Benim gibi düşünen var mı?

Hayatım boyunca hiç evlenmek istemiyorum
Tüm erkeklerden nefret ediyorum
Kimseye güvenemiyorum
Kendime her türlü bedensel zevki yasakladım
Sadece dünyayı gezmek, başarılı bir kariyer yapmak istiyorum (Bu sene üniversiteye gideceğim ing. edebiyatı)
Evlenenleri, nişanlananları hele bunu benim yaşımda yapanları gördükçe iğreniyorum
İlişkim olmasını istemiyorum aldatılmayı göze alamıyorum
Tüm erkeklerin aldattığını da bildiğim için daha da emin oluyorum bu kararımda
Benim gibi düşünen var mı?

0|0
32|24

En İyi Erkek Görüşü

• Kafan çalışmaya başlamış anlaşılan.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Senin kadar kızgın değilim ama karşı cinsin peşinden koşup sırf aşk uğruna gururunu ayaklar altına almak mantıklı değil ve aşk meşk işlerinin çok fazla zaman öldürdüğünü düşünüyorum insanın en güzel dönemlerini biri uğruna üzülerek geçirmesi kötü

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 23

• Varr

1|0
    0|0
  • Senin kafa kırık benim gibi

1|0
    0|0
  • Senin gibi düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Saçma sapan konuşma. Tüm erkekler aldatıyormuş. Biz aldatmayı şerefsizlik olarak görüyoruz

0|0
    0|0
    • siz?

• Ben ve dostum diyebileceğim insanlar. Ayrıca biz dünyada tek olamayız illaki vardır bu kafada insanlar.

• Lanet olsun bize

1|0
    0|0
  • Yanılıyorsun. Ben mesela hiç aldatmadım.

0|0
    0|0
    • kesin sevgilin olmamıştır xD

• hıhı :DD gülüyorum şu an. k. b yanlış anlama ama komik geliyor

• Niye aldatıyım ki yani. Eğer başka birinden hoşlanırsam, eskisi gibi onu sevmezsem sıkılırsam zaten bunu açık açık söyler, ayrılırım yani. Neden böyle yapayım ki? Saygısızlık, aşşağılama gibi birşey olur bu. Yani onunla çıkarken başkalarıyla fingirdeşip onu daha çok üzeceğime ayrılır sebebini söylerim daha iyi.

• Ben de evlenmeyi düşünmüyorum. Allah pişmanlık vermesin

0|0
    0|0
  • hiç evlemdim hiçte ilişkim olmadı

0|0
    0|0
    • ne güzel

• devletime vatanıma milletime hizmet etmekten başka birşey düşünmedim

• Eh, hemen hemen.

0|0
    0|0
  • Vardır illaki.

0|0
    0|0
  • Başarılar kank

0|0
    0|0
  • saçma eninde sonunda evleneceksin. Bende senin gibi büyük konuşan insanlardan nefret ediyorum.

0|1
    0|0
    • nerden biliyorsun evleneceğimi
      herkes evlenmek zorunda mı öyle bir kural mı var

• Neyse seni kendinle başbaşa bırakıyorum.

• Gorus sahibi arkadas durumu kilitlemis. konu b3nce kapansin😀

• Belli bir iki erkek kötü şeyler yaşatmış sana. Sende bunun üzerine bütün erkekler aynı diyebiliyosan sana kariyer yolunda başarılar dilerim

0|0
    0|0
  • kızlar da erkekler kadar aldatıyor

0|0
    0|0
    • biliyorum. aldatan herkesten nefret ediyorum zaten. bir de para için çıkan kızlardan. aynısını yapan erkeklre de var

• beyin damarlarındna biri tıkanmış senin

0|0
    0|0
  • yanlış fikirler

0|0
    0|0
    • neden yanlış

• Her insan aynı olmadığı gibi her erkekte aynı değildir. Seninle güzel düşünceler paylaşan o kadar insan vardır ki mutlu hayat herşeyiyle güzel bu yaşlara bir daha ne zaman geleceksin? hiç bir zaman her anında tadını çıkar milletten korktuğun için kendi hayatını karartıp 60 yaşına geldiğinde ben ne kadar aptalım gibi düşüncelerin olacağını şimdiden duyar gibiyim

• Güven farklı 2 güme yanılırsın birine biz çooook gördük bunları kızım

0|0
    0|0
    • ya niye herkes böyle diyor anlamıyorum. niye böyle düşünüyosunuz
      belki de gerçekten dediğim şeyi yapacağım nerden biliyosunuz?

• Bok yaparsın herkez bıkıyor çünkü insanlardan dinle arada hak ver onlar

• güzel ama yanlızlık çok kötü

0|0
    0|0
    • bence harika. artık kendime bu yolu seçtim
      kimsenin kahrını çekmek istemiyorum
      hele evlilik deyince , normal sevgililik de dahil bana hapishane kısıtlama gibi geliyor

• yok sağl

• benı tanısan nefretın geçer. s.

