Bu adam hangimizin kaderi?

Böyle tesadüf olur mu?

Siz de hayatinizda yasadiginiz en buyuk tesadüfleri anlatabilirsiniz.

Tinder uygulamasını bilirsiniz. Yakın cevrenizden flört etmeniz icin insanlari onunuze getiriyor. Ikiniz de birbirinizi beğenince eşleşiyorsunuz.

Üç gün önce karşıma bir adam çıktı. Kaslı, dövmeli, rastalı falan filan. En yakın arkadaşımın sevgilisine benzetip fotoğrafını ben Candan ve Esra'nın olduğu whatsapp grubumuza attım. Neyse gecti bitti bu muhabbet.

Candan da cast ajansında çalısıyor, dün bu tipte bir oyuncuya ihtiyaç var dedi. Aa tanışsaydım o adamla ona sorardık dedim.

Neyse bugün de Candan aranan oyuncuyu bulmuş. Bize fotografını attı. Ben bir baktım aaa bir yerden tanıyorum bunu dedim. Gorsel gecmisine bir baktık, biz şok... bu adam o adamdı.

Ama dahası var. Candan hemen adamın faceine girdi baktı. Ortak arkadaslar cıktı ortaya. Onun goruntusu attı. Biz tam bir daha şok kiii dahası geldi.

Esra bir baktı, o profilden iki hafta önce arkadaslik istegi aldigini fark etti.

Tanrı o adamı birimize yazmış resmen... Biz hala şok..

1|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• O kadar sey yasadim ki inaniyorm

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Peşini bırakmayın bu işin 😁

1|0
    0|0
  • Ne adammış bree

1|0
    0|0
  • Birimize derken artık hangimizi seçerse hemen tamam diyecekmiş gibisiniz. Kızlar hep böyle mi?

1|0
    0|0
  • Valla kafayi yemissiniz siz tanri sizi korusun

1|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...