Erkeklerin yarıçıplak dolaşabilmesi?

Erkekler yarıçıplak tv de internette çoğu zaman sokakta bile dolaşabiliyor buna kimse ahlaksızca bakmıyor ama kızlar hafif bir dekolte koysalar hemen ahlaksızca bakılıyor. Ben düşündüm de şeyi merak ediyorum yarı çıplak gezen erkekler sizi tahrik etmiyor mu kızlar?

0|0
14|9

En İyi Kız Görüşü

• :D bu soru bana çok komik geldi :D düşündümde kendimi bundan tahrik olduğumuu :o...

0|1
    0|0
    • Sonuçta karşı cinsin vücudu çıplak ve siz görüyorsunuz

• Eig için teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 13

• Anadolu ve lanet olası kültürün dinle birleşmesi sonucu

0|2
    1|3
  • Etmıyor

0|1
    0|0
  • Kadınların çarşafla gezmesi ne kadar mantıksızsa buda o kadar mantıksız ve itici

0|1
    1|0
  • Hayır etmiyor

0|0
    0|0
  • hayır tahrik etmiyor. Beynimiz sağ olsun

1|0
    0|0
  • Yoo neyinden tahrik olayim ki, o kadar kolay değil.

1|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Ediyo

0|0
    0|0
  • Sırt beni tahrik eder nedense 😅

0|0
    0|0
    • İstersen olursun ama de mi istemezsen elinde olmadan her gördüğünde aklına cinsellik gelmez sanırsam

• Erkekleri kıskandığım önemli konulardan bir tanesidir :D Çok rahatlar

1|0
    0|0
  • Beni etmiyo ben libidomu aldirdim

0|0
    0|0
    • Aldırmadan önce ediyor muydu

• Dini tercih var ama

• Evet zaten kuranı allah gönderdi ise neden ahlakı kapanma ile sağlamak istesin diye düşündüm ve kapanmak bir arap geleneği imiş uzun araştırmalardan sınra şimdi ateistim zaten

• Aynen bende sen gibi düşünüyorum Mesela ben 16 yaşıma kadar küçük bir ilçede yaşadım orda basit bir tişört bile giysem öküz gibi bakıyorlardı ki o zaman zaten daha çocuğum sen düşün mesela yabancılar gelse açık giyinseler bana öyle yapın onlara nasıl bakar sen düşün.. Sonra İstanbula taşındık buraya geldik sokağa istersen çıplak gez kimse bakmıyor ben burda etek de giyiyorum şprt da orda olsam giyemem.. daha bugün adalardaydım sokağa çıktığında o kadar kadın vücudu görüyorsun ki artık normal geliyor.. Sonra geçen yıl yine o yaşadığım küçük ilçeye gittik yine üstümde hiç açık tarafım yok şalvar tarzı bir pantolon var o kadar çirkinim ki bir de tişört adamın kafası kırılacak kamyonda bir gidişi var kafa önüne değil yana bakıyor oysa İstanbul'da olsa kimse bakmaz demek istediğim bir şeyi çok görünce onun çekiciliği kalmaz belki de Allah o yüzden kapanmamızı istedi Ateist olduğunu okudum ama bence kapanmak daha güzel bir şey (ben açığım) ..
    Mesela bir kız sana çekici gelir sevgili olunca soğursun
    Mesela ben çikolatayı çok seviyorum ama sürekli ondan yediğim zamanlar midem bulanıyor artık eskisi gibi sevmiyorum neden çünkü çok yedim bence buna benziyor

1|0
    0|0
    • Herkes doğuştan çıplak olsa çıplaklık sıradan gelcekti şimdi kapalılık olduğu için insanlar elbisenin altındakini merak ediyor hafif görünsün tahrik oluyor sanki gizli hazine bakmışlar giib hissediyor bu yüzden tacizler tecavüzler oluyor hepsinin nedeni kapalılık araşırımca tanrısal değil arap kültürünün ürünü olduğunu görüyon kapalılığın

• O da var ama insanız sonuçta taciz tecavüz olmasın diye hayvanlar gibi çıplak gezemeyiz kültürü falan geç gerçekten kapalılık güzel bir şey. Düşünsene sokağa çıplak çıktığını ne kadar iğrenç hayvandan hiçbir farkı yok..
      Mesela ben anneme sormuştum küçükken anne niye erkekler değilde kadınlar kapanıyor diye annemde demişti ki:
      "Kadın yaratılış gereği güzeldir çekicidir. Ve sen güzel bir şeyi ulu orta mı bırakırsın yoksa onu saklar mısın? Mesela pırlantan olsa onu öyle kutusuna koymadan ortalığa mı atarsın öylece? veya zümrütler yakutlar bunlara 40 kat bohça yapıp içinde bile saklanırken kadın neden kapalı olmasın?"

