Bu zamana kadar bana hiç laf atan olmadı. Sorun bende mi?

Mesela yakın bir arkadaşım sadece normal kahverengi gözlere sahipken bile sürekli etrafındaki insanların ona laf attığını, yüzünü görünce tutulup kaldıklarını, kendinden birkaç yaş büyük bir bayanın bile kafasını kaldırdığında yüzünü görür görmez tutulup kaldığını ve 'oha çok güzelsin :o :o 'dediğini sık sık görüşmemize rağmen her görüştüğümüzde söyler. Bana bu zamana kadar hatırladığım kadarıyla kimse laf atmadı. Yolda giderken abaza vs görsem bile önüme bakar onu görmezden gelerek giderim, bana baksalar bile farketmem, önemsemem. Gelip burda kendimi övmek istemem ama anlaşılması için söylüyorum aramızda çok fark yok beni de beğenirler vs ama ben hiç insanlara bunu anlatmam, belki bundan fark ediyordur belki de onun abartılı makyaj yapması benimse hiç yapmamdan fark ediyordur ama o sürekli böyle o bahsediyor ve ister istemez toplumda tuhaf bir algı oluşuyor. Umarım anlatamasam da ne dediğimi anlamışsınızdır :)

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Makyaj + sallanan kuruk = bol abaza
    Doğal güzellik + akıllı olmak kalp ben ahahaha

Boşver kim ne derse desin makyaj iticidir ve sadece kullanır geçerler işte böyle serserilerle uğraşır sen kendin ol varsın laf atmasınlar zaten iyi bişey değil yaşasın doğal güzel aklı başında kızlar 😂

0|0
    0|0
    • yok hayır başkası da yanlış anlamış ama tabiikki de laf atmalaarını istemem, niye isteyim ki? Ama o aynı ortamda olduğumuzda vs sürekli kızların bile ona iltifat ettiklerinden, etrafında dolaşan erkeklerden bahseder ve bahsederken konu buna gidiyor. Ben laf atılmanın vs iyi birşey olmadığını, güzellikle alakalı olmadığını düşüünüyorum ama o yakın arkadaşım bile hatta çoğu kız böyle düşünmüyor ve bununla övünüyor. Etrafımdakiler böyle olunca kendimi ve düşüncelerimi sorguladım ister istemez...

• Bende aslında doğru düşündüğüme eminim, kendimi değiştirmek gibi bir niyetim de hiç yok ama benim giibi düşününen hiç arkadaşım yok. Çevrem çok geniştir ama hiç benim gibi düşünen arkadaşım yok, böyle onlar bu muhabeti yaparken ben şaşırıyorum düşünce yapılarına, onlar bunları konuştukları esnada ben sıkılıyorum çünkü boş muhabbet geliyor. Birde onlar bunlardan eğleniyorken benim sıkılmam geç de olsa dikkatimi çekti :D :D

• İşte senin gibi benim gibi düşünenler azınlıktayız bende boş gördüğüm için arkadaşbile olamıyorum kimseyle huyumdur öyle insanlarla gezmem azınlıktayız malesef hepsi sal*k ve birilerine yaranma hava atma çabasındalar moda dır carttır curttur peşinde sürüklenip birbirlerine özenti yaşıyolar işte

En İyi Kız Görüşü

• ya ne saçma dertler ne saçma sorunlar. Allah daha büyük dert vermesin ablacım ya

0|0
    0|0
    • yorumları oku da ön yargılı ön yargılı konuşma

• çevrenin genişliği önemsiz zaten hoşuna gitmeyenlerle takılma kendi değerlerini sorgulatacak insan yanlış arkadastır. Çevrem çok geniş değil ama bir arkadasım bile yetiyor böyle olunca

• bana yetmiyor işte, ben çok ve çok eğlenecek arkadaslarım olsun istiyorum.. Neyse yine de yorumun için teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 5

• laf atılmsını mı istiyosunnn yaniii

0|0
    0|0
    • 😪başka yorumdan kopyala-yapıştır yapıyorum..
      yok hayır başkası da yanlış anlamış ama tabiikki de laf atmalaarını istemem, niye isteyim ki? Ama o aynı ortamda olduğumuzda vs sürekli kızların bile ona iltifat ettiklerinden, etrafında dolaşan erkeklerden bahseder ve bahsederken konu buna gidiyor. Ben laf atılmanın vs iyi birşey olmadığını, güzellikle alakalı olmadığını düşüünüyorum ama o yakın arkadaşım bile hatta çoğu kız böyle düşünmüyor ve bununla övünüyor. Etrafımdakiler böyle olunca kendimi ve düşüncelerimi sorguladım ister istemez...
      Bende aslında doğru düşündüğüme eminim, kendimi değiştirmek gibi bir niyetim de hiç yok ama benim giibi düşününen hiç arkadaşım yok. Çevrem çok geniştir ama hiç benim gibi düşünen arkadaşım yok, böyle onlar bu muhabeti yaparken ben şaşırıyorum düşünce yapılarına, onlar bunları konuştukları esnada ben sıkılıyorum çünkü boş muhabbet geliyor. Birde onlar bunlardan eğleniyorken benim sıkılmam geç de olsa dikkatimi çekti :D

• Çok kıymetli tavsiyeler gerçekten. Çok teşekkür ederim :) Söylediklerinize katılıyorum, uygulamaya calisicam inşallah.

• bişey değil mum alevini paylaşmakla kendinden bişey kaybetmez ne zaman istersen paylaşırım fikirlerimi sorun değil

• laf atsa abaza atmasa niye a*k en son bütün erkekler kendi isteği ile hadım olacak rahatlıcaz ulan

0|0
    0|0
    • Yazdığımdan bunu istediğimi mi anladınız?

• 😪başka yorumdan kopyala-yapıştır yapıyorum..
      yok hayır başkası da yanlış anlamış ama tabiikki de laf atmalaarını istemem, niye isteyim ki? Ama o aynı ortamda olduğumuzda vs sürekli kızların bile ona iltifat ettiklerinden, etrafında dolaşan erkeklerden bahseder ve bahsederken konu buna gidiyor. Ben laf atılmanın vs iyi birşey olmadığını, güzellikle alakalı olmadığını düşüünüyorum ama o yakın arkadaşım bile hatta çoğu kız böyle düşünmüyor ve bununla övünüyor. Etrafımdakiler böyle olunca kendimi ve düşüncelerimi sorguladım ister istemez...
      Bende aslında doğru düşündüğüme eminim, kendimi değiştirmek gibi bir niyetim de hiç yok ama benim giibi düşününen hiç arkadaşım yok. Çevrem çok geniştir ama hiç benim gibi düşünen arkadaşım yok, böyle onlar bu muhabeti yaparken ben şaşırıyorum düşünce yapılarına, onlar bunları konuştukları esnada ben sıkılıyorum çünkü boş muhabbet geliyor. Birde onlar bunlardan eğleniyorken benim sıkılmam geç de olsa dikkatimi çekti :D

• Şişt fıstık naber bişeyler içelim mi

0|0
    0|0
  • Laf atılması hoşuna mı giderdi? :)

0|0
    0|0
    • Hayır, bak senden bahsederek başkasına da yorumladım :D coppy-paste yapıyorum :D :D

• 👍çok iyi anladım

• Anladığına sevindim :)

• Ada'm gibi kızsın Ozaman 😊

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...