0|0
    0|0
  • Ben aldatmam seni

0|0
    1|0
  • Acın var yapıcak bişi yok yakında geçer

0|0
    0|0
    • acı değil sadece gözlem ve sorgulama

• aslında yine aynı düşüneceğim bence sadece belli bir yaştan sonra insan mecburiyet hissediyor artık -ama ben kendime yeten biri olduktan sonra asla bunu yapmayacağım-

• ne diyeyim 10 yıl sonra tekrar görüşelim bir çeyrek takarız :D

• bu düşüncelerin 1-2 seneye değişir. Özellikle 'tüm erkeklerden nefret ediyorum' ne demek ya

0|0
    0|0
  • Tüm kızlarda kaşar o zaman

0|0
    0|0
    • tüm değil ama %96/97 si para için çıkan o*lar bunu kabul edebilirim

• öyle zaten. bulmak zor değil öyle insan yok

• Vardır ya umutsuzluğa kapılmamak lazım

Kızlar Ne Diyor 31

• Sadece evlenmek istemiyorum asla.
    Evet tüm erkekler aldatir bu doğru :(

3|2
    0|0
  • Depresyona giriyorsun gibi😕
    Bu nefret niye?

0|0
    0|0
  • Aynen kanka çak ajsjd

1|0
    0|0
  • Evet bende nefret ediyorum erkeklerden. Bende kariyer yapicam bu sene bende insallah universiteye gidicem ogretmen olcam. Kesinlikle hepsi aldatiyor igreniyorum hepsinden.

1|1
    0|1
  • 4 çocuk yapacağım ben :(

0|0
    0|0
  • Ne kadar da ben bir kız.

1|0
    0|0
  • Ben bir gün kendi erkek versiyonumu bulacağıma inanıyorum 🙏

0|0
    0|0
  • Çok sacma bir dusunce sana saygi duyuyorum bir yandan ama genelleme yapma ben Türk erkeğinin adamlığına ölürüm sen şu zamana kadar sana şerefsizlik yapan insanlar yuzunden belki de boyle dusunuyosun ama karsina oyle biri cikar ki Şu an ki dusuncelerinden eser kalmaz💞

0|0
    0|0
  • Çok haklisim canim belki hepsi oyle degildir ama biz hep oylesine rastlamisizdir duygularla oynamayi seven kendisi icin uzulen aglayan kizlardan zevk alan erkekler var kend basimada geldigi icin bede bir daha hayatima kimseyi almayi dusunmuyorm senin gibi okuluma odaklanicam...

0|0
    0|0
  • ayn bende. yani bana sevgili, aşk falan çok saçma ve vıcıkça geliyor. tıp okuyorum ve güzel bir geleceğimin olmasını istiyorum. Evlenmek de istemiyorum. İlla her kız evlenecek diye bir şey yok sonuçta. Ayrıca ben de erkeklere güvenmiyorum. Yani pek sorun da etmiyorum bu durumu. Önemli olan kariyerim ve ailem benin için.

0|0
    0|0
  • ben , ama bu kadar ileri derecede değil

1|0
    0|0
  • Senin daha hafifletilmişini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Bir yerden mantıklı ama her erkek aynı değil. Duyduğuma göre evlenmeyeceğim diyenler herkesden önce evlenirmiş. Ve kesin üniversitede birini bulacaksın. 😊

0|0
    0|0
    • niye herkes böyle diyo arkadaş :D

• ben diyorum ki erkeklerden nefret ediyorum
      normal erkek arkadaşım bile yok şu hayatta sevdiğim bir babam bir erkek kardeşim var
      onlara da asla güvenmem hiçbi konuda. bu durumda benim nasıl ilişkim olabilir değil evlenmek.

• Sürekli bu gözle baktığından kurunun yanında yaşı da yakîorsun. Ama bir gün o yaş senin gözünde görünmeye başlayacak.

• Yani böyle düşünmen senin fikrin bende diyordum kimseye güvenmem ama insan sevince aşık olunca karşılıklı olarak fedakarlık yapıp güveniyor. zaten karşılıklı olarak güvenilmezse hep bir aldatma gitme bırakma korkusu olur. Senin fikrinede saygı duyuyorum tabikide

0|0
    0|0
  • Bence sen olaya kendini kandırmakla başlamışsın. Her kadının bir erkeğe her erkeğin bir kadına ihtiyacı var. şu an kesin çizgiler çizip hagaller kuruyosun ama hayat dümdüz bir çizgi değil... Büyük lokma ye büyük laf konuşma demişler

0|0
    0|0
  • Hayır senin gibi düşünmüyorum sende birini sevdiğinde nu fikirlerin değişir zaten

0|0
    0|0
  • Hayır tabikide öyle düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Haklısın aslında bende senin gibi düşünüyorum ama ünv kazancağımdan emin değilim

0|0
    0|0
  • hayir

0|0
    0|0
  • Ben o yuzden sevgili mevzularini bos goruyorum, sacma goruyorum. Sadece okuluma, aileme ve arkadaslarima odaklaniyorum. Birinin benden hoslandigini gordugum an uzaklasirim o kisiden

0|0
    0|0
  • al bendende o kadar

0|0
    0|0
  • Hayır..

0|0
    0|0
  • bir gün biri çıkar karşına.

0|0
    0|0
  • Bence çok fazla kasıyorsun

0|0
    0|0
  • Hayir tek basina hayat cekilmez hâl aliyor heleki ilerki yaslarda...

0|0
    0|0
  • bir elma çürük çıktı diye hepsini çöpe atmanın ne anlamı var

0|0
    0|0
  • Bendensin. Aldıgın yaralardan kaynaklı değil mi?

0|0
    0|0
  • Suanlik bende öyleyim ileride belki fikrim değisir ama şu an en değer verdiğim şey kariyer okumak gezmek hayatımı yaşamak tüm erkekler benden uzak olsun

0|0
    0|0
  • Geçmişinde bayağı sorun yaşamışsın gibi geliyor. Güven problemin var benim gibi.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor...