Lisedeki en uyuz oldugunuz hoca kimdi? Napardi?

Lisedeki en uyuz oldugunuz hoca kimdi? Giderken okulla beraber yakcam onu dediğiniz? Napardi?

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• Lise 1 matematikçi ve fizikçi
    Lise 2 ingilizce ve tarihçi
    Diğerleri ile pek sorunum yoktu

1|0
    0|0
    • Maşallah bir şey kalmamış :d

• Olsun gitsen isletmeden falan çok avantaj saglayabilirdin işletme çok geniş bir alan çok kişi gider ama kendini geliştirip fırsat yaratma imkanı da çok

• İşletme iyi olabilirdi fakat çok fazla okuyup mezun olan var iş bulma sıkıntısı oluşabileceğini düşündüm. Bu sene artık açıktan okumayı düşünüyorum herhangi bir bölümü ona karar vermeye çalışıyorum 6 sene oldu liseden mezun olalı işler güçler var artık gidip okuyamam ama açıktan da olsa bir tane üniversite bitirmek şart oldu

En İyi Kız Görüşü

• Edebiyatçı vardı biraz sapıktı ya sürekli kız öğrencileriyle konuşurken kollarına falan dokunması bazı kızların bacaklarına bakması falan konuşurken de canımlı konuşmalar falan hayırdır hoca dememek için zor tuttum kendimi neyseki atlattım o yılları :)

1|0
    0|0
    • Mekanı cennet olur inşallah o kadar aldatilmis acı çekmiş adam :))

• Adamın tabii psikolojisi bozuldu kadın o kadar şey yapmış bizden nefret etmesi normal :D
      Ve evet mekanı cennet olsun :)

Erkekler Ne Diyor 12

• Kizil kafa vardi 😅😅 beni pek severdi😅😅 ama ben onu sevmezdim 😅😅 birinden tüm sinifa kopya dagittim o hoca da herkes tuğceden bakmış felan dedi gücendim çok emek vermiştim o sinav da sinifa o lafi yanim da dese emegimi savunurdum da okulda Yoktum 😅😅😅

1|0
    0|0
  • Salih İşler adında biri vardı aynı Kurtlar Vadisindeki Manyak Erdala benzerdi. Arkadaşlar arasında Manyak Erdal demiştim adamın adı Manyak Erdala çıkmıştı. O Salih hocayı görsem zaten suratına tükürecem.

1|0
    0|0
  • Tarih hocamız vardı tahtaya kaldırmak istediği kişinin üzerine lazer tutardı :D

2|0
    0|0
    • Tarih hocaniz aşmış

• Harbiden ya çok değişik adamdı kızması bile farklıydı sırf kızsın gülelim diye haylazlık yapardık ne günlerdi :D Lazerde öyle bir lazerdiki karanlıkta tut her yer aydınlanır :D

• Derse gelmez at yarışı oynardi

1|0
    0|0
  • Hepsine ayri ayri uyuzdum

1|0
    0|0
  • Edebiyatçı vardı bitane kolik

1|0
    0|0
  • akpli Mahmut'u sevmezdim onun yüzünden 2 yıl matematiğim 2 geldi ya evladı
    kel fizikçi var benimde saçlarım uzundu saçlarını kestir öyle gel der dersten atardı ne günlerdi bee

1|0
    0|0
  • Matematikçiydi kızlara yavşar gibi hareketlerde bulunurdu onları tahtaya kaldırırdı.

1|0
    0|0
  • birgün hocayı elime alacaktım ama lise bitti

1|0
    0|0
  • Matematik hocası

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Nuri diye bir şerefsizdi. Din kültürü ve ahlak bilgisi dersinde Allah vardır derdi, felsefe dersinde Allah yoktur derdi. Evli olduğu halde öğrencisiyle aşk yaşaması da cabası.

2|0
    0|0
  • edebiyatçı ilhami hoca
    girmediğim sınavdan puan kırmış öyle demişti
    beni hiç gitmediğim yerlerde gördüğünü söylerdi aileme
    ne kokluyorlar anlamıyorum ki

1|0
    0|0
  • Hepsine neredeyse.

1|0
    0|0
  • Kimya hocası. Sapıktı.

1|0
    0|0
  • Gülden kaltağı.

1|0
    0|0
    • Napiyodu ki

• Edebiyatçıydı kaşar. Kapıdaki nöbetçi öğrenciye içeri girdiğimde gunaydin demediğim icin bana bulasmaya kalktı itti falan ben de meb e şikayet ettim çok tanidigim var bakanlıklarda, mesleğini kötüye kullanmaktan attırabilirdim kanıtlarım vardi bir suru ogrenciye hakaret edip tokat atmis. Bana gelene kadar sorun yoktu anasını belledim bir daha yan gözle bile bakamadı. Babam sinirlendi kadına bayağı sert yaptı zaten korkmuştur hem o durumdan hem de çevremizden.

• Staj şefim gülsen vardı sürekli benle uğraşır beni azarlardı giderken okulla birlikte onuda yakacam derdim ama hiçbişey yapamadan bitti skdıdı

1|0
    0|0
  • Sanırım matematikçimizdi adam herkese şekerim diyodu

1|0
    0|0
  • temel elektronik dersindeki sultan karısı. dersi her zaman tavana anlatırdı. seside ayrı bir uyuzdu

1|0
    0|0
Yükleniyor...