Darbe ve OHAL tatil planlarınızı etkiledi mi?

Benimkini yüzde yüz etkiledi. Yurt dışını iptal ettim. Yurt içi de hiç cazip gelmiyor. Naapsakk?

1|0
9|15

En İyi Kız Görüşü

• Evet, darbe olduğu akşam valiz topluyordum iptal ettim. Şimdi de gidesim yok zaten^^

0|1
    0|0
    • Benim hala gidesim var ama tatil mekanları da çok cansız sanırım

• Herkesin keyfi gayet yerinde valla bilemicem

En İyi Erkek Görüşü

• Bizi olumlu etkiledi memurlarin tum izinleri iptal olunca tatil paketleri haliyle epey ucuzluyor e bizimde meydanlarda yasadigimiz travmanin etkisi kolay gecmeyeceginden bu tatillerin ucuzlamasi iyi oldu hic tatile cikmamis arkadaslarim dahi abi bu nobet bitince krallar gibi tatil yapicaz diyorlar hazirliklar yapiliyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Etkilemedi.
    Arada kalmışsın karar ver.

0|1
    0|0
  • Bizim de tatil planlarimiz aksadi ailem calisiyor ohal den dolayi izinleri iptal edildi :/

0|1
    0|0
  • Hiç etkilemedi

0|1
    0|0
  • Hayır.

0|1
    0|0
  • Hayir, türkiyede yaşamiyorum.

1|2
    0|0
  • Neyi mi etkileyecek ki? Sanki tatil Zaman'ı gezebiliyor muyum ki?

0|0
    0|0
  • darbe varkende normal yasantımıza devam edıyorduk ohalde de devam edicez kimse bişey yapamaz bizim açımızdan sıkıntı yok

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 14

• Tatil tam yarıda kaldı sımdı geri gitmeyede insanın hevesi yok artık eskiden yaz ayları cok güzel geçerdi simdi hergün ne olacak telaşı ve hüzün dolu insan ülkede cok fazla ölüm var :(

0|1
    0|0
  • Uçak biletimi aldıktan saatler sonra darbe oldu, iptal etmek zorunda kaldım

0|1
    0|0
  • beklemedeyim..
    ama öyle aman aman yapayım diye de bir derdim yok..

0|1
    0|0
  • Etkilemedi.

0|1
    0|0
  • Evet, uçak biletimi ileri tarihlere almak zorunda kaldım.

0|1
    0|0
  • Babam kamuda calisiyor onun acisindan kotu oldu izinleri iptal olmus. Beni etkilemedi

0|1
    0|0
  • ohal de parasızım :D bu halde ne yapayım :D

0|1
    0|0
  • Etkilemedi aynen devam

0|1
    0|0
  • ne etkileyecekki hala dışardayım

0|1
    0|0
  • hayir.

0|1
    0|0
  • Benim etkilemedi açıkcası

0|0
    0|0
  • Hayir marmaris yaptim yeni geldim agustosta da bodrum yapicam

0|0
    0|0
  • evet. tayinim çıkmıştı ve gelecek hafta yeni görev yerime gidecektim ama her şey durduruldu.

0|0
    0|0
  • Sanırım en cok çok etkilenen insanlardan biri oldum sokakta sarboslar tarafından saldırıya uğradım mudahale ettim analarını aglattim sonrasi mi en az bir 20 kisi geldi onlarda benim anami ağlattı ki 20 kisi gelmeden once bolge jandarma bölgesi oldugu jandarmayı aradım suç duyurusunda bulundum ki bnmle birliktr en az iki uc kisi daha aradi fakat ne saldiri oncesi ne de sonrasi olay yerine jandarma gelmedi su an evde yatıyorum işime gidemedigim icin işimden dahi oldum hastaneye gidecek uzerimde para da yoktu sonuc mu olan bana oldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...