Hamile kaldim, bir bakarmisiniz?

ben iki ay once zor bir durum yasadim, bunun sonucu bugun hamile olmam, pek bu bolumu anlatmak istemiyorum
Ne yapacagimi bilmiyorum.. ailem dindar bile olsa hayatini mahfetme aldir diyorlar
Ama zaten zorla bu duruma gelen insan nzsil zorla o masum cocugu aldirir
Biliyorum babasini tanimicak beni de artik biri zor alir cocugum olduktan sora ama gercekten aldiramicam
Cevrem anlamiyor niye istemedigimi.. ama benim kinim o cocuga degil masum bir kiza elleyen adama
Ne yapacagimi bilemez oldum akil fikir verin lutfen
Ve genc anne var mi aranizda? Daha universiteye yeni basliyacam zor olur mu?

Güncellemeler:
Ya birde dini acida bilginiz varsa, yani allah'in verdigini alinmaz biliyorum ama bilgili biri varsa fikrini soylerse sevinirim

Simdiden tesekkur ederim

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Bir hata yapmışsın ve artık o hata geride kalmış, şimdi ise vicdanın çocuğun alınmasına karşı çıkıyor.
    Bundan anlıyorum ki sen dürüst ve masumsun. Seni kandıran ahlaksız vicdan yapacağı yerde zevki düşünmüş.
    Sende şimdi aklını kullanacağın yerde vicdanına yani duyguyu dinliyorsun. Bir olayda iki yanlış olmamalı.
    Bak şimdi ;
    Sen o çocuğa kıyamadığın için hem o çocuğun hayatını hem kendi hayatını hemde aile fertlerinin hayatlarını çekilmez hale getireceksin.
    O çocuk büyüyüp aklı başına gelince senden nefret edecek babasından değil..
    Senin şimdi anlayamayacağın kadar sorunla karşı karşıya kalacaksın..
    Gelelim diğer tarafa ;
    Ölüm bazen insan için kurtuluştur.
    Ben annemin kanser nedeni ile çektiği ıstırabı baş ucunda bir yıl yaşadım ve çok dua ettim annemin ölmesi için.
    Çünkü iyi olma ihtimali yok olmuş bir hayat içinde eridiğini görüyorum.
    İyi düşün kardeşim.
    Bir zaman sonra aldıramazsın.
    Hayata geldikten sonra keşke bu çocuk olmasaydı diyeceğin bir hayatı bitirmen çok zor olabilir.
    Vicdanınla düşünemezsin aklınla düşün. İnsanın kalbi düşünürse yanıltır. O adamla seni buluşturan da kalbin idi bunu unutma...

0|0
    0|0
    • Biraz yanlis anlasilma var abi, ben vijdan azabi yuzunden cocuga bakmak istemiyorum o da canli
      Kendimi zaten suclayamam adami tanimiyordum ve gonul meselesi degil
      Sokakta sokakta dolasirken oldu bu olay benim hic niyetim yoktu

• Tesekkur ederim

• Rica ederim..

• Aldırman daha mantıklı bakması büyütmesi o insanı aklına getirmesi etrafından laf ettirmemesi ve ilerde evlilik yolu daha açık olsun diyorsan malesef aldırmalısın çocuk için çok gençsin sana hiç uygun olmayan adaylarla evlenmek zorunda kalırsın ailenin geleceğini karartma demesi de ondan.

0|0
    0|0
    • Ya ben aklimdan oyle bir seyi geciremiyorum.. nasil oldurebilirim onu

• Rica ederim iyi insanlarla karşılaşır sevip sevildiğin biriyle evlenir çocuk yapar mutlu mesut yaşarsın inşallah.

• Amin tesekkur ederim cumleten insallah

• Bu senin hayatta ki sinavin.
    Ailen destek vermezse okulundan vazgec cocuguna gelecek vaadet.
    Unutma artik sen bir annesin. Daha cocugunu gormeden onu olume terketme.
    Yaptigin gunahi gunahla kapatma!
    Annelik gorevini yerine getirmen gerekiyor.
    Yoksa hayatin boyunca cok cekersin.
    CENNET ANNELERIN AYAKLARI ALTINDADIR !

0|0
    0|0
  • hayırlısı

0|0
    0|0
  • Ailen hayatta ve destek olabilecekse aldırma

0|0
    0|0
    • Onlara anlatamiyorum kendini mahfedecen diyorlar ama gunah oldugunu biliyorum

• Zor bir karar, kolay gelsin

• Tesekkur ederim

• Annen kabullenirse yerine bakar sende okulunu okursun. Kürtaj demek öz çocuğunun katili olman demektir. Ayrıca 8 haftadan sonra kürtaj olamazsın.

1|0
    0|0
    • Tesekkur ederim zaten aldirma fikrine yanasamiyorum

• Kürtaj çok büyük günah o kesin

0|1
    0|0
  • Tecavuz degik kendi isteginle altina yattin anlasilan...
    Komsumun kizi gebe kaldi dogurdu cocugu erkek tarafina verdi geldiler...
    Bu ne la her onune geleno xikip atiyorlar. Kizlar niye bu kadar kendinizi bosa birakiyorsunuz

0|0
    0|0
    • Yapmış bir cahilik kandirilmis baksana üzgün sen hiç hata yapmadın mi he o zaman sen kimseyle birlikte olmadın öylemi oğlana bak sen

• Ben sahip cikmak istiyorum artik hayirlisi nasil olacaksa olsun

• Aldırma kardeşim o çocuğun yaşı kadar sen Mutlu ol huzurlu ol. Sebeb olan da onun yaşı kadar rezillik çeksin. Elbet elinden bir gün birisi tutar

