Kendinize küçük mutluluklar yaratır mısınız?

Kendinize küçük mutluluklar yaratır mısınız? Ben şu an bir yaz akşamı balkonda karışık içinde ne olduğunu bilmediğim meyvelerden oluşan çayım yanında kuruyemişim ve olmazsa olmazım kulaklığımla beraber dinlediğim müzik :) rüzgarın o soguk esintisi bir yana bir yana kulağıma gelen güzel nameler dinlerici bir nefes bir yudum çay hayat bu kadar mutlu olmak için cok fazla şeye gerek yok... :) ayrıca cok üşüyorum hava soguk :)
Kendinize küçük mutluluklar yaratır mısınız.?

Güncellemeler:
sorumu popüler soru yapıp geri ceken ks gelin sizede bir kahve ısmalim bu kadar kasmayınız efendim :)
Yaratmak kesinlikle Allah'a mahsustur lütfen o kelimeye takılmayın arkadaşlar hatamız olmus affola...

5|1
32|8

En İyi Kız Görüşü

• Şiirsever , kitapsever bir hava sezdim sende... yine de bilemem ama. Öncelikle yanlış anlamazsan birşeyi düzeltmek isterim yaratmak Allah'a mahsus. :) küçük mutluluklar bende oluştururum. Mesela yazın dedemin bahçesinde ki hamağa uzanıp eriği tuza batırıp yemek benim için güzel bir mutluluk ya da denizin karşısında oturup çay içmek :)

0|1
    0|0
    • Doğru tesbit, düzeltme içinde saol :) valla canım cekti eriği tuzlamak ben tuz kullanmadım bir sene boyunca hayatımda o yüzden eskiden yerdim hep özledim :)

• Hmm denerim :) ben dizi film müziklerini seviyorum nedense küçüklüğümden beri :))

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 31

• Kahve/kakaolu süt ve çikolatalı gofret. Mutlu olmak istediğimde, eğer o an imkanım varsa, koştuğum küçül görünen büyük mutluluk kutularıdır. Eğer onlar yaksa bir bardak soğuk süt de beni çok keyiflendirir. Hatta bazen aşırı. Küçük görünümlü bir şeye yüklenen büyük anlam asıl mutluluğu veren şey sanırım. 😊

0|1
    0|0
  • yaratırım jsjs

0|1
    0|0
  • Mutluluk mu kaldi ki artik

0|1
    0|0
  • Yaratabilirim belki.

2|3
    0|0
  • Arada yaparım

0|1
    0|0
  • artık yapıyorum

0|1
    0|0
  • Biz kendimize kucuk jestler yapmasak baskasinin yapacagi yok ondan hep bunlar :))

1|1
    0|0
  • Su icmek bile mutlu eder beni

0|1
    0|0
  • yemek falan olunca evet

0|1
    0|0
  • Çikolata ile çok mutlu olan bir insanim bir öpücük bir gulucuk ile mutlu olan bir insanim ama kaderimiz yok

0|1
    0|0
  • genelde küçük mutluluklarım olur

0|1
    0|0
  • Evet tabiki

0|1
    0|0
  • Yaratmak Allaha mahsustur

0|1
    0|0
    • kesinlikle onu alta yazayım yanlış anlaşılmasın

• bende sımdı dikkat ediyorum normalde böyle şeylere ibadetlerime zarar gelsin istemem ondan geri tırsıyorum :D

• Evet..

0|1
    0|0
  • Anladım ki mutluluk uzak bana bende başkalarının mutluluğu ile mutlu olmaya çalışıyorum

0|1
    0|0
    • sana uzak değil sadece kapatıyorsun kendini herşeye

• Göremediğim şeyler var elbet lakin buraya dökemem içimi...

• özelden yazabilirsin bana anlatabilirsin sırrın bende güvende olacaktır senin tercihin ben teklifimi yaptım:)

• Staj yaptığım yerde yoldan geçen çocuklara bakıp gülümseyince ya da onlarla konusunca mutlu olmamı sağlıyor 😊

0|1
    0|0
  • Mutluluk bazen hayatında herşey tam olsa bile en eksik olmasın dediğimiz şeyken hep eksiktir

0|1
    0|0
  • Evet egomu tazelerim

0|1
    0|0
  • Yapmıyorum

0|1
    0|0
  • Bir yeşil çay balla bide gusel bir müzik vuhuv daha ne olsun:)

0|1
    0|0
  • Evet kitaplarımla 😂😂

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Bende minik kurabiyeler yaparım onu kemirirken kitap okuyunca da benden mutlusu yok😊

0|1
    0|0
  • Her an 🙆 daima👍

0|1
    0|0
  • Aynı karsinda dans müzik kendine kendine gülmek doktorumu sinir etmek ve birkaç deli özellik daha

0|1
    0|0
  • Yaratmak zorundayız eğer küçük şeylerden mutlu olmasını bilmesek hayat yaşanacak gibi olmazz😊😊

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Yaratamam.

0|1
    0|0
  • Tabiki böyle küçük mutluluklar yaratmayı severim. Senin şu an yaptığını da sevdim ne güzel:)

0|1
    0|0
  • Muzik serin bir yaz aksami dolunay daha ne isterim ki mutlu olmak icin

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...