Babamı kaybettim, psikolojim bozuldu?

1.5 yıl önce trafik kazasinda babamı kaybettim. Sonra psikolojim bozuldu, evden çıkmak istemiyorum. Önceden o kadar sosyal ve eğlenceli bir insandım ki artık resmen konuşmayı bile unuttum iyice içime kapandım davetlere falan gitmek istemiyorum toplum içine girmek istemiyorum sürekli ömür boyu yalnız kalacağım korkusu var ağlamayla barıştım gülmeyi unuttum hiç kimse beni sevmiyor düşüncesindeyim ki haklıyım annem yurtdışında evli akrabalarının hepsi yurtdışında umurlarında değilim yalnız yaşıyorum kimseyle yakın olmak istemiyorum artık sanki bilmiyorum hayata küsmüş gibi bir halim var markete dahi gitmiyorum her gün pizza sipariş ediyorum battaniyenin altından çıkmıyorum kendime bakmıyorum işe gitmiyorum kimseyle konuşmuyorum telefonum hep kapalı açmıyorum kimseyle görüşmek istemiyorum ama yalnız kalınca da sürekli kendimi sorguluyorum sürekli içimde kotu bir his oluyor psikolojimin iyi olmadiginin faekindayim uç kez psikologa gittim daha fazla psikolojim bozuldu nasıl yenerim bunu, ne yapacağim? Yardimci olur musunuz? Hep boyle mi devam edecek hayatım? Kendimi çok zavallı eksik ve yalnız hissediyorum, bıktım bu durumdan.. Neredeyse 2 yıl oldu hala boyleyim..

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• sanki baban ölümsüz müydü * ölüme karsı kendimi hazırladım beyinsel olarak her kim olursa olsun. sana ben bir tavsiye veremem iş insanında kendinde biter onun bunu lafıyla değil. karar verip uygulamalısın ne istiyorsan. bu durumdaysan bunun sebebi öyle olmayı istemektir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Oncelikle basin sagolsun. Benim psikolojiye baya merakim vardir sordugun soruda hosuma gitti bence bircok seyi pozitif dusun zavalliyim eksik hisseditorum yalnizim gibi seyler soylemeye devam edersen bilinçaltına yuklemis olursun. Hepimiz bircok acinin ustesinden gelmis insanlariz evet acin büyük ama şöyle düşün hayatını kaybeden binlerce insan ve onlarin yakinlari var onlarin yakinlarida senin gibi davransa veya herkes sevdigi insani kaybedince senin gibi davransa kim bilir dunya ne halde olur. bir annenin evladını kaybettigini düşün bir anne icin ne kadar aci bir durum ama o da bu duruma alismak zorunda. O yuzden hayat kisa 1 saat sonra yasayacagimizin garantisi yok sevin, sarilin, opun, affeddin imkan varken kirdiginiz kalbi geri kazanin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Allah rahmet eylesin başın sağolsun. Aileniz varken değerini bilin sonra toprağı öpmek zorunda kalırsın zorunuza gider. Kendini oylayacak birşey bul yanlış yaşıyorsan sana arkadaşlık edicek bir hayvan sahiplen duruma alış daha çok bağlanma sonra daha çok üzülürsün kafanı dağıtacak birşeyler yap etkinlik ya da evde yapabiliceğin birşey fazla ölümü düşünme bol bol dua et kendin içinde başkaları içinde.

0|0
    0|0
  • Çoğu kişi kaybediyor anne ve babasını. Hayat devam etmek zorunda. Bizde anne baba olup kendimizi çocuklarımıza adamalıyız. Onlar için yaşamalıyız.

0|0
    0|0
  • seni anlıyorum benimde babam trafikte kalp krizinden yanımad vefat etti zor bir durum farkındayım ama güçlü olmak gerek herkes bir gün ölümü tadacak allah insana ölümünde güzelini versin en azından baban hastalıktan alan çekmeden ölmüş senin yapman gerek kabul etmek çevrendekiler destek olmuyor mu ağla rahatla ve baban için ayağa kalk ve yaşamaya devam et yaşını bilmiyorum ama okula falan gidiyosan ona asıl ya da yaptıgın işe ver kendini canını sıkma

0|0
    0|0
  • Başın sağolsun öncelikle. Kendine bir soru sor sadece. Baban senin için ne isterdi? Nasıl olmanı isterdi? Cevabı bul ve baban için öyle ol.

0|0
    0|0
  • Basin sagolsun hayat devam ediyor hic arkadasin falan yok mu sana destwk olan birileri vardir

0|0
    0|0
  • Biraz seninle sohbet etmek isterim iyi gelecek takip et yazayım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Farkına varmışsın zaten neden değişmek için bir adım atmıyosun ki? Kalk süslen dışarı çık hava al biraz eskiden yapmayı sevdiğin şeyleri yap arkadaşlarını ara buluş eminşm zor geliyordur bunları yapmak ama emşn ol ki zor değil

0|0
    0|0
  • Sende kendimi gordum. 2 yildir o kadar zor bir hayat yasiyorim ki sukretmekten baska benden daha kotu yasantisi olanlar var demekten baska elimden bir sey gelmedi. Nasil gecer bilmiyorum ilaclar tedavi etmez bir avuc sevgi bir avuc bizi seven insana ihtiyacimiz var...

0|0
    0|0
  • Canım benim Allah yar ve yardımcın olsun Amin
    Öncelikle esmaül hüsna okumamı tavsiye ediyorum sana inan Allah'ın isimleri şifadır her biri olu tesbih çek kuran-ı kerim oku

0|0
    0|0
  • Öncellikle Allah rahmet eylesin. Kimse yasamadan acisini bilemez canim. Zor zamanlar geciriyorsun evet haklisin canin hic birsey istemeyecek gezmeyi tozmayi unutma ki Insanlar senin icin uzulmez aglamaz boyle icine kapanik oldugun icin. Ama artik ayaga kalkman gerek bir ugras bulmasin hayatini yogun yasamalisin ki biraz olsada acin dinsin. Baban icin yap bunu babanin kizi oldugunu ispatla kimseye ihtiyacin yok senin

0|0
    0|0
  • Başın sağolsun. Kendini çok bırakmışsın. Bir yerden başlamalısın toparlanmaya

0|0
    0|0
Yükleniyor...