Dünyanın yönetimini kadınlara vermeye ne dersiniz?

Dünyanın yönetimini kadınlara vermeye ne dersiniz?
Gülümsetmek için konmuş bir fotoğraf :)

Bence biz erkekler bu işi beceremez hale geldik...

1|0
23|25

En İyi Kız Görüşü

• Almanya, İngiltere, İzlanda, zaten kadın yönetiminde. Yakında ABD de eklenecek Nato'ya ve BM'ye kadın yönetici atanması da gündemde.
    Göreceğiz bakalım dünya daha huzur dolu bir yer mi olacak.

0|1
    0|0
    • Kadın yönetiminde değil. Kadınlar da sadece öncekiler gibi bir piyon. Asıl, yöneticilerin yöneticileri değişmeli.

• @Adam-Gibi-- Güzel bir nokta. Peki ama o nasıl olacak?

• O Şu an da pek mumkun gorunmuyor. Bizi sadece birer canli olarak goruyorlar. Yani bizim koyunlara ya da ineklere baktigimiz gibi ne kadar kesilse, bir canlinin yemek icin katletilmesi umrumuzda degilse onlar icin de ortadogunun istedikleri sekle gelmesi icin turkiyede darbe olmasi ya da suriye de ic savas olmasi, insanlarin olmesi, ac kalmasi veya buyuk trajediler yasamasi onlarin umrunda degil ve biz de erdoganla, pkk ile, alevi-sunni kiskirtmasi gibi karsitliklarla kucuk resimde tikilip kaliyoruz buyuk resmi gormedikce bu durum degismeyecek. Yazarak pek anlatamadim belki ama siz anlamissinizdir galiba ana temayi.

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanları idare etmek, çocuk büyütmeye benzemez..

Öyle kötü insanlar var ki, evlat olsa sevilmez..

Onlarla mücadele etmek için, merhametini unutmak gerek.. Merhametini unutan bir kadın dengeyi kuramaz ve canavara dönüşür..

Duygusal bir kadın adaleti tek başına sağlayamaz..
    Misal, evladının suç işlediğini bilse, kendi canını ortaya koyar yine evladını teslim etmez..

Baba ise adalet için evladını -canı, ciğeri yansa da- adalete teslim eder..

#Vesselam

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Kesinlikle katılıyorum, dünya çok daha güzel bir yer olurdu, inanın...

1|1
    0|2
  • Aynen kadinlara verin bize verin 8)

2|3
    0|0
  • Cok guzel olurdu

0|1
    0|0
  • Istemez erkeklerde kalsin.

0|1
    0|0
  • Cinsiyete bağlı değil hiçbir şey.
    Bazı kadınlar var ki şeytanın kolu.

0|2
    0|0
  • Haklısın

0|1
    0|0
  • Güzel olurdu

0|1
    0|0
  • Aslında bu biraz optimist olmuş kadınlar daha tehlikelidir erkeklerden 😂 en küçük şeyde düşman olurdu ülkeler birbirine

0|1
    0|0
    • Niye ya mahkemeyi yonetiyolarda Devlet yonetemezler mi? 😊😊

• Keşke öyle olsa hemcinslerimi desteklerim deee birçok senaryo çıkar iyi ve kötü sen iyileri görüyorsun ne güzel 😀

• Tek sikinti regl donemleri orda problem cikar😂😂

• İyi olabilir

0|1
    0|0
  • Zaten kadınlarda.

