Böyle bir arkadaş var mıdır?

Birlikte kilo vermek için arkadaş arıyorum :D yani önce tabi arkadaş olacağım.. arkadaş arıyorum diyelim en iyisi.
19-22 yaş arası tercihen bayan 5-10 kg fazlası olan üniye giden (eğitim şart!) sohbet arkadaşı arıyorum.. yani arada bir yazıp ne var ne yok nasıl gitti bugün deriz.. bilemiyorum yani bakarız.. entellektüel sohbetlere de açığım tabi..

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bende almak istiyorum, bana verebilirsin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Beslenme üzerine belgesi olan ve spor salonlarında hocalık yapan bir ev arkadaşım var beraber çok diyet yaptık ve arkadaslara da yardım ettim ondan edindiğim bilgilerle. Yardımcı olmak isterim severim yardım etmeyi. Ayrıca yeni insanlarla tanismayi da severim. Fakat bayan yazmışsın ona yapabilecek birseyim yok sana kalmış :)

0|0
    0|0
  • Yakışıkli ben de kilo almak ustiyorum. 10 kilo alsam müthiş olur. Sen en sevdiğin yemekleri yap ben de yiyeyim. Nasıl fikir 😀

0|0
    0|0
  • Entellektüel olmak illa üniversite okumayı gerektirmiyor. Diplamalı cahil olacağıma diplomasız bilgin olurum daha iyi.

0|0
    0|0
    • evet.. üni dememin nedeni daha çok ortak nokta bulma ihtimalimi arttırmaktı

• tanımadığın için olsa gerek bu sinirli halim değil, sabırsız halim. Karşımdaki anlamayı reddettiği zaman ortaya çıkıyor. Entellektüel olmaktan değil, yerine göre entellektüel sohbetten bahsettim ve son olarak.. saygılı ya da saygısız olabileceğim bir düşünce öne sürmedin şu an.. tek bir cümlen var.

• Neyse hayırlı geceler, uzatmaya gerek yok.

• Merhaba.. 19 yaşında dalyan gibi kızım. Bu profilde kuzenimin. Neyse numaranı versene diyet yapalım :D dasfasa

0|0
    0|0
  • Gel özele yaz bna :)

0|0
    0|0
  • Ben de fitness a kayıt olmayı düşünüyorum 1-2 gün içinde bakalım😊😊

0|0
    0|0
  • bu da ilginç bir istek tabi

0|0
    0|0
  • Sana kalmadı hepsini ben yedim

0|0
    0|0
  • Spor yapıyorum ama yaş ve cinsiyetten kaybettim ya eğitim de iyiydi 😁😁

0|0
    0|0
  • 5 kilo eksik var bende olur mu 😂

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• ben ben ben!

0|0
    0|0
  • Egitim sart? Biyografi, cv felan atalim biz sana degerlendir

1|0
    0|0
  • Üniye gitmesi şart öyle mi?😂 Senin gibi insanlara acıyorum, beni güldürüyosunuz.

0|1
    0|0
  • aa süper bana uyar

0|0
    0|0
  • 1.70 boy 58 kilo benim. Heralde 8 daha veririm benden olur mu 😁

0|0
    0|0
  • Bende arıyorum spor arkadaşı ama kilo vermek amacında değilim :)

0|0
    0|0
  • Sac rengini belirtmemissin :-D başvuruyu nereye yapiyoruz

0|0
    0|0
  • 17 yaşındayım ama konusursan bende 68 kiloyum 55 e düşmek için çabalamaya baslayacagim

0|0
    0|0
Yükleniyor...