İnsanlar bu meydanlari bos birakmama olayini abartmadilar mi?

Kimi kornoya abanmis kimi yere tukuruyo arabayla giderken , kimisi kuru sıkı atiyor , kelime tevhidi sahadeti bilmeyen adamlar simdi cikmis sokaklarda bagriyolar ne bileyim asiri abartildi bence yanlis anlamayin lutgen ama herkes delikanli kesildi basimiza yani :D haksiz miyim gosteris yapiyoruz sankii milletce birazda?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Milletine sahip cikmak gosteris midir? Bayim üzgünüm ama laf Türkiye olunca göğsünü siper edenler istedikleri havayi atarlar. Bu konuda haksızsınız. Anlamak icin sırtınıza bayrağı alıp havalimanına gelın! O an şehid olmak dahi öyle bir gururdur ki! Şehit olmasan da torunlarına anlatirken de o gururla gözyaşı dahi dokersin! Bunu anlayamıyorsaniz! Ben sizin vatana bağlılığınızdan şüphe duyarim! Asil gurur yapilacak konu bayraktır! Ay yıldızdir!

0|0
    0|0
    • Ya sen ne diyosun ben ne diyorum sorumu bidaha oku tabiki saygim var ve yapilmasi gerek bisey ama cogu kisi artik terbiyesizleserek gisterisler yapmaya basladi sorsan o zibidilere bikere fatiha okumamislardir evde. arabamla gittim bende konviy vardi ya kuru sıkı atan mi dersin yere tukurenmi birbirine bagranmi ne bu ya yayla şenligimi herseyin adabi usulu var

• Hahahahahah evet ama insanlari alistirdik valla sokaga cikmaya simdi iceri sokamazsin :D sonumuz ne olacak bilmiyorum ama insAllah ulkeme bayragima vtaanima dinime dilime beni ben yapan biz yapan hicbir drgere zarar gelmez..

Erkekler Ne Diyor 6

• Aşırı abarttılar. Çünkü iyi gaza gelmişler. Bazıları saçmalıyor Kudüsü almaya gidelim falan :D

0|0
    0|0
  • Bence abartılmadı doğru olan buydu ama abartanlar var eglence için çıkanlarda var onkar ayrı ama ayaklanmak iyi bişedir fakat şehitlerimiz olurken uyuduk şimdi ayağa kalktık keşke şehitlerimiz içinde böyle ayağa kalksak ozaman ülkeye hiç bişe olmaz ama nerdee

0|0
    0|0
    • Birde parayı en çok aeaba tamircileri kırdı sürüyle araba kaza yapan yapana kim vurduya gidiyo her araç bide kornaya bas bas korna gazı bitiyor onları değiştirmek ne kadar palı biliyomusun başka bir araç çarptımı kim vurduya gidiyo kalkıp tartızaşamzsın parasını alamazsın yani diyeceğim tamirciler bayram ediyor jdjdjd

• gösteriş olarak yapılıyorsa tabiki yanlış... ama vatan için yapılıyorsa kesinlikle doğru..

0|0
    0|0
    • Bu cesaret keske sehitler verilirkende gelseydo tek tayyip oldurulmek istendigi degil

• haklısın keşke o zamanda böyle olsaydı.. ama şu anki durum inanki tayyip meselesi değil.. başta şu anda kim olsa yine böyle olmalıydı

• Ooo Antalya'da Dedeman' da adamlar Recep Tayyip Erdoğan diye bağıra bağıra gezenler AKP diye diye Kaleiçinde takılanlar. Neler neler hayırlısı ya.

0|0
    0|0
  • Yeter mk bu kadar da olmaz

0|0
    0|0
  • bencede gereğinden fazla abartıldı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Herkes eglenmek icin sokaga cikiyor

0|0
    0|0
  • Dugun alayi gibi sanki eglence cikti millete anladik ilk gunler onemliydi de abarttilar

0|0
    0|0
  • İnsan gibi yapsalar keşke

0|0
    0|0
Yükleniyor...