0|0
    0|0
    • Cok tesekkur ederim abi yorumun icin , insallah dedigin gibi olur

• Tesekkur ederim

• Rica ederim ☺️

• Kızım neden böyle yptın yazık değilmi ailene sana da ya

0|0
    0|0
    • Brn istemedim

• ne diyim psilik dunya

• Tesekkur ederim

• Zevkini yaşadıysan kahrınıda çek sakın aldırma katil olma

1|0
    1|0
    • Zevkten konusmaniz komik, tesekkur ederim

• Tatlım şu an komik olan tek şey sensin 😄 git çalış çabala bebeğe hayat kur

• Haklisin abi tesekkur ederim

• Canım benim sen geçen de burda soru açmıştım demi :(

0|0
    0|0
    • İki aylık çocuğun eli ayağı kafasi herseyi görünür yazık öldürme cocugunu

• Kardeşim sen nasıl istiyorsan öyle yap

• Tesekkur ederim

• Ailenin haberi varsa aldırma

0|0
    0|0
  • Git aldir bakamicaan çocuğun hayatini bitirme

1|0
    0|2
  • Aldirma

0|0
    0|0
  • Yasin kac?

0|0
    0|0
  • Aldır gitsin

0|0
    2|0
  • Allâh belasını versin o adamın

1|0
    0|0
  • Eğer kendin akıl hatası yaptıysan ilişkiye girip biriyle olduysa bir şey diyemem ama zorla taciz tarzı bir şey sonucu olduysa sorun olmaz yani utanma çekinme ailen de zorla bir durum sonucu olduğu halde laf ediyorsa onların geri kafalığı utanma çekinme

0|0
    0|0
    • Zaten ailem biliyor yani destek de veriyorlar ama iste hayatimi karartacam diye korkuyorlar cocukla

• Amin insallah, her sey icin tesekkur ederim derdime derman olmaya calistiniz vakit ayirdiniz allah sizden razi olsun

• Amin cümlemizden

Kızlar Ne Diyor 9

• O ki çocuk istemiyorsun o zaman ne diye ilişkiye giriyorsun be sizin yaptığınızın cezasını neden o masum bebeğe çektiriyorsun onun hiçbi suçu yok bebeği aldıramazsın hem günah hem de yasadışı kendi yaptığınızın cezasını siz çekin onun yaşamaya hakkı var

0|0
    0|0
    • Haklisin abla ne diyim sana beni tecavuz ettiginde o adamdan kacabilseydim bisey olmiyacakti beni sucum

• Cpk tesekkur ederim ne diyecegimi bilemedim, kotu gunumde beni yanliz burakmadiniz allah sizden razi olsun

• Amin sen de kardeşim

• Kürtaj büyük günah ve cinayet ama o çocuk doğduğunda p*ç diyecekler bir babası olmayacak hayatı boyunca bunun ezikliğini taşıyacak..
    Nasıl bu kadar basitleşebiliyorsunuz anlık zevk için hem kendinin ben ailenin hemde masum bir çocuğun hayatını mahvettin kızım sen yazık...
    Allah yardımcın olsun ne diyeyim

0|0
    1|0
    • Tecavuze ugrayinca da mi benim sucum oluyor
      Biliyorum basit degil ve olmiyacak belki de haklisin benim sucum ama ben hic bir zaman boyle bir olayindan basimdan gecmesini istemedim u

• Tamam

• Ya ben sana yazamiyorum.. ekledim ama anlayamadim burda daha yeni uye oldum da
      Sey uye ismim Hayatnasilbisey, ordan yazabilirsin

• Evlilik dışı gelişen birşey mi?

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun sana farklı gözle bakanlar olacak laf edenler olacak hatta bebeğine çirkin bir hitapla çağıracaklar buna hazır mısın

0|0
    0|0
    • Ne zaman hazir oluruz ki, basimdan bir is gecti allah'in izniyle duzene girerim bir gun onsallah

• Kalbinin dediğini yap

0|0
    0|0
  • Bence geç olmadan aldir e üniversiteye gidicem diyosun hem okuyup hep bir yandan hamile o çocuk dogunca kim bakıcak sonrada çocuğum sözümü dinlemiyor yok çocuğum psikopat şu bu bakamicaksan hemen aldir çocuğun suçu ne e

0|0
    0|0
    • Hani daha anne evinde olunca yardim ederler bana, olmazsa yapamazsam ikisini bir okulu burakirim bir iki sene sonra yine baslarim diyordum

• Tesekkur ederim

• Rica ederim

• bence birini bul babasız büyümesin çocuk kabul eden olur belki

0|0
    0|0
    • Daha okulumu bitirmedim o dedigin biraz zor

• Ya bebegin hayatina son vericeksin ya da babasiz buyutuceksin o zaman karar ver

• Onun hayatina son veremem ama iste kismet belki biri isterse o zaman yanliz buyutmem cocugu

• Aldırma

0|0
    0|0
    • Bende aldikmak istemiyorum zaten

• Bende olsam aldırmazdım

• Neden babasını tanıyamayacakmış neden hakkını savunmuyorsun

0|1
    0|0
    • Daha bulmadilar kim oldugunu

• Anlamadım ama dini açıdan cinayet ayrıca her canın yandığında kendini katil hissedip beneğine yorumlayabilirsin geç kalmadan düşün taşın Allah affetsin birde sadece kendini değil beneğini düşün babasız bir cocuk olmaz normal birşey değil Allah yardımcınız olsun

• Tesekkur ederim

Yükleniyor...