Her şeyi paylaşabilecek kadar yakın olduğunuz birisi var mı hayatınızda?

Çok yakın arkadaşlarım var. Birlikte büyüdüğüm insanlar var ama her şeye rağmen bütün yaşadıklarımı anlatmıyorum onlara. Anneme anlatıyorum, ama o da bir yere kadar. İnsanın dediği, düşündüğü her şeye rağmen hiç yargılamayacak insanlara ihtiyacı var. Ya da bir insana. Sizin hayatınızda böyle bir insan var mı? Bu şarkı da daha dün çıktı. Son Feci Bisiklet dinleyenlere gelsin;

0|5
224|159

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Özür dile de barisalim dediğim insanlar var evet, ama her şeyi anlattığım kimse yok.
    Bende senin gibi anneme anlatıyorum işte oda bir yere kadar.
    Aslında bana kalsa her şeyi anlatırım herkese de, her şeyi bilmek herkesin hoşuna gitmez.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 158

• Her şeyi paylaşma demeyelim de, iki kankanın olacağı maksimum samimiyete ulaştığım 3-4 arkadaşım var.

0|1
    0|0
  • Anam var kanks

3|1
    0|1
  • Hayır yok.

2|0
    1|0
  • Var tabii

0|0
    0|0
  • beni en çok anlayan tek insanın yanında bile yalnız hissediyordum.

öyle birini tanımıyorum. bir gün tanışacağımızı da pek sanmıyorum. kendi kendime yaşamayı öğrenmeye çalışıyorum.

1|0
    0|0
  • valla kimse yok
    yani var sanıyorsun ama en zor anında kimsecikler olmuyor pek..

1|0
    0|0
  • Bir tane var, ama var ya... bin taneye bedel...
    Ağzımı açamayacak kadar kötü günlerim oldu (gerçek anlamda). Bir elimde su, bir elimde sigara vardı ama; ne suyu, ne de sigarayı ağzıma götürecek kadar mecalim yoktu. Ben konuşmadan benim ne dediğimi anlayıp, elimi tutup ağzıma götürdü içebilmem için ikisini de.
    Yani bu bahsettiğim kişiye çoğu zaman anlatmak için bir adım atmama gerek kalmıyor bile, o anlıyor, soruyor ve sanki beni bütün sıkıntılarımın içinden, tereyağından kıl geçer gibi çekip alıyor.
    iyi ki var o kişi, iyi ki tanımışım onu.

0|0
    0|0
  • Var. :)

0|0
    0|0
  • Arkadaşım var mı onu sor bir ölsek haberi olmaz kimsenin o kadar diyorum belki 1 ay sonra 1-2 kişi öğrenir oda belki aileme çok değer veriyorum onlarda bana veriyordur diyordum babam 1 hafta önce ölsen umrumda değil dedi madem kimsenin umrunda değilim ölsemde kurtulsam onlarda kurtulsa diyorum Allah'ın gücüne gider diye korkuyorum ama yaşamaktan zevk almıyorum.

0|0
    0|0
  • Hayır azizem

0|0
    0|0
  • Hayir yok

0|0
    0|0
  • Fazla muhabbet tez ayrılık getirir.

0|0
    0|0
  • Oluyor sonra çok kıskanıyorlar

0|0
    0|0
  • Var çok şükür canımdan öte insanlar

0|0
    0|0
  • Artık öyle birisi yok içime atıyorum her şeyimi dışarda

0|0
    0|0
  • Yok. Sorunda yok. Şarkı güzelmiş

0|0
    0|0
  • Davşanıma anlatırım

1|0
    0|0
  • Mlsf yok

0|0
    0|0
  • Hayir yok herseyde paylasilmaz icime atip dert etmek daha mantikli millete guvenemem

2|0
    0|0
  • Dostlarım var

0|0
    0|0
  • Yok be. Anlatiyorsun da soyle bir koltuga oturup aklina ilk gelen takilan seylerde kimseye tek kelime edemiyon. Icinse kafanda kaliyo bazi seyler dusunuyon icinde ki karisikliga saliyon..

0|0
    0|0
  • ''Güzel bir hayat istiyorsanız , Güzel insan biriktirin. ''

Var..2 tane can arkadaşım, dostum, kardeşim artık ne denirse :) Herkesin olmalı seçim çok önemli. :) Herkese güven olmaz.

