BU ÇOCUK KESİN GAYYYY... KESİN !!! ?

Bugune kadar yaklaşık 10-15 tane kızın çıkma / flört isteğini geri çevirmiş biri olarak ( amacım kesinlikle övünmek ve hava atmak degil ) soruyorum... NEDEN kızlara pek yüz vermek istemeyen ve ilişki kurmak istemeyen erkekleri hemen gay diye etiketliyorsunuz? ? ?

Muhtemelen kısa sürecek sahte sevgisine karşılık bulamayıp deliren gevşek ve hafif kızlar , ve kimse size teklif vermeyip takmıyor diye aklı giden s. kik erkekler... bu laflarım size...
BU ÇOCUK KESİN GAYYYY... KESİN !!! ?

Bir insan hayatında hiçkimseyi istemiyor olabilir , bunun neresi garip... sorun illa cinsellikte mi oluyor bu durumda?

Ekonomik nedenler , sosyal anlamda yetersizlik , insanlara tahammül edememek , boş yere uğraşmak istememe gibi nedenler varken neden hemen bel altında vurup erkeğin gururunu incitmeye çalışıyorsunuz?

Bu konuda en güzel cevabı Zlatan İbrahimovic'in verdiğini düşünüyorum...

+ Muhabir : " Gay misin? "
- Zlatan : " Kızkardeşini al ve bizim eve gel , o zaman öğrenirsin "

İlla bizde kalbinizi kırmak icin sevdiklerinizi mi ortaya atalım? Velhasılı kelam , insanları yargılamayın , hiçbir konuda insanları yargılamaya hakkınız yok , bunu bilin... Kalın sağlıcakla...

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Valla kimsenin yuznw bakamama ramen lez diyen olmadi

0|1
    0|0
    • genelde erkeklere söylerler bunu... çünkü bir kıza lez demek onu toplum icinde pek kücük düsürmez , ama bir erkege gay demek?

• bir sonrakine simdiden gecmis olsun o zaman

En İyi Erkek Görüşü

• Zlatan, adamdır.
    Bende red ediyorum, seçiciyim. 3 gün flört edip olmaz diyip gittiğim bir sürü şey oldu.
    Bana uygun değilse neden kabul edeyim? Sırf srvgili olsun diye sevgili yapmaya karşıyım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 2

• Haklısın

0|1
    0|0
  • Zlatanı gibiyim ben bunun kadar yav şağını görmedim deli oluyorum mamül hatasına.

0|0
    0|0
Yükleniyor...