Statüye öbek verir misiniz?

Arkadaşlar bugün hastane de bir olaya şahit oldum paylaşmak istiyorum. Ama söze başlamadan hemşirelere en ufak bir kinim yok bunu belirtmek isterim.

Dedemin yanında kalıyorum refakatçı olarak. Tam bizim kapının önünde temizlik görevlisi abi hemşireye nasılsın abla diye sordu. Hemşire daha adam lafını bitirmeden "hemşire hanim" diye cevap verdi. Adam da nasılsın hemşire hanım diye düzeltti. Hayır orda adamın bir art niyeti yok sabah sabah görmüş hal hatır sormuş abla dedi diye adamı bozmanın aklı sıra aşağılamanın ne mantığı var.

Açıkçası bana ters geldi. Ama sizden de fikir almak istedim

Güncellemeler:
Önem verir misiniz olacaktı

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Hemşire kadar gereksiz meslek yok ya doktor varken angarya işleri yapan iğne serum için gereksiz bir statü

1|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Terbiyesiz işte okumuş ama adam olamamış!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Hemşire haklı, acıma yetime döner koyar dötüne. Bugün hemşire demesine izin verir yarın davar gelir hastasının yaşında oo bugün jartiyer giymişsin hatice der. İnsanoğlunun en alt tabakasından en üst tabakasına kadar hepsinin zihniyetini zkim

0|0
    0|0
  • Egosu boyundan uzunmus Allah islah etsin.

1|0
    0|0
  • İnsan olmak lazim en önemlisi

1|0
    0|0
  • ego örneği bu yazık ben takılmam böylesi konulara
    İnsan insandır.

1|0
    0|0
  • vermem

0|0
    0|0
  • Kisilik oturmamissa napcan iste essek yine ayni essek isminin onundeki unvan bisey kazandirmiyo

1|0
    0|0
  • O hemşirenin a...

0|0
    0|0
  • yok normal bir durum sonuç itibariyle iş yeri dikkat etmesi gereken adam bayada düzeltmiş

0|0
    0|0
  • Hanımefendi demeliydi :/

0|0
    0|0
  • O art niyette oldu bildiği için onu söylemiştir.. sen olsan abla mı derdin

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Bazıları mevki manyağı işte yapicak bisey yok. Kalp kırmayı daha makbul görüyolar. Kimse bilemez ki belki kırdığın o kalp Rabbinin en sevdiği.

1|0
    0|0
  • ego çok başka

1|0
    0|0
Yükleniyor...