İstanbul'da yalnız yaşayan kadınlar hakkında ne düşünürsünüz?

Ben 8 yıldır yalnız yaşıyorum.8 yıldır İstanbul'dayım. Bakımlısına o... u, bakımsızına deli lan bu. Neden hep yanlış anlaşılıyoruz? İnsanların zihniyeti bu kadar mı? Anlam veremiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

0|0
4|35

En İyi Erkek Görüşü

• Cidden 8 yıldır tek başına ayakta kalabildinse sana yapabileceğim sadece yapabileceğim önünde eğilmemdir. Helal olsun. Senin gibi hatun zor bulunur.

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim ☺

• bir d m ne bakar mısın peki? Böylesine güçlü bir hatunu tanımayı isterim.

En İyi Kız Görüşü

• Onlar önyargılı
    Siz ise ayakları üzerinde duranilen bir kadın...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Kendi ayakların üzerinde durabilmen, tek başına İstanbul gibi bir yerde hayatını idame ettirmen taktire değer... Tebrikler...

0|0
    0|0
  • Gayet olumlu bir durum ne kadar güzel ayaklarınızın üstünde durabiliyorsunuz. Olumsuz düşünenler kültürsüz ve sokakta yetişen bir kesim oldugu için kaale almanızın bir anlamı yok. Tebrik ettim sizi

1|0
    0|0
  • Kafalar şırnak çünkü. Bağnaz kafalardan ötürü.

1|0
    0|0
  • Bayan arkadaşlarımın çoğu yalnız yaşıyor hiç öyle bir düşüncem olmadı istanbulun yerlisiyim..

1|0
    0|0
  • Kedi ulaşamadığı ete mındar der

0|0
    0|0
  • Niye bişe düşüneyim ki :D

0|0
    0|0
  • ona buna şey düşünmekten ben kendimi düşünemiyorum

1|0
    0|0
  • tek başımada ayaklarımın üzerinde olurum diyen cesur ablalarımızdan heleki İstanbul gibi bir şehirde geçimini sağlıyabiliyorsan helal olsun o yanlış anlayanları bir kenara bırak hayatına bak sen :D

0|0
    0|0
  • hiç bir sey

0|0
    0|0
  • ayaklarının üzerinde durabiliyorsan iyi.

0|0
    0|0
  • Yo bence modern bir kadın kendi başına yaşayabilir... Kendi ayaklarının üzerinde durman çok güzel bence kendine haksızlık etme ;)

0|0
    0|0
  • Insanlar medeniyeti bilmedigi icin, hep baskalarinin gunahina girerler dedikodu ile.. emin ol hesap gunu onlar'in sayesinde cennete olacaksin.

0|0
    0|0
  • Düşünmeye bile gerek yok, vardır bir sebebi hikmeti der, geçerim.

0|0
    0|0
  • Ne düşüneceğim hiç bir şey. Bari yemek yapmayı biliyon mu abla : )

0|0
    0|0
  • Milletin ne dedigini niye umursiyosun ki en iyi tek takilmak

0|0
    0|0
  • Ben de 10 yıldır İstanbul'da yalnız yaşıyorum.

Normal düşünüyorum yani. Normal bir şey bu.

0|0
    0|0
  • maalesef ataerkil bir toplumda kadının yeride adıda yok

0|0
    0|0
  • Açıkçası hiç evinize beni çağırmadınız bu sebeple iyi ya da kötü birşey diyemem. Siz beni çağırın baakayım misafire nasıl davranıyorsunuz sonra görüş bildiririm.

0|0
    0|0
    • Dur seni bir şikayet edeyim de o zaman anlarsın

• Ya takılıyorum ama muhabbetin tebessüm ettirdi buranında amacı bu benim için bu arada kızlarla muhabbet ettikçe sorduğun tarzda şeylerin hiç önemi kalmıyor. İnsanlar kadın erkek ayrımını içlerine çok işlediği için sorunlar çıkıyor onu yerine sadece insan olarak baksalar sıkıntı olmuyor.

• Hadi öptüm bir başka sohbette görüşmek üzere ama misafirliğe çağır insanları ne öyle dört duvar arasında bir tek sen kalaacaksın olmaz öyle şey.

• Sen kendını bildikten sonra. Bende 10 yıldır yalnızım. En son ülkeyi terk ettım. Ucube düşünce cok oluyor kültür sevıyesı düşük yerlerde takılma hayatına bak

0|0
    0|0
  • önyagı işte ama bunda o.. u ların da payı var. açık saçık giyinerek o işi yapıyorlar.

0|0
    0|0
  • Bir kadın istediği yerde istediği şekilde yaşayabilir keza erkekte öyle tabi kimse kimseye zarar vermediği sürece.. Zihinler pislik.

0|0
    0|0
  • hayat baskaları ne dusunur dıyerek yasayacak kadar uzun degıl.

0|0
    0|0
  • Sevdiklerinden darbe yemiştir

0|0
    0|0
  • Bende İstanbul'da yaşıyorum edebiyle yaşayana kimse bişey demez

0|0
    0|0
  • Haydaa.. sen niye bu kadar dert ettin..

0|0
    0|0
  • tamam.

0|0
    0|0
  • Kazma cok

0|0
    0|0
  • İnsanlar yargılarıyla Beden yaratır

0|0
    0|0
  • Kadin olmak zor bizim ulkemizde bide yalnizmişsin daha da zor... dikkat et kendine

0|0
    0|0
  • Kalbin temiz oldugu surece dis gorunusu beni ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...