85 doğumlu biri olarak çocukluğumun geçtiği 90-95 li yılları çok özlüyorum. Var mı benim gibi olan?

şu an ne komşu ilişkileri ne insanlar arasında samimiyet hiçbirşey kalmadı. gitgide de kötüye gidiyor. internetin ve teknolojinin iyice yaygınlaşmasıyla beraber insanlar herşeyini unuttu. insanlar parayla herşeyi satın alabileceklerini düşünüyorlar.

Güncellemeler:
fhf

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben de 96 doğumlu olarak 2000 li yılları özlüyorum
    Herkes çocukluğunu özler bence

0|1
    0|0
  • 91 liyim ben yine de özlüyorum :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 90 doğumlu olduğum halde her gün defalarca özlem duyuyorum çocukluk zamanlarıma.. Ayrıca bu zamandaki çocuklara da gerçekten üzülüyorum. Çünkü eksik noksan bir çocukluk geçiriyorlar fazlasıyla..
    Ayrıca aklıma takıldı profilinde neden 21 yaş yazıyor? :)

0|1
    0|0
    • aynen, tasolarla misketlerle büyüdük biz :) ha bir de sanal bebekler vardı :D
      en azından dışarda bir çocukluk geçirdik. şimdikilerin elinden tabletler düşmüyor. gözler erken yaşta gidiyor maalesef. hem de ot gibi bir çocukluk...
      yaşı daha genç girdim kasıtlı olarak :D

• Benim atarim durmuyor ama kasetler duruyor nin kaplunbagalar 2_3_4 mario 18 90 tane : D saklıom

• @azizzzzzz Sakla tabi çok değerlenir onlar :)

• Ben 89'luyum. Köy ve yaylalarda büyüdüm.
    Çocukluğumda eğlendiğim anılar bazen geliyor aklıma.
    O zamanlar ne mutluymuşum.
    O derece mutluluk mümkün mü bilmem.
    Çocukluk gibisi var mı...

0|1
    0|0
  • 90'Lıyım Son sanslı nesil bizdik Morartıcı tabancalarla Catısmalar, Bisikletle sokak yarısı yapmalar, Uzun essek, Saklambac, Taso, Bayblad,9 taş, 9 Aylık, Zımba simit vs. vs. herseyi dolu dolu yasadık simdikiler cocuk degil bidigin Ot mk

0|1
    0|0
    • aynen katılıyorum. ben gördükçe çok üzülüyorum, ellerinde tabletlerle hem gözleri erken yaşta bozulmaya başlıyor hem de ot gibi çocukluk yaşıyorlar.

• Kötülük hep vardı 20/yilda artti ümmet sapitti normal seyler

0|1
    0|0
Yükleniyor...