Babamı kaybettim, psikolojim bozuldu?

1.5 yıl önce trafik kazasinda babamı kaybettim. Sonra psikolojim bozuldu, evden çıkmak istemiyorum. Önceden o kadar sosyal ve eğlenceli bir insandım ki artık resmen konuşmayı bile unuttum iyice içime kapandım davetlere falan gitmek istemiyorum toplum içine girmek istemiyorum sürekli ömür boyu yalnız kalacağım korkusu var ağlamayla barıştım gülmeyi unuttum hiç kimse beni sevmiyor düşüncesindeyim ki haklıyım annem yurtdışında evli akrabalarının hepsi yurtdışında umurlarında değilim yalnız yaşıyorum kimseyle yakın olmak istemiyorum artık sanki bilmiyorum hayata küsmüş gibi bir halim var markete dahi gitmiyorum her gün pizza sipariş ediyorum battaniyenin altından çıkmıyorum kendime bakmıyorum işe gitmiyorum kimseyle konuşmuyorum telefonum hep kapalı açmıyorum kimseyle görüşmek istemiyorum ama yalnız kalınca da sürekli kendimi sorguluyorum sürekli içimde kotu bir his oluyor psikolojimin iyi olmadiginin faekindayim uç kez psikologa gittim daha fazla psikolojim bozuldu nasıl yenerim bunu, ne yapacağim? Yardimci olur musunuz? Hep boyle mi devam edecek hayatım? Kendimi çok zavallı eksik ve yalnız hissediyorum, bıktım bu durumdan.. Neredeyse 2 yıl oldu hala boyleyim..

0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...