Eskişehir'de etek veya şort giymek?

İki sene sonra bugün ilk defa öyle şort tişört dışarı çıktım, baktım etrafımda 3-4 kişi gördüm böyle giyen. Üniversite şehri dense de bakışlarıyla dövüyorlar bildiğiniz ya. İki sene önce bu kadar garip karşılanmıyordum. Neden böyle değişti mi yoksa Eskişehirin düşünce yapısı?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• dün arkdaşlarımdan böyle giyinen vardı hiçte bir sorun olmadı. eskişehirin düşünce yapısı çok çağdaştır kimse kimseye karışmaz ama. bakanlar illaki var. biraz adı çıktı şehrin çünkü.

1|0
    0|0
    • ha sayi birde şu son zamanlardaki göç alımı arttı yerlisi ve ögrenci dışında özellikle şu zamanlarda apaciler kekolar ve yabancı uyruklular fazlalaştı. takıldıgın yere dikkat etmen daha mantıklı ve kimseyi takmaman. yoksa banada bakan var yani sorun etme. saygılar.

• Doğru sanırım göç ve kekolar. Zaten bakışlarıyla rahatsız edenler de onlar, adaların kenarına oturup çekirdek çitlerken bir yandan psikopat gibi bakıyorlar.

• çekirdekçi tayfadan uzak dur :) dün bana da laf attı karşı cins versiyonları :) belli bir saate adalar sonra akşama doğru barlar sokağına çıkmak daha mantıklı :) birde üniv. caddesi daha iyi tavsiye ederim :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Hayır ya memleketim hakkında böyle konuşturmam biz herkese saygılıyız öküz gibi de bakmıyoruz onlar yerli değillerdir ?

0|0
    0|0
  • eskısehırle ne alakası var oyle dolasan herkese bakıyolar amerıka da ıngılterede vs hemen gömme memleketı

0|0
    0|0
  • Ulke gun gectikce yobazlasiyor.

0|1
    1|0
  • Sen en iyisi kaldır o kıyafetleri giyme bir daha

0|0
    0|0
  • şort etek giyen cok kız var bakanlar apaciler ya da suriyelilerdir

0|0
    0|0
  • İstanbul'da öyle şeyler yok.
    Bu arada resimdeki sensin değil mi?

0|0
    0|0
  • Sende biraz edepli giyin

0|0
    0|1
  • bilmem barlarda adalarda vs herkes bahsettiğin gibi giyiniyor kimse kimseye de öyle abaza gibi bakmıyor yani

0|0
    0|0
  • Giyme tecavüz ederler

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...