Artık her şeyden bıktım, kaçmak istiyorum çok bunaldim artık herkesten yaşı büyük olanlardan tavsiye alabilir mym yas21?

Aynısı aynısı aynısı

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• O yaşlarda olur arada zamana bırakmalısın rayına oturur her şey

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• prozac kullan. iplemiyon bir süre sonra. çok işe yarıyo

0|0
    0|0
    • Hap mı bu söylediğin

• İlaç kullanmak pek tercihim değil ama öğrenmek istemiştim sadece verdiğin bilgiler için teşekkürler. Umarım ilaç kullanmadan çözeriz her zaman sorunlarımızı :)

• @Canblog umarım :) rica ederim

Erkekler Ne Diyor 15

• Ergence bir sebep mi yoksa geçerli bir sebep mi olduğunu bilmeden tavsiye vermem

0|0
    0|0
  • Maneviyat eksikliği

0|0
    0|0
  • Hayatın geleceğin için hedef koymazsan ömür boyu sıkılırsın. Hedef koymak çalışmanın başarmanın ve yeni hedeflere ilerlemenin anahtarıdır. Hayatın daima hedeflerle yönetilsin. Sabah uyanıcapın saati dahi hedef yap. Ertesi günü nasıl geçireceğini programla ve küçük hedeflerle büyğk hedeflerini kazan. Hayatı yaşanır kıl. Sıkılarak savrulup toz zerreciği gibi heba olma.

0|0
    0|0
  • Yaşım büyük değil ama bence kafana sık gitsin

0|0
    1|0
  • Kaçtıkça kovalayacaktır. Her neyden ya da her kimden kaçıyorsan..
    Gücünü topla ve onu bertaraf et. Tek çözüm bu

0|0
    0|0
  • hayatına etki edicek şeyler lazım veya hayatını değiştirecek etkileşimler kısaca özetlersek daha önce yapmadığın şeyleri yap ve bir amacın olsun ozaman tekrardan tutunur bıkmazsın tam tersine daha hızlı ilerlersin

0|0
    0|0
    • Aslında bir amacım var belki de onu birakamadigim için kacamiyorum...

• birakamamak gibi bir şey yok :) senin isteğinle olacak bir şey sonuçlarıda sana etki edecek oyüzden karşına çıkan ikilemleri iyi değerlendir.

• kaçacak biyer yok ki, heryer aynı :(

0|0
    0|0
  • nasıl bir tavsiye istiyosun

0|0
    0|0
  • kaçsan bataklığa batarsın

0|0
    0|0
  • Dur bakalım.. daha yeni başlıyosun. derdin ne ki?

0|0
    0|0
  • Nereye kacacaksin. 😂kacacak yer yok otur oturdugun yerde

0|0
    0|0
  • Sebep ne

0|0
    0|0
  • Ergenlikte olur kavram karmaśası gecer

0|0
    0|0
  • beni sevmekten korkan 1 milyon tane kız var mı bilemiyorum. Ama beni sevmekten bıkacak bir kız tanımadım. bıksana benden

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• yaşım büyük gel anlat derdini sjjsjsghjh

0|0
    0|0
Yükleniyor...