0|1
    0|0
  • Arkadaşlar biliyormusunuz dünyayı kadınların yönetmeye başlaması bir kıyamet alameti

0|0
    0|1
  • Bakın eğer bigun boyle bisey allah askina bana verin nolur 😂havuz yaptiririm odaniza

0|1
    0|0
  • Bencede kadinlar daha iyi yonetirdi😇

0|1
    0|0
  • Yapılabilecek en büyük hata

0|2
    0|0
  • Komik değilmiş

0|1
    0|0
  • Kadınlar yonetseydi dediğin gibi olurdu ama erkekler rahat durmazdi kesin ülkelerin varlığı tehlikeye girerdi

0|0
    0|1
  • Emin misiniz abi 😂

0|0
    0|0
  • Sonunda anladiniz

0|0
    0|0
  • Ben olsam bütün sokakları pembeye boyardım :D

0|0
    0|0
    • Bu ucuk fikirlede mevcut tabiki neyse boya fiyatlarini gorunce vazgecerdin bence 😂😂😂

• Hayır işte hayır. Bütün ağaçları dilek ağacı ilan edip çaput bağlatıcam rengarenk

• Bunada itiraz ediyorum. Zira dallarin gunes isini almasini engelleyerek kurumaya neden olur giruntu kirliligide cabasi ama hayal dunyak cok pesimistik 😊😊

• Olur :D

0|0
    0|0
  • Verin gitsin

0|0
    0|0
  • Dunyayi kadınlar yonetmeye baslayacak zaten. Sonucta dunyayi abd yonetiyor ve abd nin yeni baskani hillary clinton olcak.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 24

• Onun yerine is icin en iyisini secmeliyiz. Kadin, erkek, su irktan su dinden degilde isi en iyi ve en dogru yapacak kisiyi secmeliyiz.

1|1
    0|0
  • Kim bilir belki daha iyi hale gelebilir dunya. Savas da cikarsa dedikodudan cikar heralde.
    1. nci Giybet Muharebesi felan :)

0|1
    0|0
  • Bırak dünyanın yönetimini HSYK bile %2 kadın savcıdan olusuyor. Vermicezz vermicezz yönetim bizim değil mi vermiyeceğizzz :)

1|1
    0|0
  • Fark eden hiç birşey olmaz. Kadınlar kıralların ardında yaptıkları için tarihte hep erkekler kötü, e birde o cellatları yetiştiren anneler var.
    mesele olaya insan olarak bakmakta, insanın dişisi erkeği olabilir ama insanlığın asla! Mesele "ben" meselesi, "ben" dünyanın en tehlikeli kelimesi, bütün savaşlar, kavgalar, küslükler hep "benn"den malesef, ben "ben"demeyen kadın pek görmedim.

0|0
    0|0
  • Almanya ve İngiltere kadın yönetiminde :D

0|1
    0|0
  • Kadınlar daha meraklı

0|1
    0|0
  • Ülkeler arası kriz çıkar. 5 çayında birbirlerinin arkasından dedikodularını yapıp yüzlerine gülerler. :D

1|1
    0|0
  • Hiç sanmıyorum

0|1
    1|0
  • verseydik hiç değilse mikecekleri zaman güzel bir görüntü olurdu

0|1
    0|0
  • neden olmasın ruja zam ojeye zam :D

0|1
    0|0
  • Verdim gitti

0|1
    0|0
  • Tamam olur

0|1
    0|0
  • Sanmam daha kötü olur bence.

0|1
    0|0
  • Feministim sjsjsjslşsksjhaja

0|1
    1|0
  • Belki de

0|1
    0|0
  • Aman evli olsunlar bekar olmasinlar yoksa, savas cikar Bir adam icin :D

0|1
    1|0
  • Daha güzel olabilirdi.

0|1
    0|0
  • Aman ha saçmalama

0|1
    0|0
  • Daha beter olur. Sen benim sevgilime mi baktın diye dünya savaşı çıkarırlar.

0|1
    0|0
  • Güzel olurdu

0|1
    0|0
  • Zaten herşeyi kadınlar yönetir, biz erkekler sadece yönettiğimizi zannederiz.

0|0
    0|0
  • Şeytani kadınlar dünyayı dar eder

1|0
    0|0
  • Verelim yönetimi olur

0|1
    0|0
  • Dünya yı kadınlara versen mahvederler la

0|1
    0|0
Yükleniyor...