Annemin bu cevabına bende aynen katılıyorum birde böyle düşünebilirsin :)

• şu an beynin kapalılığa alıştığı için öyle düşünüyorsun insanın yaratılmadığını oluştuğunu bilsen evrimi incelesen beni anlarsın şu an tamamen kültür ve din üzerine şartlanmışlıkların ile hayata bakıyorsun

• Yari ciplak değilde kasli erkeklere bayiliyorum yâaaa 😯😯

0|0
    0|0
    • Tahrik etmek başka hoşuna gitmesi başka 😀

• Abi plajda bissuru yari ciplak var ne tahrik olması yeaa

• Plajdaki yarıçıplak kadınlardan erkekler de tahrik olmuyor bir süre sonra dönüp bakmıyorlar bile 😂

Erkekler Ne Diyor 9

• Haklılık payın var kank

0|1
    0|0
  • ben bugüne kadar bazı kızlar kadar kısa giyrn erkek görmedim

1|0
    1|1
  • Azcık bilimsel makale dergi yazılar okusaydın kadınların görsel tahrik olmayacağını bilirdin
    Çıplak kadın vucudu erkeği tahrik eder ama çıplak erkek vucudu kadını tahrik etmez kadınlar dokunsal ve işitseldir

1|0
    0|0
    • Demek ki kızlar da erkekler kadar özgür olsaydı erkekler de tahrik olmayacaktı psikolojik hepsi genel görüşten yola çıkarak hipotezimi doğruladığımı düşünüyorum 😀

• erkekler tahrik olmayacakdı olayı bak şöyle erkekler kadın vucudunu sürekli görürse çıplak olarak bu erkek de dopamin hormonu salgılar bir süre sonra erkek kadına karşı dinginlik yaşar yani bir nevi testosteron düzeyi sıfıra yaklaşır bu da erkeğin kadına bakışını değiştirir ilkle dürtüsü azalır

• şu an yerli kabileler tamamen çıplak yaşıyor doğuştan itibaren kadın vücudunu gördükleri için onlara sıradan geliyor ve araştırırsan birbirlerine tahrik olarak bakmadıklarını görürsün araştırmalarımın sonucunda vardığım sonuç tacizlerin tecavüzlerin en büyük nedeni kıyafetler

• Lisede beden dersinde üstümü çıkardım sınıf boştu kapalı tiplerden bir kız geldi çığlığı bastı sınıfta nereye dolaşabiliyoz

2|0
    0|0
  • Acik giyinen kizdan hayir gelmez

1|0
    1|1
  • Ben atlet ile balkona çıkınca herkes bana bakiyo sanıyorum

0|0
    0|0
  • Erkeklerin avreti göbeğinden dize kadar. Kadınlarınki ise avret yeri daha geniştir.

0|0
    0|0
    • O kadar geniski el ayak yuz haric her yer. Her yer. Bildigimiz tum vucut. Sac dahil. Yazin sicak ama erkek kisa kol giyebiliyor. Kadin giyemiyor. Neden erkekler tahrik oluyormus. Kime kufur etsem bilemedim

• Bacim =oros*u yazdim ks cevirmis hahah

• @shinelikeastar Kadınlar bu devirde düzgün giyinmiyorlar. Göğsünü poponu bacaklarını sırtını göbeğini... neresini gösterebilirlerse orasını açıyorlar. Pantolonları bile poponu bacağını belli ediyor. Özgürlüklerine olan nefisleri esir etmiş ve edep de tanımaz oluyorlar. Bu devirde kızlar seksi olmaya çalışıyorlar kah özentilik olsun kah bilerek olsun. O zaman da yakınmayacaklar kadınlar.

• Erkeğin mahrem yeri ile kadınınki aynı değil bro

0|0
    0|0
  • ben bazen bakıyorum da hangi kız cidden kıllı bir erkekten hoşlanır ki lan göğüs de bacaklar da hep kıl iğrenç resmen fakat epilasyon ve kaslı erkeklere bakıldığı zaman yeri geliyor ben bile hoşlanıyorum a. k ben kız olsam kesin lezbiyen olurdum bu yüzden gerçi şuanda kızlara ilgi duyuyorum yanlış anlasılmasın.

1|0
    0|0
Yükleniyor...