Hamile bayanlar neden hor görülüyor?

Otobüslerde filan artık yer de vermemeye başladılar sokakda ki yaşlı teyzelerin gözlemleri filan baştan aşşağı süzüyorlar insanları ya niye böyle yapıyorlar sizce? Çok gördüm böyle yaşlı teyzeleri

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• hamile bayanlarda bir trip anasını satıyım geçen yer vercem kalktım yerimden otur diyorum yok diyo otur diyorum yok diyo artık saçından tutup zorla oturtcaktım sonrada hamile bayanlara yer verilmiyor hadi ordan.

0|0
    0|0
    • Yer Verenlerden bahsetmiyorum vermeyenlerden bahsediyorum

• hiç sanmıyorum sana öyle gelmiştir. 11 yıldır otobüsle işe giderim her hamile bayan bindiğinde hiçbiri ayakta kalmadı.

• Olabilir

En İyi Kız Görüşü

• Dapdar giyerse ben uyuz olurum açıkçası. Zaten vücudu irileşiyor, bir de üstüne şıp diye oturan elbise giyince her yeri meydanda oluyor. İtici.

0|1
    0|1
    • Öyle giyinirlerse evet itici gözükür ama normal giyinenlere de yapılıyor bu

Erkekler Ne Diyor 14

• Genelde yardımcı olunur. Hamilelik döneminde alınganlık seviyesi arttığından öyle sanıyor olabilirsin

0|0
    0|0
    • Hamile Değilim sadece dikkatimi çekti bu olay

• Ben öyle yapmıyorum, yapanları da tasvip etmiyorum... Toplum olarak bizi biz yapan değerleri ve alışkanlıklarımızı korumalıyız.

0|0
    0|0
  • garip geliyor

0|0
    0|0
  • hamile olduğun için fazla alıngansın onlar sana kötü bişey yapmıyorlar. Yer vermeyen adama sordun mu sen ne iş yapıyosun nerden geliyosun? Belki 15- 16 saat ayakta çalıştı.. Onlarıda anlamak lazım.

0|0
    0|0
  • Yaşlılara yer veriyorum o bir kesin de. Bazı kilolular hamile ayağına çok oturdu insanları kaldırıpta. Harbi hamileyi nası çözücez bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • ben kendi adıma söyliyim hamile kadın benim için çok kutsal ve saygı gösterilmesi gereken biri onlara karşı hassas davranmalı

0|0
    0|0
  • Zaman ilerledikçe saygı bitiyor.
    Örf adet hiç bir şey kalmıyor.
    Malesef.

0|0
    0|0
  • Denk gelmedim ama sebebi belli gibi

0|0
    0|0
  • Hamilemisin

0|0
    0|0
    • Hayır

• İnsanları belli bir kalıba sokma çabamızdan garip geliyodur iyisi ile kötüsüyle insanız kimse bizim istediğimiz gibi olmak zorunda değil bunu aklımıza getirirsek garip kalmaz bu demek değildirki umursamayalım bişi yapmayalım

• Sana denk gelmiş. Sen hassas bir dönemdesin 1-2 kişi yer vermese kimse yer vermiyormuş gibi düşünebilirsin. Takılma boş yere. Genç yaşta anne olmak güzel bence tebrikler.

0|0
    0|0
    • Hamile Değilim dikkatimi çekti bu durum sadece

• Gizli olduğum için olabilir mi

• Hiç bakmadım :D

• ilk defa senden duydum. otobüste hiçbir kadına yer vermem ama hamileye yer veririm

0|0
    0|0
  • kıyamet yaklsıyor azizim, ondandır bu degişiklik. ondandır bu düşüncesizlik, vurdum duymazlık.

0|0
    0|0
  • neden baktin canisi de ahaha 😄 bos ver saygisiz insanlar onlar

0|0
    0|0
  • değişik bir toplum olduk haklısınız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hamileyken bende çevrenin bakışlarından rahatsız olurdum , gençsen daha da göze batarsın.
    Saçmalık ama bakan bakıyor işte.

0|0
    0|0
    • Bende yeni evli sayılırım 2 yıllık evliyiz çocuk istiyoruz ama böyle durumlar gördükçe istemiyorum

• Çok istiyoruz bir çocuğumuz olsun hatta sonuç bekliyoruz ama yani bilmiyorum çok küçük olucak doğduğunda

• Biz bakıcaz evet ama aile baskısı çok bunaltıyor

• Ne alaka ya sen yanlış anlamışsın

0|0
    0|0
  • bir tek hamileye değil yaşlılrda vermiyrlr. Teyzeler tahmin yürütmk için bakıyor kaç yaşnda kaçıncı çocuğu olabilir bu die 😂

0|0
    0|0
    • Bir arkadaşım anlattı yaşadığını çok garibime gitti

• 17dye girdiğimde evlendm ve hamile kaldm hemn. Evet çok erken oldu cahillik işte bende 3 senelik evliyim

• Anladım Allah daim etsin

• Kiskanclik ola bilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...