Annem neden hiç sevmedi kii beni?

Annemle babam ben bebekken ayrılmış babamı hiç tanimadim. Annem hiç sevmeden evlenmiş babamla daha sonra uvey babamla evlenmişler ben 5 yaşındayken annem onu çok severek evlenmiş iki tane daha kardeşim oldu ama annem beni hiç sevmedi onları sevdiği kadar bana çok katı ve soğuk davrandı hep uvey babama da derdi buna fazla yüz verme diye sizce neden hiç sevmedi beni halende öyle şimdi onlardan ayrı yasiyorum doğru düzgün aramaz bile

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• O gormedigin sevgiyi çocuklarına sen göster sende karşılığını fazlasıyla alır sevilmeye doyarsin hemde küçük bir çocuk tarafından

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Seviyordur yinede

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Annen ahlaksız ve vicdansız bir kadınmış. Sen çocuklarını çok sev

0|0
    0|0
  • Seviyordur

0|0
    0|0
  • Bunun temel nedeni baban sanırım ve sana da babandan kalan kotu bir hatira gozuyle bakıyor olay bu da su bir gercek olanin sana olduğu

0|0
    0|0
  • Babanin ofkesini senden ckarticak kadar cahilse sevmez.. Etrafinda cahil birinin donup dolasip seni uzmesinden ise tek yasaman cok daha mantkli

0|0
    0|0
  • Sanirim babani sevmedigi icin senide sevememis

0|0
    0|0
  • Sana bakınca eski kocasını hatirliyor o geceye lanet ediyor.

0|0
    0|0
  • Babandan dolayı sevmemiştir zor ve kötü bir çocukluğun oldu sanırım şimdi evlimisin

0|0
    0|0
  • Sen öyle olma. Çocuklarını ayırt etme onları çok sev. Böyle analar olmaz olsun.

0|0
    0|0
  • Yasin kac hangi sehirde yasiyorsun

0|0
    0|0
  • Oyle annenin ta mk

0|0
    0|0
  • Hadi ya üzücü bir durum seninle ilgilenmek isterim konuşmak istersen

0|0
    0|0
  • Gel ben severim seni

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Annelik duygusundan yoksun olduğu için olabilir. Normal şartlarda bir anne evladını hiç bir şeye değişmez.

0|0
    0|0
  • Babanla severek evlenmemiş ve bu yüzden seni de sevmemiş olabilir. ama her ne kadar sevmeden evlense de sonuçta sen ondan bir parçasın sana hem analık hem babalık yapması gerekirdi.

0|0
    0|0
  • Babanı hiç sevmeden evlenmişse yanlış bir şekilde sanada kin besliyor olabilir. Halbuki böyle eşlerin ayrılmasında en çok zarar görenler çocuklar, saçma sapan hırs yapmış. Sende o zaman babana gitseydin, onunla yaşasaydın?

0|0
    0|0
    • Hiç gorusmedik ki onla

• Bence görüş, belki de oda seninle görüşmek istemiştir senin haberin yoktur. Belki de istiyordur cesaret bulamıyordur? Bence onu bir şekilde ara bul görüş, hayat küs kalmak için çok kısa. Özellikle baban hayatta ve görüşmüyorsun, yapma.

• Babanla sevmedigi halde evlendiği için olabilir semvmedigi adamdan çocuğu olmuş sonuçta ama annenin yaptığı çok yanlış sende onun kanından canindansin böyle davranması cidden çok yanlış

0|0
    0|0
  • Eski sevmeyerek evlendiği kocasını hatırlattığınız içindir belki

0|0
    0|0
  • Canim benim... Seni cok iyi anliyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...