Sizce Türkiye neden çeşitli terör örgütlerinin hedefinde?

Arkadaşlar, bugün Youtube'da bir video izledim. Akpartililerin yayınlamış olduğu bir video. Ancak lütfen farklı düşünenler yüzünü buruşturmasın. Gerçekten ülkemizin neden hedef altında olduğunu gösteriyor. Geçmişte de ülkemiz ile uğraşıyorlardı ancak günümüzde olduğu kadar alenen değildi. Peki günümüzde niçin çeşitli terör örgütlerinin hedefindeyiz? Aklıma gelenler:FETÖ (PDY), PKK, PYD (YPG), DHKP-C ve bu terör örgütlerinin alt dalları vs. Videoyu 7:50'ye kadar izlemenizi tavsiye ediyorum. Ülkemizin ilk döneminden günümüze kadar yer alıyor ve söz konusu dönemlerdeki ülkenin liderlerinin konuşmalarından bir kesit verilmiş. Eğer zamanınız varsa lütfen objektif bir açı ile izleyin:

Not:Lütfen ciddi olmayanlar, videoyu izlemeden atıp tutacak olanlar gelmesin.

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle ben sana teşekkür etmek istiyorum burada ki gördüğüm nadir aklı başında güzel sorulardan birisi senin ki... videoyu tamamına kadar izledim cumhurbaşkanı Erdoğan'ın videoda ki söylediği her şey dogrudur ben 94 doğumluyum 90 li yılları hayal meyal hatırlarım ama geçmişe dair çok araştırma yaptım yani gerçekleri görmek istiyorsa eğer insan oturup adam akıllı gerçeği arastirsin 60 larda 70 lerde 80 lerde yaşamama rağmen merakim yüzünden o dönemleri çok iyi bilirim gel gelelim soruna evet bu gün Türkiye üzerine kurulmuş pek çok oyun var çünkü bu gün Türkiye amerikanin kapısına gidip borç dilenmiyor lanet olası amerika İsrail ingiltere yunanistan gibi daha pek çok ülke Türkiyeyi sevmiyor ve gelişmesini istemiyor gerçi Şu an yunanistan kendi batisiyla uğraşıyor ama özellikle amerika türkiyenin en büyük düşmanı bence tüm terör örgütlerinin babası hedefleri türkiyenin gelişimini engellemek ama beceremiyorlar ve her ne kadar Türkiyeyi durdurmaya calissalarda basaramiycaklar yani aslında konu o kadar derin ko ben burda ne yazsam bitmez yetmez kısacası konu bu ama 2002 yılında ilk okul 2. Sınıfa gidiyordum kitabım yoktu kitap alicak param yoktu arkadaşıma ders çalışmaya giderdim çünkü ülkenin ekonomisi halkı da etkiler ama Şu an yurtdışına tatile gidebiliyorsam eğer bu ülkenin zenginlestigini gösterir cumhurbaşkanımı çok seviyorum Allah basimizdan eksik etmesin onu ama ülkede ki nankör bir kesim bunları gorememekte

0|1
    0|0
    • Keşke her vatandaşımız senin gibi düşünebilse. Zaten baktığımız zaman o günleri bilenler Tayyip Erdoğan'ı destekliyorlar. O günlerden tecrübelenmişler ve artık vatanlarının eski hâllere düşmesini istemiyorlar. Bunun için oy da verirler, can da. Bir güruh halkına çomar diyor, koyun diyor. Kusura bakma, biraz kaba konuşacağım ama onlar rahat yaşamlarını, kıçını kırıp lüks telefonları aracılığıyla, kulaklarında kulaklığıyla, o dert bilmez sıkıntı çekmemiş yeni yetme bebeler, koyun dedikleri halka borçlular.

En İyi Erkek Görüşü

• Kolay değil ülkemi yönetmek, Allah hepimize kolaylık versin. Allah'ım inşallah en kısa zamanda hepsinin belasını verir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İzlemedim ama jeopolotik konum ortada herhalde uğrşacaklar bu toprak için

0|0
    0|0
    • Elbette o da var ancak sen güçlenemiyorsan bu konumda ve bir başkasının kuklasıysan görünüşte sana kimse düşman değildir, hiç bir örgüt sana silahlı saldırıda bulunmaz. Sadece halk içerisinde kargaşa olur ve bu kavga hiç bitmez.

Erkekler Ne Diyor 3

• Osmanlı devleti zamanı dünyaya hükmettik bunu tekrar istemiyorlar .

0|1
    0|0
  • Yersen öyle yemezsen tek bir terörist var görürsün.

0|0
    0|0
  • videoyu yu izleyeceğim , söz...

0|0
    0|0
Yükleniyor...