Park halindeki aracınızın arkasına çıkamayacağınız şekilde araç park edildiğini gördüğünüzde nasıl tepki veriyorsunuz?

deli oluyorum. hayır başka şekilde çıkamayacağını gördüğü halde ne diye arabasını o şekilde bırakıp gider bir insan. 2 saat boyunca araç sahibini aramak, beklemek zorunda mıyız. Kesinlikle sakin kalamıyorum böyle durumlarda. Siz, park halindeki aracınızın arkasına çıkamayacağınız şekilde araç park edildiğini gördüğünüzde nasıl tepki veriyorsunuz?

1|1
3|46

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Böyle beyinsizlerden nefret ediyorum bende

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 45

• Hatalı park edip yolumu kapatan aracın ön tamponuna sürterek çıkmıştım. Hayvanlık yapıldığını görünce onlara bu işin nasıl yapıldığını gösteriyorum. Düşünmem bile.

1|0
    0|0
  • Afabanin camina dikkat acemi sofor yazdir. Ulan bu cikarken kesin benim arabaya takar diyerek yaklasmiolar

0|0
    0|0
  • sileceğini kırıp egzozuna sokuyor vermek istediğim cevabı alır heralde :D ya da önü boş ise yoldan geçen bir kamyondan yardım isteyip halat yardımı ile ileri çekiyorum en kötü ihtimalle polisi arayıp çalıntı ihbarı yapıyorum polis gelip alıyor :D

1|0
    0|0
  • Ehliyeti nerden almış acaba diye düşünmeden geçemiyorum hani:))
    birde iki kişilik yere zar zor park edenler var :)

0|0
    0|0
  • itele itele vurdururum tampona çıkarım :D

1|0
    0|0
  • vura vura çıkıyorum..
    hiç takılmam öyle şeylere..
    eğer arabanın kıçına kadar girmeyi göze alıyorsa, bunu da göze alacak ;))

0|0
    0|0
  • Bir keresinde hem öndeki hem arkadaki öyle park etmişti. İkisine de vura vura çıkmaya çalışırken koşup etraftan birileri geldi, araba sahiplerini bulup çektirdiler😊 yaşasın delilik😂😂😂

0|0
    0|0
  • Arkadaslarla yabanci bir semtte gitmistik araci park edip 2 saat sonra geldigimizde aracimizin yanina bir arac cekmis ve burasi benim aslanmim yazmis aracin camina:)
    4 ksi o araci yol ortasina kadar surukledik ite kaka ve camina yazdik buyur aslanim yer senin:))))

0|0
    0|0
  • Deliriyorum ya resmen çok salakça bir şey düşüncesiz insanlar

0|0
    0|0
    • Kesinlikle öyle aynı durumdaydım Adam geldi resmen çingenlik yaptım ortalığı karıştırdım ya

• Çekici çağırır çektiririm ya

• arabamla itekleyip illaki cikarim , ilkkez yasadigim bisey degil , özellikle haftasonlari kafamda iyise umrumda olmaz nekadar yanastigi

0|0
    0|0
  • A. Koyduğum diyorum ama her türlü çıkarım ben sorun yok. Sadece sıkıştıranlar kufuru yiyor ve eğer sinirli günüme denk gelirse tamponunu cokeltebilirim.

0|0
    0|0
  • işte önde kendine cıkacak yer bırakacaktın ugraşmıycaksın park yerinde bencil olcan gitsin nerde yer bulursa oraya parketsin

0|0
    0|0
  • Arabamla geri ittirip çıkıyorum

0|0
    0|0
  • Aracımın önüne numara bırakıyorum sıkıntı olduğu zaman arasınlar diye.

0|0
    0|0
  • olmaz bu ya derim

0|0
    0|0
  • Ben oyle durumlarda bir arkadakine bir ondekine inceden çarpa çarpa manevra yapip ordan cikiyor yoluma devam ediyorum

0|0
    0|0
  • Girilemeyecek yerlere girmiş, geçilemeyecek yerlerden geçmişiz biz. bir yerden çıkmak mı imkansız? :) yok öyle bir dünya, benim arabam değerlidir. Sökerim tamponu öyle çıkarım :)

Not: Böyle uzun bir tampona ne gerek vardı?

0|0
    0|0
  • Baya sinir oluyorum ama mantıklı şekilde çözmeye çalışırım

0|0
    0|0
  • bana da oldu hastanede acilin park alanında herif 2 park şeridi arasına park etmiş direk sürttüm çıktım zaten hastanedeyim ama normal yolun kenarındada olmuştu 10 dakika hamle yapıp sürtmeden kurtardım

0|0
    0|0
  • birşey demiyorum artık silecek kaldırıyorum o ne anlarsa anlıyor

0|0
    0|0
  • Beterr

0|0
    0|0
  • Onu oraya koyan mal knk ne diyeceksiniz ki bn cama yazıyorum bidaha popon yiyorsa koy tekersiz gidersin yazıyorum sıkıntı kalmıyor dene 😂

0|0
    0|0
  • Arabam yok

0|0
    0|0
  • Bir keresinde trafik çağırmıştım çektirmiştim

0|0
    0|0
  • 1 defasında vura vura geri itmistim arabayi

0|0
    0|0
  • Çıkamayacagim yer yoktur

0|0
    0|0
  • bende geçen çok yanaşmışım farkında olmadan adam tamponumu çatlatmış ama hakettim :D

0|0
    0|0
  • Çıkamıyorsak bizde aynı parketmişizdir

0|0
    0|0
  • Tek çare polise arıyıp :D arabayı çektirmek daha guzel tatlı olur :D

0|0
    0|0
  • öndeki araçla mesafeli park yaparsan arkadaki nin ne pok yediğini düşünmezsin şefim :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Aracım yok sorun yok.

0|0
    0|0
  • Araba ile yavaşça ittire ittire çıkıyorum valla. Alarmı varsa arabaya vurup alarmı caldiririm. Yoksa silecekler havaya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...