0|0
    0|0
  • Sanırım ufak kardeşler bu konuda en iyi olanlar. Ne söylediğinizi anlamıyor zaten ama anlatmış olmanın rahatlığı üzerinizde oluyor.
    Müzik güzeldi.

0|0
    0|0
  • Çok şkür böyleleri var hayatımda. Onlar da bana anlatır keza. İstersen sen de anlatabilirsin. Samimi söylüyorum.

0|0
    0|0
  • @chefburki ahanda bu var hep yapıyorum ona bunu hahaha

0|0
    0|0
  • En yakın arkadaşıma bile herseyimi anlatmam

0|0
    0|0
  • Tabiki var olmazmı bir tane boy aynam var varya aynı ben. Sabahlara kadar dertleşiriz bazen. Bazen ben daha demeden o anlar. İki iskemle çekip ikide çay söyler. Ah ah. İnsanın kendisi gibisi yok.😊 Canım kendim. 😄

0|0
    0|0
  • Annem var

0|0
    0|0
  • Evet var

0|0
    0|0
  • Evet var

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    128

Kızlar Ne Diyor 223

• Benim kopegim var maya adinda dalmacya cinsi. Hemen hemen hergunum onunla geciyor. Cevremde yok denecek kadar az insan var onlarda genelde Ankara'da. Her turlu sıkintilarimi peoblemlerimi sevinclerimi uzuntulerimi kopegime anlatiyorum oylece dinliyor. eminim anlamiyor ama ben gene anlatiyorum en guzel yani da kimseye anlatmamasi. Bazen kendi kendime delirmeyemo basliyorum dedigim bile oluyor :) ama iyi ki benim hayatim da...

0|1
    0|0
  • Herşeyi sürekli olarak paylaştığım insanlar nadirdir. Belki birzamanlar onlarla herşeyimi paylaşmış, onlarda başını alıp gitmiştir. Anne, kardeş, bunları geçelim. İnsan konuşmadan kendini kitap gibi okuyacak birini arıyor hayatı boyu. Yaslanmak istiyor. Herşey hakkında konuşup yargılanmayacağını bilmek istiyor. Hele biz bayanlar sanırım biraz daha ince düşünüyoruz. O insanı gördüğünde gurbetten dönmüş gibi hissetmek istiyor. Karanlıkta onu düşünüp aydınlanmak istiyoruz. Yanlış anlamayın, bu kesinlikle karşı cins ile sevgili ilişki arayışı değil. Bu dost, akraba, abi, kardeş, anne, baba, eş, sevgili, yavuklu gibi derecelerin bir kişide toplanması demek. Bir eksiklik var içimizde, hayatımıza her giren bir nebze doldurabiliyor. Umarım istediğin gibi anlatamadıklarını bir bakışta gözlerinden okuyup kimseye gülümsemediği gibi seni tebessümü ile saran birini bulur hiç bırakmazsın.

0|0
    0|0
  • İnan ki var. Çevrem geniş değildir. Hiç kimseyle yakın değildim şu hayatta. İnanamayacaksın belki ama gerçekten reel hayatımda arkadaş olarak bir kişi var. İnternet üzerinden bir kızla tanışmıştım. Beş sene oluyor. O kadar çok yakınız ki, ailem bile tanır. İleriki zamanda buluşacağız. Ona rahatlıkla her şeyimi anlatırım. Hatta iç çamaşır bedenimi bile bilir. Gerçekten az ve öz kişi vardır hayatımda ve ona güvendiğim kadar güvenemem kimseye. Tek ona güveniyorum diyebilirim. Güveni ilk onda yaşadım. Sevdiğim bir erkekle çıksa onu yine bırakmam, o da öyle yapar. Kimse için birbirimizi bırakmaya değdiremiyoruz. Umarım tadarsın bunu. Herkese nasip olmaz. Umarım aynada yaptığın mallıkları, yanında yapabileceğin birisi karşına çıkar. İnanılmaz bir şey.

