Size bir sorum olacak arkadaslar?

Ben 15 yıl adana 2 yıl mersinde yaşadım. Annemle babam ayrıldı bir yıldır da kayseri de yaşıyoruz annemle. Fakat burada dul kadına yollu kadin gözü ile bakıyorlar. Halen alışamadım. Ya ben sevemedim burayı. İnsanların namusuna laf atmaları kuyuya taş atmak kadar kolay ve rahat birşey. Bir de dinin arkasına saklanırlar.. neyse benim aklımda izmire taşınmak diye düşünce var ama nasıl olur bilmem. Orada maddi yönden zorlanır mi bir insan? Ev kiraları falan nasıl? İş bulmak nasıl?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ben de kayseriliyim hatta bir donem orda bulundum. Hee turlu pislik doner ama asla namussuz degillerdir (!) Kayseri insani zordur sığdır ve at gozlukludur

1|0
    0|0
    • Namussuz değillerdir diyemicem kesinlikle çoğu öyle... Bir yılda ne halt olduklarını çözdüm...
      Benim anne tarafim Kayserili ama bu kadar yobaz değiller. Kendini geliştirmiş insanlar.

• Ben Çerkes asilliyim. Hepsine konusmadim zaten okadar kisinin gunahini alamam zaten.

• Çerkes ve Sivasli olanlar iyi oluyor. 😃

Erkekler Ne Diyor 3

• İş bulursun meslek sahibiysen daha rahat bulursun bir İstanbul etmiyor pahalılık olarak ama istanbulla kafa kafaya olan semtleri de var. Yine de kayseriden daha rahat yaşayabileceğinizi düşünüyorum

1|0
    0|0
    • Kayseri de iş çok erkekleri pislik. Bu durum zorluyor insanı.
      Bir bakalım artık. Arastirmak gerek..

• İzmir güzel ama pahalı şehir ucuz semtlerinde bu gibi durumlarla karşılaşırsınız orada da cehalet her yerde var. iyi düşün

1|0
    0|0
    • İş bulduktan sonra rahat olunur ama. İs bulmak sıkıntı..

• kiraları pahalı işin geliri güzel olması gerekiyor asgari ücretle maalesef sıkıntı yaşarsın

• Haklisin ya

• Sana kalmış

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...