Arkadaşlar lütfen çok önemli. Apartman sorunu kavgası. Yardımınıza ihtiyacımız var. Ne yapmalıyız?

Arkadaşlar biz apartmanın en alt katında oturuyoruz. Üst kata 10 ay önce bir yaşlı kadın ve zihinsel engelli oğlu taşınmış. Oğlanın yaşı baya var. Ben şehirdışında okuduğum için olaylardan baya uzağım. Ama geldim geleli uyutmuyolar. Adamın sesi ayrı. Kadın 4 gündür abartısız süpürge çalıştırıyor. Babamla çıktık. Açmadılar falan tekrar çıktık. Küfür hakaret tehdit vs. vardı. Kapıyı açmadan söylüyolar. Adam üstümüze bıçak vazo bahçeye ne varsa fırlatıyor zaten. Cezai ehliyeti yok. İlk kavgamız değil. Polis çağırmışlar yalan ifade vermişler birde. Demir çubukla dövdüler falan diye önceki kavgada. Darp raporu almış kadın. Kesinlikle iftira. Apartman manyak dolu hepsi birlik olmuş. O zihinsel engelli diye onu savunuyolar. Adam ablama sopa falan fırlattı geçen olan olayda. Emniyetten geliyoruz ailecek. İfadeler alındı. Mahkeme olacak başlamadı daha. Ev sahipleri ortada yok. Yönetici zaten umrunda değil. Kadın çocuğa bakamıyor. Can güvenliğimiz yok. Polis bir şey yapamıyor. Uykusuzluktan deliriyorum 4 saat karakoldaydık. Torunu engelli saygı duyun diyor. 10 aydır o gürültüyü bir biz biliyoruz ama. Müstakil evde oturmaları gerek. Onlar kiracı. Evimiz bize ait. Bizim ne yapmamız gerek? Nereye başvurmamız gerek?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Adam engelli ise senin işin sıkıntı seni öldürse bile hiç bir şey olmaz ona akıl sağlığı yerinde olmadığı için En fazla hastaneye kapatırlar.

1|0
    0|0
    • Benim babamda bedensel engelli. Ya çocuğun alınması gerek. Ya da burdan gitmeleri nereye başvurmalı? Ne yapmalı?

• Hiç bir şey yapamazsın babanın engeli bedensel dostum bahsettiğin kişi zihinsel yani zihinsel ile bedensel de çok büyük farklar var dedigim gibi bence fazla bulasmamaya calısın yoksa seni öldürse dahi hiç bir şey olmaz.

Erkekler Ne Diyor 3

• 150 karakter limiti gerek. Uzunca anlatınca üşeniyorum arkadaş okumaya.
    Eğer bir sorun yaşıyorsanız Polise şikayet edin ya da olayı büyütmeyin yönetici ile irtibata geçin.

0|0
    0|0
    • Okumadığın için polis bir şey yapmıyor. Yönetici zaten ilgisiz bayram sonu çıkacaklar dedi çıkmadılar.

• Ya açıkçası mahkemeden bir şey çıkacağını da sanmıyorum ben. Bimer falan bir şey yapar mı diye düşündüm? Arasam mail atsam

• Mahkemeye bizzat başvurduysanız Bimer'ê gerek yok.

• zihinsel engelliyle uğraşacak kadar katı kalplisiniz uğraşmayı bırakın sonunda suçlanacaksınız bak sizi kimse sevmiyor yanınızda kimse yok

0|0
    0|0
    • :D :D :D Arkadaşım niye uğraşalım biz benim babamda engelli en iyi ben anlarım onu. Ama evimize gel çok ciddiyim 3 gün duramazsın gürültüden.

• o zaman al videoya sesleri saat saat saat 11 saat 12 diye değil kaç saat çekiyorsa o zaman ver avukata

• ALLAHtan korkmayan yalancı insanlardan her şey beklenir.

0|0
    0|0
    • Ya saygımız vardı ama gerçekten yaşamayan bilmez. Annem resmen adam bağıracak diye panik atak oldu. Gece bir şey atıyo bahçeye sıçrayarak uyanıyor kadın. Artık çok fazla oldu bu.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...