Kuaför Madurları Var Mı Bu Sitede Acaba (Dipnot: Saçını Beğenmedi Kuaförü Vurdu) ?

Nerede yaşandığını pek bilmiyorum haberde hangi tarihli onu da bilmem ama enteresan geldi siz hiç kuaför maduru oldunuz mu anlatır mısınız :D :DKuaför Madurları Var Mı Bu Sitede Acaba (Dipnot: Saçını Beğenmedi Kuaförü Vurdu) ? #pilavüstü #KuaförMadurlarıDerneği #ErkekBerberi #KadınKuaförü #YakışıklıOlacağımDerkenMaymunOlanlar #toplanıyoruz

0|1
19|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir beklentim olmadığı için sorun olmuyor

0|1
    0|0
  • Her şeyden öce hafta içi gitmek lazım. Ayrıca saçı güzel bayanlar tanıyorum başkalarının süslü sözcüklerinden etkilenip saçıyla birlikte kendini mahfeden.

0|1
    0|0
  • Kuaföründen memnun kadın görmedim daha

0|1
    0|0
  • Ergenlik dönemlerinde mahallede bir berberimiz var, onda traş olurdum. Yanında çalışan bir kalfası vardı ismini vermeyeyim şimdi. Kalfa bizden heralde bir 4-5 sene büyüktü. Ama adam hiç bir yeni modeli beceremiyordu, keza ustada öyle. Ya biz derdimizi anlatamıyorduk ya da o beceremiyordu bilmiyorum. Ama bir defa memnun olarak ayrıldığımı hatırlamıyorum oradan.

Yani kısaca defalarca kuaför maduriyeti yaşamışlığım var.

0|1
    0|0
    • Zaten şu şekil kes diyorsun adam yine kafasına göre kesiyor hala çoğu öyle değişikler ve konuşmaya çalışıyor gıcık oluyorum bende

Yükleniyor...