Kapat

30 senedir Abdullah Öcalan için ses çıkarmayan Erdoğan neden F. Gülen için idam kararı çıkarttı? Detaylar... ?

Neden millet 30 senelik baş belası olduğu halde gülen kadar sokağa çıkıp Öcalan asılsın demedi?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Gülenin yaptığını öcalan bile yapmadı ondan muhtemelen. Onlar hep renklerini belli ederek kendilerini savundular doğru ya da yanlış. Bence onu da beslemek gereksiz ben vergimle terörist beslemek istemiyorum umarım hdp yi de temizlerler meclisten hazır genel temizlik yapıyorlar.

0|0
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Millet sabahlara kadar apo asilsin diye meydanlardan evine gitmedi.. kac yasindasin sen

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• İroni ülkesi değil miyiz zaten :)

0|1
    0|0
  • 😂😂 güldür me beni öcalani öldürdugu an ülke karışır gülen ölsün düğün dernek

0|0
    0|1
  • işte bende bundan rahatsızım idam yasası madem gelicek ilk abdullah öcalanı ve içerde olan diğer terör mensuplarını idam etsinler sonra öbürlerine geçerler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ee o kadar baş koruyor adamı Apoyu değil öldürmek zarar verme imkanım olsa yapardım ama anca bunu yazıyoruz

0|0
    0|0
  • Öc alan darbe mi yaptı

0|0
    0|0
  • O zamanlar iletisim aracları medya zayıftı yani organize olmak daha zordu simdi öyle mi internetle herkes elinin altında.

0|0
    0|0
  • Karar çıktı mu:)

0|0
    0|0
  • İdam kararı mı çıkmış. Ne zaman anayasa değişikliği yapıldı. Yapıldıda benmi uyuyorum. Ne zaman mecliste kanun çıkmış idam için. Benmi duymadım. Anayasa için ne zaman referandum yapılmış. Manyak manyak konuşupta milleti proveke etmeyin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...