Cemaatten olup pişman olan var mi?

Bildiğiniz üzere Nur cemaati asıl kurucusu Said Nursi efendidir. Risalei nur yazarı da odur. Hayatı hücre de geçmiş ve o süreçte bu kitabı yazmıştır. Doğruları ayetler hadislerle desteklemistir. Mürekkep vermediklerinde bu kitabı kani ile yazmıştır. Gercek bir din adamıdır

Feto ise bu kitabı kendi yazdığını iddia ederek cemaati sahiplenmis terorlestirmis bir musriktir.

Cemaate karışanların bir çoğu bundan habersizdir.
Ablalar abiler diye bilinen evlerde öğrenciler yetiştirmiş
Iffet iisimli kız yurtları çeşitli okullar vakıflar açmıştır. Dini kullanarak ihtiyaç sahiplerini çaktırmadan kendine borclandirmistir

Siz de farkında olmadan bu örgüte karistiniz mi?

• Bilmeden cemaate karistim pişmanım
    60% (3)20% (2)33% (5)Oy Ver
  • Bilerek karistim pişman değilim
    40% (2)80% (8)67% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bilerek karışıp pişman olmadım diyen oylamadaki darbecileri yorumlarda da görmek istiyoruz
Yazamazsiniz tabi korkak pislikler

0|1
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Nurculuğa da karşıyım, Fetoya zaten karışıyım. Dindar insanlar neden kendilerine çoban ararlar anlamıyorum. Kuran da yazıyor, Allah size yeter diyor. Peygamberimizin hayatı sünneti ortada. Dindar insanlar aracı kurum aramasınlar. Kendilerini istismar ettirmesinler. Bugün Feto gider, yarın Hüseyin gelir. Sadece isimler değişir. Peygamberimiz hangi cemaattendi Allah aşkına? Cemaat ve tarikatların ağa babalarına bakın. Bu cipler bu villalar bu paralar nereden geliyor? Dindar insanlar üstünüzdeki asalakları atın. Kimseye muhtaç değilsiniz. İbadetinizi kendiniz Allah rızası için yapın. Gerisi boş.

1|0
    0|2

En İyi Kız Görüşü

• Cemaat/Tarikat hepsine karsiyim.

1|3
    0|3

Erkekler Ne Diyor 7

• Fatih üniversitesi okuyan ve o kuruma bir ton para veren herkez pişman. Sanırım ihlas kolejinde okuyanlar ve okutan aileler pişman adamlar hiçbir yerde iş vermiyorlar artık onlara...

1|1
    0|1
  • Yok.

1|0
    0|1
  • Evet okuyucu ve fetullahcilarin ikisinde de kaldim ve ikisinde de kul hakki fora. Biri bitti digeri duruyor anlattigin said nursi olaylari palavra. Adamlar kur an ayetini tanimayip risale taniyor.

1|1
    0|1
  • şimdi hepsi pişman en büyük atatürkçü milliyetçi oldu bu kesimler

1|1
    0|1
  • Yıllardır bunları söyleyen Kemalistler linç edildi maalesef.

0|1
    0|0
  • Galibi tarikatina bagliyim pisman olcak bir mevzu yok

1|0
    0|2
  • Fetö adlı şahıs burda Üstadımız Said Nursi yi
    Batıda ise Mevlana Celaleddin Rumi yi kullanarak milletin gönlüne girdi ancak ben bu şahsın ne mal olduğunu bildiğim için kayığına binmedim Ben Said Nursi yi ziyaret etmem çünkü o Kürt ben ise Türk'üm demiştir

0|0
    0|1
    • Türklüğü yasatan kurt kani dökülen vatani seven kurt kardeşlerimiz var

• Sana demedim :))

• Anladım tamam

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...