Darbe olurken sigara içen adam hakkında ne düşünüyorsunuz (resimli) :) ?

Darbe olurken sigara içen adam hakkında ne düşünüyorsunuz (resimli) :) ?

0|1
13|14

En İyi Erkek Görüşü

• Beni o olaylarda en çok etkileyen tankın önüne yatan vatandaş oldu.
    Bir insanda ancak o kadar cesaret olabilirdi..

3|1
    0|0
    • evet gerçekten çok cesurcaydı. çünkü görüntülerde izledim tankların durmadığı da olmuş. bazı vatandaşlar tankın ortasında yere yatarak o şekilde kurtulmuşlar..

En İyi Kız Görüşü

• canım ülkem

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• bir videoda Görmüştüm bir abimizde Deprem Olurken Elındekı çay bardagını alıp Çıkmıştı Dukkandan Yurdum İnsanı Harika :D

1|0
    0|0
  • O gece stresten kim bilir kaç sigara içtik

1|0
    0|0
  • Mustafa Kemal Atatürk savaştayken arkadaşı sigara içiyomuş. İçme demiş Atatürk. Düşman görür. Adam içmeye devam etmiş. Sigaranın közündeki ışığından adamın anlından vurmuş düşmanlar. Aklıma bu geldi.

1|0
    0|0
  • ölürken bile son sıgara yakayım demiş :D

0|0
    0|0
  • bir çay verin adama

0|1
    0|0
  • Ne sigara aşkıymış ya.

0|0
    0|0
  • Daha yeni zam olmuş tabii bırakmaz :D

0|0
    0|0
  • bu kadar keşlikmi olurlan

0|0
    0|0
  • :D :D komedi hem de yeni yakmış sigrayı

0|0
    0|0
  • Fenomen abi

0|0
    0|0
  • Stresli adam yarasın :)

0|0
    0|0
  • hahahhas bayağı iyimiş bu :D

0|0
    0|0
  • Orada ne goruyorsunuz bilmiyorum ama ben asker havaya veya halka ates ederken kaçmayip siper alan birçok kişide olmayan bir sey cesaret ve vatanseverlik duygusuna sahip bir insan goruyorum.

3|1
    0|0
    • cesareti konusunda hem fikiriz tabi ki, o gece çok karanlık ve türkiye için kötü bir geceydi kabus gibiydi. ancak 1 hafta geçti ve bu görüntüler ortaya çıktıkça insan gülümseyip türk olmak bu sanırım diyor. başka hangi ülkenin vatandaşları böylesine ciddi ve hayati tehlikenin bulunduğu bir durumda elinde sigara tutabilir ki? :)

• Kesinlikle hepsine katiliyorum...😉😉 5 dakika da tankı kullanmayi öğrenip otomatik kamyona benziyomuş ya demeleri hele.. 😉

Kızlar Ne Diyor 12

Yükleniyor...