Anlik öfke sorunsalı 😏?

Öfkenizi nasıl dindirirsiniz? Karsinizdaki insani degistiremeyeceginizi bildiginiz halde cevap vermeye devammi edersiniz yoksa buyutmemek adina her seferinde sineye cekip kendi kendinizi mi yersiniz? Her ikiside ruhsal olarak sizi yoruyorsa diger secenek ne olabilir?

Güncellemeler:
Ve bu kişi sizi dünyaya getiren sizi sevdiğini bildiğiniz ama hissedemediğiniz ve hissettiremediğiniz ANNEnizse?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bence birini değiştirmeye çalışmak çok saçma çünkü onunda bir yaşam tarzı ve düşünceleri var. Sadece gerçekten doğru ve olması gereken bir şeyi yapmasını veya değiştirmesini istiyorsan bunu ona gerekçeleriyle birlikte açıklarsın. Sineye çekmezdim çünkü ortada gerçekten çözülmesi gereken bir sorun varsa çözülmesi gerekir çünkü daha sonra bu çözülmeyen sineye çekilen durum daha büyük ve çözülmez bir hal alabilir. Öfke konusunda gelince bu kişinin kendi oto kontrolü ile alakalı bir durum.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• insanları olduğu gibi kabul et, kimseyi değiştirmeye çalışma, kafana göre anlaştığınla arkadaş ol anlaşamadığından uzak dur böylece kimse kimseyi yemez

0|0
    0|0
  • Doverdim lisede

0|0
    0|0
  • Büyütmemek için oradan gitmem lazım
    Yoksa öfkeyle kalkar zararla oturturum

0|0
    0|0
  • Özür dilerim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hiçbişeyi sineye çekip kendimi yemem eğer karşımdaki istediğim gibi değilse veya bana bir çıkarı yoksa iletişimi keserim.

0|0
    0|0
  • susarak kimseyle konuşmam

0|0
    0|0
  • Çok zor bir durum. Ne kadar sevsem de uzaklaşırım o insandan. Tahammülüm yok çünki

0|0
    0|0
  • Dalmak gerek bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...