Cemaatle bağı olmayan ama Feto okullarından mezun olanlara ne olacak?

Cemaatle bağım yok, bir kez bile evinde de yurdunda da kalmadım. Aksine en başından beri hükümetle yakınlığı bulunan Türgev yurdunda kaldım. Bu sene mezun oldum ama henüz diplomamı almamıştım. Şimdi okulum kapatıldı ne olacak bana? Alnıma yapışmış şu kara lekeye lanet olsun. Tek bir bağım olmadı en başından beri. Ama mağdur olcam sanırım, çünkü suçlunun suçsuzun güzelce ayrılabilecek olması bana mümkün gibi gelmiyor. Haksızlığa uğramak istemiyorum. Suçu olan, bağı olan çeksin de benim hiç bağım olmadı. Ne olacağız şmdi? Bilgisi olan ya da benimle aynı durumu yaşayan var mı?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• fişlenecekler herhalde. muhtemelen belirli bir süre izlemeye tabi olcaklar

0|0
    0|0
    • Of izlesinler ya, yeter ki izlesinler. O zaman bağım olmadığı görülür zaten. Benim endişem onlarla aynı kefede tutulmak, karşımda muhatap bulamamak ve incelenmeden suçlanmak. İncelesinler, isterlerse her adımımı kontrol etsinler. Yeter ki görsünler bağımın olmadığını

• belirli bir süre aynı kefede tutulacaktır. özellikle de kamu kurumlarına personel alımları ve kamu ile iş yapma süreçlerinde. sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer misali.

Erkekler Ne Diyor 2

• feto okulunda okuycaksın ve hiçbir bağın olmayacak? :D

0|1
    0|0
    • İşte bu önyargıya lanet olsun ! Türgevde kaldım ben başından beri. Bir kez toplantılarına falan da katılmadım. Tipimi görsen cemaat tipi de yok zaten. Başım açık makyajlı gayet rahat bir insanım

• Canım işte cemaatmiş, tarikatmış böyle yerlere bulaşmamalıydınız şimdi çekin ceremesini

0|0
    0|0
    • Çekin derken... Suçlu olan suçunu çeksin. Cemaatten olan da çeksin. Benim bağım yokken niye ceremesini çekeyim! Ben memur çocuğuyum, okul burs kesmeyeceğini ve 12 taksitle ödeme imkanı olduğunu söylüyordu. Yarı burslu olarak mecburen orayı tercih ettim ben. Para verseydin de tarikatçı olmayan pahalı okula gitseydim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...