Kızların saçlarıyla yüzlerini kapıyarak profil fotoğrafı pozları vermesini nasıl buluyorsunuz?

Ben etkileniyorum tabi yüzü güzel ise :D O değilde yıllarca bunu söyledim alay geçtiler şimdilerde herkezin profilinde yüzlerini kapatacak şekilde bir ton saç. Gizemli oluyorlar abi vallahi sapıklık yok içimde sadece gizemli geliyor o kadar. Hele ki o gözler etkileyici ise çok hoş buluyorum. Ama kızlar niye bunu yapma gereği duyuyor benim gibi manyak pek yok ortalarda asdafasfa

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Bencede değişiyor kimine göre. Kiminde ergence kiminde de güzel durabiliyor.

0|1
    0|0
    • Merak uyandırıyor. Mesela günlük hayatta da özellikle bir duvar yazısı falan okuyunca saçları yüzünü bir kısmını örtünce çok sevimli buluyorum ben

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel ne yapsa yakışıyo bro çirkin olan ne yapsa mal ortada olduğu için düzgün bişey çıkmıyo ortaya :D

0|1
    0|0
    • Öyle de kardeşim hani aslında saçlarını öyle yapanlar var ki çirkin bile olsa yüzünü sana olduğundan daha güzel gösterte biliyor ona göre saç stilleri oluyor :)

• Kanka çirkinse yüzünün yarısını kapatsa diğer yarısını görmüyoz mu :D Senin hoşuna gidiyosa sorun yok.

• Öyle de kanka hani bizde karizmatik duran şeyler vardırya onlarda da sanırım öyle bir etkileşim hissediyorum hehe

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Aynen

0|1
    0|0
  • Çok ergensi

0|1
    0|0
  • iyidir hojtir ema benane

0|1
    0|0