0|0
    0|0
  • Anlatacağım şeye göre değişir:D bir kişiye herşeyi anlatamazsın ki. Mesela benim bir arkadaşım derskoliktir. Onunla derslerde planlar kurabilirim. Diğeri aşkta iyidir onunla erkekleri konusabilirim. Annemle sosyal ağdaki komik şeyleri paylaşıp eglenmekte iyiyim. Ablamla rutin şeyler konusurum. Yani her derdi herkese anlatamam ama genel anlamda dostlara sahibimdir:)

0|1
    0|0
  • Evet, ailemden birine dahi anlatamayacağımı hissettiğim şeyleri paylaşacağım bir arkadaşım var. Ama ben anlatmamayı tercih ediyorum. Çevremde insanların başlarına öyle şeyler geliyor ki ben buna mı kafayı takıyorum diyip yutuyorum laflarımı.

0|0
    0|0
  • Varr

0|0
    0|0
  • annemle çok yakınız ama her şey de anlatılmıyor. çoçukluk arkadaşlarımdan görüştüğüm 3 tane yakın arkadaşım var hala aynı çevredeyiz 9 senedir tanıyoruz birbirimizi kardeş gibiyiz :D onlar

0|0
    0|0
  • Sevdiğim var :) sorularım saçma olsa bile dinler tavsiye verir dikkatli ol der ben biliyim ilk bana söyle der :) takıldığım noktalar olur onları sorarım açık açık aramızda sır diye Bişi yok her şeyimizi birbirimize anlattık oturup konuştuk tüm gün boyunca :) Bide annem var

0|0
    0|0
  • Varr canım rabiam seni seviyom aşkım yhsdfsuıdjkf

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Yok maalesef

0|0
    0|0
  • Sevdiğim var 😂

0|0
    0|0
  • Olmazmi

0|0
    0|0
  • Sanırım yok :(
    Sevdiklerim, dertleştiklerim var ama tek sırrımı bile saklamayacağım biri yok hayatımda malesef.

1|0
    0|0
  • var.

0|0
    0|0
  • Evet var

0|0
    0|0
  • kız kardeşim ile paylaşırım

0|0
    0|0
  • Sanirim var.

2|3
    0|0
  • Seninle aynı durumdayım. Canımı bile veririm dediğim arkadaşlarım var fakat hakkımda bilmedikleri çok şey var. Annem de yok zaten, küçüklüğümden beri günlük tutarım komik belki ama günlüğüme bile yazamıyorum bir çok şeyi. Sanırım alışmışım kendi içimde yaşamaya

0|0
    0|0
  • Son feci bisiklet 👍 benimde var çook yakın arkadaşlarım ama herkes yargılar, suçlar gibi geldiğinden çok az anlatırım asıl dertlerimi. O yüzden kullanıyorum belki de bu siteyi bilmediğim tanımadığım beni tanımayan insanlar sorgulamadan suçlamadan konuşabiliyor

0|0
    0|0
  • Yok ya :/ bir yerden sonra anlatamıyorsun.

1|0
    0|0
  • O kisiyi bulmak icin burdayım. Zamaninda da iyi sanal dostluklar kurdum. Seni yargilamadan dinleyebiliyorlar. Tercihim karsi cins daha rahat hissediyorum arada ben daha namusluyum kiskancliklari olmuyor. bir yere kadar yetiyor o kabiliyeti kazanınca reelde de her seyi paylasabilecegin insanlari secebiliosun. Ben basardim en azindan

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşım. Zaten eğer hayatınızdaki kişi sizin herşeyinizi anlatabildiğiniz ve yargılamadan dinleyen kişi değilse yanlış kişidir.

0|0
    0|0
  • Var :)

0|0
    0|0
  • Evet ablam var

0|0
    0|0
  • Her seyi paylasmam. Paylasmayacagim bazi seyler var cunku kendime sakladigim

0|0
    0|0
  • Evet var yani küs olsak bile ona ihtiyacim oldugunda yaziyorum oda bana.. Çocukluk arkadasim. Bir sürü yanlis yaptik birbirimize ama şunu öğrendik bizi bizden başka kimse anlayamiyor.. 😊😊

0|0
    0|0
  • ben anneme her şeyimi anlatırım yani hoşlandığım çocuktan tut okulda yaşadığım bir sorundan ya da biriyle yaşadığım flört olaylarından her şeyi anlatırım benim en yakın arkadaşım o birde özlem diye bir arkadaşım var oona da her şeyimi çekinmeden anlatırım iyiki onlar var :)

0|0
    0|0
  • var , en yakın arkadasım.

0|0
    0|0
  • Evett

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    193
Yükleniyor...