Arkadaşlıklar hakkında bir soru?

çok sevdiğim arkadaşlarımı iyice tanıdıkça çok soğudum oluyor. bazı meseleler beni çok soğutuyor onlardan. mesela ilgi meraklısı, popüler olma meraklısı olmaları, işlerine geldikleri gibi davranmaları, kendilerinin sürekli ilgi beklemesi ama aynı ilginin bana gösterilmemesi vs bunlardan birkaçı. haliyle ben de artık eskisi gibi samimiyet kuramıyorum. (tüm arkadaşlarım böyle değil) ve samimi davranmayınca da suçlu oluyorum bu sefer, eskisi gibi değilim diye. ama artık böyle olacağım içimden gelmeyene sahte ssamimiyet gösteremem sonuçta. sizce doğru mu yapıyorum yoksa yalnız kalmamak için bazı şeylere göz yumulmalı mı? eminim samimi olan her dostun birbirinden hoşlanmadığı huyları vardır.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yalnızlık kavramından başlayalım yalnızlık senin yanında kimse olmadığında kimsenin bu durumdan haberdar olmamasıdır. Göz yummak aptalca bişeydir etrafında iki üç kişi olsun diye kimseye göz yummana gerek yok. Onların varlığıyla yaşamazsin göz yumarsan asla istediğin hayatı yaşayamaz kendi hayatının kölesi olursun bence göz yumma konuş onlarla baktın olmuyor bakma gitsin. Önemli olan sensin arkadaş kavramı da senden çıkar sen onları orda görmek istediğin için arkadaşsın zaten. Şimdi kendine sor ne istiyorum. Ve de ki bu defa istedigimi yapacağım

0|0
    0|0
    • yalnızlığı çok seven biriyimdir. hatta çok geniş bir arkadaş çevrem de yoktur. az olsun öz olsun diyenlerdenim. ama hiç arkadşaım olmadan da yaşayabilirim. eskiden göz yumduğum çok şey oldu ve üzülen hep ben oldum. çok değer vermekten ziyade yapı gereği insanları kıramayn biri olduğumdan göz yumuyodum. artık eskisi gibi samimi olmak istemiyorum kimseyle. kendimle ilgili öz güven için psikoloğa da gidiyorum. ve tepki göstermem gerekn şeylere yavaş yavaş tepki göstermeye başlıyorum. çok arkadaşım olup ezik olcağıma kendime güvenen biri olup arkadaşsız kalmayı tercih ederim. sağ ol yorumun için bu arada

• Ne demek tatlım her zaman yazabilirsin

Erkekler Ne Diyor 3

• Açıkçası bende uzak duruyorum hayatımdan çıkarıyorum sadece 1-2 tane düzgün insan kalıyor çevremde ama bence birsürü aptal olmasından daha iyi tabi sen bilirsin

1|0
    0|0
  • En doğrusunu yapıyorsun sahtelik iğrenç

0|0
    0|0
  • Kafana takmassan deger vermezsen vazgecilmez olursun ;)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kötü günde anlarsın iyi veya kötü olduklarını

0|0
    0|0
    • evet meslea ben kötü günlerinde ne kadar ilgi gösterdiysem kendi kötü günlerimde o ilgileri göremedim. insan en iyi kötü gününde anlıyo gerçekten

• ah boşver ben neler atlattım

• İnsanlar zamanla değişir her dönüm noktası insanı farklı davranmaya itebilir bu yüzdendir lise arkadaşlıklarinin fazla sürmez. Doğrusu bu zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...