Cemaatle bağı olmayan ama Feto okullarından mezun olanlara ne olacak?

Gizli Üye
Cemaatle bağım yok, bir kez bile evinde de yurdunda da kalmadım. Aksine en başından beri hükümetle yakınlığı bulunan Türgev yurdunda kaldım. Bu sene mezun oldum ama henüz diplomamı almamıştım. Şimdi okulum kapatıldı ne olacak bana? Alnıma yapışmış şu kara lekeye lanet olsun. Tek bir bağım olmadı en başından beri. Ama mağdur olcam sanırım, çünkü suçlunun suçsuzun güzelce ayrılabilecek olması bana mümkün gibi gelmiyor. Haksızlığa uğramak istemiyorum. Suçu olan, bağı olan çeksin de benim hiç bağım olmadı. Ne olacağız şmdi? Bilgisi olan ya da benimle aynı durumu yaşayan var mı?
Cemaatle bağı olmayan ama Feto okullarından mezun olanlara ne olacak?