Sıkıntınız var mı?

Ben insanlara psikolojik anlamda yardım etmeyi çok seviyorum. Bu yüzünden sıkıntılarınızı gidermenize yardımcı olabilirim. Çünkü insanlara yardım etmeyi seviyorum. Neyse fazla uzattım 😊Sıkıntılarınızı paylaşmak isterseniz buraya yazabilirsiniz 😊

Güncellemeler:
Arkadaşlar mesaj yoğunluğundan dolayı geç cevap verebilirim bir konulara direkt girerseniz sevinirim şimdiden teşekkürler
Bana güvendiğiniz için teşekkürler 😊

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sıkıntısız insan olmaz. ki

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Bipolar bozukluk var. Önceler Double Depression'dı, sonradan Bipolara döndü

1|0
    0|0
    • Psikolojik destek alıyorsun dimi

• Bırakmamalısın tedaviyi

• Fayda etmedi 1,5 sene. Sonra işte başka hastalıklar falan çıktı. Kaldı öyle. 1,5 sene ilaç aldım düzelmedi. Tedavi ile geçmeyeceğini anladım, çünkü insan sürekli aynı ortamda aynı tempodaysa ilaç fayda etmiyor

• maddi sıkıntıya ne yaparsın

1|0
    0|0
  • Yok sikintim falan 😀

1|0
    0|0
  • Var kardeşim bir kızı çok seviyorum o kızınında hafif bende gönlü var ama kıza saçmaladım ve bu kızı başka bir seven arkadaşım var napacam gidip onun ağzını burnunumu kırıyım yoksa içim içimi yiye kabul mu edeyim?

1|0
    0|0
  • bana yardım etmen için psikolojimin kötü mü olması gerek?

1|0
    0|0
  • Anlattıklarım kafayı yedi. Hiç uğraşmayalım.

1|0
    0|0
  • Var...

1|0
    0|0
  • Güneşe alerjim var

1|0
    0|0
  • Sıkıntılarımızı çözecek olsaydı bu durumda olmazdık

1|0
    0|0
  • Bana yardım edebileceğini gerçekten düşünmüyorum 😄

1|0
    0|0
  • yardımcı olabilirmisin gerçekten problemime

1|0
    0|0
    • Babamın cafe restaurantında abilerimle birlikte çalışıyorum ama gerçekten emir almak sırtıma saplanan bir mızrak gibi geliyor uykumu alamıyorum müşteri gelince sövüyorum bazen kovuyorum baş ağrısı aşırı yemek yeme stres yataktan kalkamama ile birlikte sabah 10 gece 1 izinsiz çalışıyorum kaçıcam başka şehire bidaha dönmemek üzere artık lütfen yardımcı olaca

• Ama seviyorlardır seni

• yardıma ihtiyacım var dost lazım bana :(

• bence sen insanların sıkıntılarından çok onların hayatını ve sırlarını merak ediyorsun tam benim kafadansın varmısın bir doğruluk oyunu oynamaya :)

0|0
    0|0
    • İyi dE ben kendimi insanlara adadım merak yok bende sadece amacım insanların yükünü hafifletmek. Çünkü insanları kötüye sürükleyen şey dertlerimiz Dir. Dertlerini hafifleyirsem etrafa mutluluk saçan bireyler olur.

• valla benim büyük bir sıkıntım var şu iddayı bir tülü tutturamıyorum çözebilirsen super olur kazandığımın yarısı senin:)

• Ben sitede para almıyorum hatta ben işimde bile hakkı nın yarısını alıyorum

• Çok hemde

0|0
    0|0
  • Bana yardımcı ol sıkıntım insanları hep değer vermem.

0|0
    0|0
  • Yok çok şükür

0|0
    0|0

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Sıkıntısı olmayan yok ki..

1|0
    0|0
  • Lütfen bana yardım et sosyal fobiğim

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...