Çirkin insanları ciddiye alamıyorum, ne yapmalıyım?

Küçüklüğümden beri tüm aile fertleri güzel olan bir ailede büyüdüm, bana sürekli herkes tarafından tatlı, hoş, güzel olduğum söylendi. Belki de bu sebeplerden dolayı çirkin birini görünce isterse dünyanın en zekisi olsun ona gereken önemi veremiyorum. Mesleğim gereği insanlarla iletişim halinde olmam gerekiyor (Dış ticaret temsilcisiyim), fakat çirkin insanlarla iki kelam etmeye bile tahammülüm yok. Hemen gözlerimi deviriyorum, başımı çeviriyorum vs. gidene kadar takmıyorum kısaca. Hele bir de aşk meselelerinde direkt yüzüne "Sen tipsizsin" bile diyebiliyorum. Bu sıkıntıları en cok Türkiye'de cekiyorum tabi, yurtdışında çirkin insan populasyonu öyle az ki, insan tüm cirkinlerin Türkiye sınırlarından iceri itelendigine inanmaya baslıyor.
Neyse, biliyorum bu böyle gitmez. Vicdanım sanirim biraz rahatsız olmaya basladı, nasıl değişebilirim?

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Sanatı mı beğenmiyorsun, Sanatçıyı mı?

Eğer Rabbimin gücüne giderse vay haline..

Bir yerde okumuştum..
    Güzelliği dillere destan olabilecek bir ablamız, senin kafaya yakın millete öyle davranırmış..

Bir gün patates kızartmak için ocağa yağ koymuş.. Sonra ayağı takılınca o yağ olduğu gibi yüzünün yarısını yakmış..
    Bu hatasını anlamış ama iş işten geçmiş..

O saatten sonra çarşafa girip peçeyle gezmiş.. Rabbim hidayet vermiş o ayrı..

#Vesselam

0|0
    0|0
  • Bir kaza geçirip çirkinleşirsen görürsün gününü

0|0
    0|0
  • fazla değil bir 30 sene sonra seninde tenin buruşacak o zaman kaç buçuk atarsın bilemem ama yaşlanacaksın hep böyle kalmıyorsun yani onuda bil

0|0
    0|0
  • Güzelliğine güvenme bir sivilce yeter, malına güvenme bir kıvılcım yeter. Rabbine güven "O" herşeye yeter. demiş mevlana hz.

0|0
    0|0
  • Bu kibirle fazla ilerleyemezsin

0|0
    0|0
  • İnsanlar dış görünüşünü seçmiyor yapıcak bir şey yok şekilcilik kötü bir mevzu.

0|0
    0|0
  • kime göre neye göre güzelsin lan milletteki havaya bak sen yaa

0|0
    0|0
  • almamaya devam ettt

0|0
    0|0
  • Vallah bende senin gibiyim

0|0
    0|0
  • Aferin boyle devam et. s

0|0
    0|0
  • Kimse çirkin olmayı seçmesi kalbi çok güzel insanlar var hersey tipler bitmiyor büyük bir sorun seninki

0|0
    0|0
  • Yani tedavilik bir durumun oldugu kesin durumuna bir sey diyemiyorum yalniz tum cirkinlerin turkiye sinirlari icerisinde oldugu sozune katilmiyorum sen bakmayi bilmiyosun hepsi bu avrupa gormus bayan dis ticaret temsilcisi

0|0
    0|0
  • Dışı güzel olup 2 kelime bir araya getirmeyeen insanlar da çok az empati yapmayı öneriyorum sana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• İnsanları dış görünüşüyle yargılama sen sevmiyor olabilirsin ama onları dünyaya getiren bir anne var ve emin ol onun için her şeyini vermeye razı o.
    Senin sevmene gerek yok hem ayrıca güzellik geçicidir zamanın sana ne getireceğini bilmiyorsun bu yüzden anlayışlı ol biraz bu zor değil yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • Bu gizlilerde olan özgüven (!) hiçkimsede yok şu sitede ya.

2|0
    1|0
    • when are you free to be screwed babe? i know lots of boyz ready for this:)))

• otur insanlığına ağla bence

0|0
    1|0
  • Ya insanin kalbi güzel olsun. Benimde guzel oldugumu soylerler ama insanin karakteride onemli oyle degil mi? Bence insanlarin yuzune bunu vurma kimse mukemmel degil👍

0|1
    0|0
  • Bu saatten sonra yapabileceğin bir şey yok gibi

0|0
    0|0
  • bu birazda nasıl bir ilede yetişmene baglı birazda kendin. degiştirmelisin huyunu bir insn çirkin diye konuşmamazlık yapamazsın buna hakkın yok anlıyorum seni ama gerçekten vazgeçemiyosan degiştiremiyosan kendini birinden yardım alabilirsin

0|0
    0|0
  • Hadi ya😂 Vicdanın rahatsız mı olmaya başladı güzel (!) kız?😂

0|0
    0|0
  • Kinadigin sey basina gelmeden ölmezmissin

0|0
    0|0
  • Bende seni hiç ciddiye almiyorum su an nasil olur? Sorunda cok sacma sende cok sacmasapan bir insansin senin gibi biriyle mumkunu yok arkdas olmam

0|0
    1|0
    • Ne olur benimle arkadaş ol...

• Ne olacam be senin gibi insanlari kucumseywn bir insanlar. Sirf bir insan cirkin diye dislanir mi sanki sen hic yaslanmican cirkin olmucan. Dsiniz Adriana lima olsun isterse kalbiniz cok cirkin midem bulandi.

Yükleniyor...