Korkunç cinayetler, çözülemeyen sır dolu ölümler, olaylar! Meraklısı var mı?

Eğer var ise, dün keşfettiğim Dsmart 186. Kanaldaki IDx Kanalını tavsiye ediyorum. 24 saattir aralıksız izliyorum.

Sır dolu kayıp ve cinayet vakalarında arastirmadigim kalmamistir diyordum ama bu kanalda 24 saat bu olaylar dönüyor. Bu belgesellere konu olan olayları ben bile daha önce hic görmemistim.

2|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• O kanalı bende izliyorum ara sıra.. Olayları canlandırmaları falan başarılı..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bunları hep izledik ancak hepside sanki birer senaryo gibi işlenen cinayetler.. Ancak esas suç işleyenler hiç de öyle akıllı işler yapmıyorlar.. Görüyoruz karısını sokak ortasında çekip vuruyor.. Yalnız edindiğim bir bilgi bu seyrettiklerimden bu tip suç işleyenlerin hepsinin psikoz bozukluğu olan kişilerden meydana gelmesi..

1|0
    0|0
  • evet bana baya ilginç geliyor. bu yüzden dexter dizisinin çok seviyordum.

1|1
    0|0
  • Turksatta yok mu o

1|0
    0|0
  • Bende severim esrarengiz olayları

1|0
    0|0
  • Çok severim valla

1|0
    0|0
  • manik depresif sizofren manyak tilkinin teki senii

1|0
    0|0
  • İnsanlara hayal dışında başka bir şey satmıyor televizyon. 😕

0|0
    0|0
    • Hayal derken? Belgesel bu :D hayal degil

• Hayal satmak bir şeyin içeriği değil sadece. 😕
      Zamanını çalıyor, insanlar kullandığı eşyaların reklamı oluyor, ortamı oluyor, ve bunlar için heves oluyor ve bunlar gibi bir çok şey.
      Sonra insanlar hep bir şeylerin eksikliğini hissediyor, buralar için hırslanarak daha çok çalışıyor. Hayatlarını boş şeyler için heba ediyor, bir projesi, bir hedefi bile olmuyor. Daha doğrusu tek hedef o televizyon hayatındaki eşyaları oluyor.

Ben en iyisi bunun hakkında bence yazayım. 😕

• Tamam dogru da belgesel kanalı bu. d belgeseller icin bunlari soyleyemezsin

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Kesinlikle ben çok merak ediyorum yabancı dizi seviyorsan bu konuda onerim olabilir en çok criminal minds seviyorum ama rizzoli&isles de var harika diziler hatta ben davranış analisti falan olmayı da düşünüyorum seri katilleri profillerini çıkararak yakalıyorlar çok eğlenceli

1|0
    0|0
  • Akasya durağınıda takip etmelisin suçluları durduma itemleri çok ilkel

2|1
    0|0
  • Sağolasın meraklısıyım biraz

1|0
    0|0
Yükleniyor...