Insanlar neden bu kadar kibirli?

Çevremde kimi görsem hep bir küçümseme hali var hep beni kucumsemeye çalışıyorlar bu insanlar neden böyle çok üzülüyorum insanlar adına, ne olmuş böyle insanlara nasıl bu hale gelebilmisler? Çok yapmacık davranıyor kimse kendisi gibi olamıyor. Böyle davranmalarindaki sebep nedir insanların her yer kibirli insan dolu

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Insanlar öyle malesef sende çok takma boşver umursama

0|0
    0|0
    • Umursamiyim diyorum ama olmuyor. Bu yüzden kimseyle anlasamiyorum çünkü hepsi o kadar çok kibirli ki ! Ben mütevazı biriyim çok böyle biri olduğumu görünce kucumsuyorlar

• Kendin gibileriyle karsilasirsin umarım 😊😊😊 kimseyi umursama 😉

• Umursamamaya çalışıcam artık yapmak bişey yok çünkü 😊

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 2

• Boşver küçük dağları kendi yaratmış durumdalar ama kendileri çok aşağıdalar :)

1|1
    0|0
    • Ben bu insanlardan da bıktım kendimden de kisacasi hersey den bıktım usandim diyebilirim. Diyorum ki keşke çok kibirli bir insan olsaydım o zaman benide severlerdi

• bir arkadaşım da kibrista ingiliz dili ve Edebiyatı okuyor 😂 ben Marmara Üniversitesi nde moda tasarımı okuyorum 😊

• Oh mis :)

• Kendilerine aşıklar sanırım

1|0
    0|0
    • Keşke bende aşık olsam o kadar çok olmak istiyorum ki kibirli 😂 ama ne yapsam olmuyo niye bunun bir yöntemi yok mu yalandan bile yapamıyorum😂 nasıl bu kadar kendilerine aşıklar inanamıyorum

• Aynen öyle insanlar her zaman göründüklerinin tam tersidir
      Sert biriyse aslında çok yumuşak naif
      Mutlu görünüyorsa aslında üzgün
      Güçlü görünüyorsa aslında çok güçsüz ve kırılgan vs

• Aynen öyle ben sert gorunurum sert derken kötü davranmak anlamında değil durusum öyle ama aslında o kadar kırılgan biriyim ki herseye üzülen biriyim. Mutlu gorunurum evet ama sevdiğim insanların yanında mutlu ve sakaciyimdir sevmediğim kişilerin yanında değil 😊

Yükleniyor...