Arkadaşım ben ne yapıyorsam yapıyor?

merhaba, en yakın arkadaşım ben ne yaparsam yapıyor, başta olabilir beğenip almıştır dedim ama artık dayanamıyorum ayakkabımın aynısını almış ceketimin aynısını aldı kışın, eşofmanımın aynısbu nı aldı ben nelerden hoşlanırsam o da onlardan hoşlanmış gibi yapıyor hangi müziği dinlersem onu dinliyor insanlara hava atiyor benden öğrendiği şarkıyı. mesela bir şarkı öneriyorum ona ilk defa dinliyor sonra insanlarla paylaşıp favori şarkım falan diyor artık dayanamıyorum beni kıskandığını düşünmeye başladım içimde fesatlık olmasın olabilir böyle şeyler diyorum ama artık gerçekten yetti sizce ne yapabilirim?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşın değil mi? Bırak öyle mutlu olacaksa olsun lafını dahi yapma. Sonuçta sana bir zararı var mı? Belkide seni kendisine örnek alıyor belki seni çok seviyor olamaz mı?

1|0
    0|0
    • olabilir tabiki bende öyle düşünüyorum ama gerçekten bir süre sonra karşımda kendim gibi birini görünce bunalıyorum nasıl anlatayım bilmiyorum saçımı topluyorum farklı bir şekilde diğer gün aynısını yapiyor. whatsapptan dün ona bir fotoğraf attım saçma oldugunu anlamadığını söyledi bugünde onu profil resmi yapmış bunun arkadaşlığımızı etkileyeceğini düşünüyorum çünkü ben ona bir kez böyle şeylerden hoşlanmadığımı söylemiştim ama kendisi yaptgı için deüil bir başkası için

• tamam deniycem cok tesekkür ederim yorumun için

• Rica ederim bende teşekkür ederim dinlediğin için.

Erkekler Ne Diyor 3

• Bunu ona söyle

0|0
    0|0
  • Paketle onu

0|0
    0|0
  • seni giyim tarzini seviyo örnek aliyo kendine , belli etkileniyo senden , kötü bisey degilki sayende mutlu oluyo iyi hissediyo kendini , kizin idolü olmussun

1|0
    0|0
    • bu sinir bozucu bisey ama sürekli karsında sana benzemeye çalışan birini görmek keşke kendi olsa

• bigün bulur kendini mutlaka , bosuna sinir yapiyosun , sonucta arkadaslariniz sizi taniyolar onun seni örnek aldiginida biliyolardir , bisey olmaz birak yapsin kizmana gerek yok farkinda olmadan yardimci oluyosun arkadasina

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence kıskanıyor. Nasıl bir arkmış :D Ben öyle insanlara sinir oluyorum ben senin yerinde olsam niye böyle yapıyosun derdim

1|0
    0|0
    • evet ama kim kabullenirki birine özendiğini bilmiyorum ya onu kırmakta istemiyorum ama sinirleniyorum ceketi almış bana diyoki başka güzel beğenemedim sorun olurmu senin için zaten almış artık sorunumu kaldı değiştiricekmiş gibi

• Böyle insanları kırıcaksın. Kendilerini bişey sanıyolar. Sesini çıkarmayınca yaptıkları güzel bir şeymiş gibi devam ediyorlar.

• Seni kiskaniyor

1|0
    0|0
    • sanırım öyle dün whatsapptan ona bir fotoğraf attım saçma olduğunu söyledi fotoğrafin anlamadım falan dedi bugünde profil resmi yapmış o resmi

• Kıskanıyor bence uzaklasmaya bak. d

1|0
    0|0
  • Haset işte aynısı bendede var merak etme birak napiyosa yapsin taklit ediyo seni işte

0|0
    0|0
    • çok sinir bozucu bir durum gerçekten bazen dayanılmaz oluyor sinirleniyorum kwndi kendime böyle arkadaşlık nereye kadar gidee bilmiyorum

• Kuzum emin ol aynisi bendede var ama benimki sadece arkadasim değil cevremdeki benim tanımadıgım ama beni tanıyan kisilerde aynısını yapiyo daraldim artik bu konudan

Yükleniyor...