj gönderirim. Sorusu olan sorabilir.

Güncellemeler:
NEDEN KARİYERDE İLAN VERMEDİK? Çünkü arkadaşlar kariyer tarzı sitelerde ilan vermek için vergi levhsaı vermek gerekli fakat şirketi kapattık yeni şirket kuruyoruz. Bu yüzden burada da çok fazla kitle olduğu için paylaşmak istedim. İşe ihtiyacı olanlar yazsın gereksiz yoruma gerek yok.

0|0
2

Kızlar Ne Diyor 2

• Ankarada olmasam gelirdim

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederiz ! ofis izmirde.

• Ooo isci bulma sitesine doğru ilerliyoruz 😂

0|0
    0|0
    • hayır arkadaşım. bunu diyeceğinizi biliyordum. neyse düzeltme yapayım da oku bari.

• Es dost çevreden bulun o halde.

• yav sanane arkadaşım. ilgilenmiyorsan okuma bak işine :D alla alla gece gece çattık ya :D

Yükleniyor...