Yaratıcıya çok kızgınım ondan nefret ediyorum. Benden ne istiyor? Neden hep zor şeyler yaşatıyor bana Benimle derdi ne?

40 günlükken babam öldü, 7-8 yaşında benden 10-15 yaş büyük komşu kızının tecavüzüne uğradım 12-13 yaşlarında köy koyun gütmeye gelen çobanın tecavüzüne uğradım üniversiteye kadar psikolojim bozuk gezdim ama pes etmedim yaşamadığım zorluk kalmadı aklınıza gelebilecek her türlü zorluğu çileyi çektim. Yaşıtlarım arkadaşlarım babaları sayesinde her şeyi elde ederken ben her şeyi söke söke kimseden yardım almadan aldım. Hayatım düzene giriyor ama ruhumda kalbimde hiç yaşayamadığım çocukluğumunun sarsıntıları ve boşluğu var.

Güncellemeler:
Yalan atmıyorum arkadaşlar gerçek bu.

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Onca kişinin tecavüzüne uğradın ve kimse de bilmedi öyle mi? Bir de biri komşu KIZI, biri çoban öyle mi? He biz de yedik tamam.

0|0
    0|2
    • Yalan atanın anasını dilenciler sevsin.

• Yavrum köy yerinde herkes herkesi bilir, adam seni ahıra kapatacak, sana orada tecavüz edecek ve seni orada kimse duymayacak he mi? Hiç mi ses etmedin? İnsan yok mu sizin köyde?

• Adam bizim köylü değil yörük geziyor kızları yazları. Dedim ya zaten sonrasında şikayet ettim diye. Hala hapiste anası bcerildi.

En İyi Erkek Görüşü

• yaratıcı yok aklından çıkar onu

1|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Hiç yaşanmadı farzet

0|0
    0|0
  • Şaka de nolur

0|0
    0|0
    • gerçek

• Allah yardımcın olsun. Güçlü durmayı başarabildiğin için seni tebrik ederim. Ben inanıyorum doğrudur. Bir abla bile kız kardeşine tecavüz edebiliyor. Diyecek söz bulamıyorum.

• Allah seni sınamış sen de böyle giderse laflarına bakılırsa kalmış gibi gözüküyosun unutma tek sıkıntıyı sen çekmiyosun Allah dağına göre kar verir demek ki bunların üstesinden gelebileceksin ki bunlar başına geliyo

0|0
    0|0
  • cinsiyetin ne erkek olarak görünüyo ama fake degildir herhalde

0|0
    0|0
    • erkek. Doğru söylüyorum Allah belamı versin dicem ama zaten belamı vermiş doğuştan. Yalancının anasını dilenciler s iksin.

• tamam sakin ol merak ettim sadece eger dogruysa Allah yardımcın olsun zor seyler yasamıssın ama söyle bişey var beni öldürmeyen acı güçlendirir diye bir laf var güçlü bir insansın dayanmıssın bunca şeye sunu düşün herkesin bir derdi var hepimiz imtihandayız kimin ne yaşayacagını bilemeyiz şükret yine bişeyler yapmıssın biyerlere gelmişsin bunu kendi başına yapmanın gururunu mutlaka yaşarsın birileri sayesinde değil

• kan grubun AB (rh) mi?

0|0
    0|0
    • 0 rh - inşallah araba çarpar kan bulamazlar da geberir giderim.

• en cilekes ve zorluk ceken kan grubu AB
      Eger yazdiklarin dogruysa her seyi unutmayi dene anliyorum cok zor ve mumkun degil ama aklinda tutma her seye pozitif yaklas
      bazilari hic zorluk cekmiyor bu dunyada ama bazilarida senin benim gibi turlu turlu zorluklarla mucadele ediyor
      bunu degistiremeyiz guzel kardesim guclu olmayi dene yeterki iste ve basar

Erkekler Ne Diyor 7

• Oğlum tövbe de yav

3|1
    0|0
  • demekki neymiş insanda irade olunca hepsinin üstesinden geliyomuş ama bazıları her kötü olayda Allaha karşı gelir sana tecavüz eden insan sonucta

1|0
    0|0
  • Yaratıcın kim

0|0
    0|1
  • senin erkek olman kaderin allahın öyle istedi yaptıklarınız kader degil kaderini kendın yazarsın iyilikler allahtan kader kendınden gelir
    tanrıya fikir verme kendıen ver

1|1
    0|0
    • Benim suçum ne de tecavüze uğradım ne yaptım da?

• @Pumuckl___ insanlar sucları yüzünden allahı inkar ederler kardeşim
      ateistlerin cogu allaha inanır nefret ettigi için inanmıyorum der acık ve net kısa

• @Pumuckl___ kadere iman diye birşey yok allah eşcinsel yaratıp cehenneme atıyor ya da kötü kader verip ceheneme atıyor haksızlık olur allah hristiyanlara yahudilere kendısımı şirk koşturuyor biraz sorgulayın yaratıldıktan sonra kendı yaptıkların kader olamaz

• Zor bir durum evet başına gelmeyen anlayamaz halini. Ama sabır edip unutursan öteki dünyada mükafatı çok büyük olur. ALLAH a kızma sadece dua et yardım iste

0|1
    0|0
  • Çoban iyiydi

0|0
    0|0
  • Hala Allah'a inanıyor musun dostum?

1|0
    2|1
Yükleniyor...